Lamart SPICE LT7009 sada kořenek 6ks
479 Kč 399 Kč

6-dílná sada kořenek LAMART. Sada LT7009 je na otočném plastovém stojanu v moderním designu. Díky madlu je sada velice praktická a přenášení ze stolu na kuchyňskou linku je tak snadné! Kořenky jsou z odolného skla.

Banquet Sada kořenek BRILLANTE 16 ks
649 Kč 529 Kč

Sada kořenek BRILLANTE obsahuje 16 skleněných kořenek s plastovým víčkem. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dřeva. Nyní budete mít všechna oblíbený koření vždy po ruce.

Lamart Sada kořenek GUSTO LT7010, 12ks
649 Kč 599 Kč

12 dílná sada kořenek vyrobených ze skla a oceli. Kořenky jsou zasazeny do krásného a moderního bambusového stojanu. Není nad to, mít koření vždy pěkně poruce!

Banquet Sada solnička a pepřenka CULINARIA 35 ml, 4 ks
179 Kč

Sada solnička a pepřenka CULINARIA 35 ml obsahuje 4 ks a skládá se ze skleněných kořenek v kovovém držáku. Obsahuje 2 větší kořenky na sypané koření a 2 menší na mleté a kovový stojánek. Sada se bude skvěle vyjímat na prostřené tabuli.

Kela Kořenky ROSA 4 ks

Kela Kořenky ROSA 4 ks

Hodnocení: 4
160 Kč

Skleněné kořenky ROSA značky KELA využijete na skladování různých druhů koření a díky stylovému vzhledu příjemně ozdobí vaší kuchyň. Sada obsahuje 4 ks.

Butlers Slánka a pepřenka
109 Kč

Slánka a pepřenka VINCENT je tak malá a šikovná, že se vejde na každý snídaňový stolek do postele i do každého piknikového koše a vhod přijde i v malé kuchyni. Rozměry: V 4,5 x Š 2,5 x H 2,5 cm. Materiál: sklo, ušlechtilá ocel.

Butlers Slánka/pepřenka 11 cm
109 Kč

Když si potřebujete přisolit polévku nebo opepřit omáčku, slánka nebo pepřenka WINCHESTER je vždy po ruce. Rozměry: Š 4,5 x V 11 cm. Materiál: sklo, ušlechtilá ocel.

Marex Trade Kořenky s poličkou PREZIDENT 10ks
879 Kč 819 Kč

Kořenky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 10ks skleněných kořenek s dřevěnými uzávěry.

Banquet Sada kořenek BARRIL 100 ml, 7 ks, černá
649 Kč 529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada kořenek BARRIL 7 ks se skládá z jednoho plastového ABS otočného stojanu a šesti skleněných kořenek se silikonovým těsněním a plastovým víčkem o objemu 100 ml. Kořenky mají všestranné využití

Tescoma Kořenky v otočném stojánku SEASON 8ks, antracitová
729 Kč

Velice praktický otočný stojánek s osmi kořenkami v antracitové barvě, které jsou vyrobeny z velice kvalitního skla a odolného plastu. Díky otáčení je koření uloženo přehledně a můžete ho mít na kuchyňské lince vždy poruce!

Marex Trade Kořenky PREZIDENT 120ml
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada kořenek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 3ks skleněných kořenek o velikosti 120ml.

Banquet Sada kořenek BRILLANTE 12 ks
649 Kč 589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada kořenek BRILLANTE obsahuje 12 skleněných kořenek s dřevěnými víčky. Otočný podstanec je vyrobený z gumovníkové dřeva. Nyní budete mít všechna oblíbený koření vždy po ruce.

Marex Trade Kořenky s poličkou PREZIDENT 5ks
449 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kořenky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 5ks skleněných kořenek s dřevěnými uzávěry.

Marex Trade Kořenky PREZIDENT 150ml
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada kořenek PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplňkem do kuchyně. Budete tak mít nejpoužívanější koření vždy po ruce. Sada obsahuje 3ks skleněných kořenek o velikosti 150ml.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mlýnky a kořenky do kuchyně.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mlýnky a kořenky do kuchyně výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mlýnky a kořenky do kuchyně akce.