Tefal Tlakový hrnec Secure5 Neo 6 L P2530741-41%
2 899 Kč 1 699 Kč

Akce

AKCE: získejte Nutellu za nákup výrobků TEFAL (po registraci, platí do 31. 10. 2020)!

Tlakový hrnec Secure5 Neo 6 L značky TEFAL je vyoben z kvalitní nerezové oceli 18/10. Hrnec má třívrstvé sendvičové dno, zajišťující dokonalé rozložení tepla a pevnost. Vybaven je 5 pojistkami pro bezpečné použití.

Tescoma Tlakový hrnec PRESTO DUO 4,0 a 6,0 l (701510)
3 199 Kč

Souprava tlakových hrnců PRESTO DUO obsahuje 2 nádoby 4,0 a 6,0 l. Součástí balení je i univerzální poklice. Tlakové hrnce jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňují vaření při nízkém nebo vysokém tlaku, jsou ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Hrnce jsou vybaveny 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřeny masivními rukojeťmi. Pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční.

Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ 6,0 l (701706)
2 699 Kč 2 499 Kč

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ o objemu 6,0 litrů, který je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 (18% chróm, 10% nikl). Hrnec umožňuje vaření při nízkém nebo vysokém tlaku a je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Vhodný pro všechny typy sporáků včetně indukce.

Banquet Tlakový hrnec ADAGIO 4 l, s oranžovým knobem
1 099 Kč 999 Kč

Poklice obsahuje pracovní ventil, pojistku proti otevření natlakovaného hrnce. Tlakový hrnec je vyroben z pevného a odolného materiálu, má silné sendvičové dno a je vhodný na všechny typy varných desek.

Kazandzhia Destilátor Kazandjia "Khan" 100 L
15 399 Kč

Destilátor Kazanjiya „Khan“ s vestavěným suchým parníkem a chladičem pro vysoce kvalitní konečný produkt. Model je chlazen průtokem se zvětšenou cívkou. Široké hrdlo pro snazší čištění.

Kazandzhia Destilátor Kazandjia "Сhorbadzia" 100 L
16 449 Kč

Zařízení na destilaci Kazandzhiya „Chorbadjiya“ je uzpůsobeno pro výrobu vysoce kvalitního destilátu. Model má zabudovaný suchý parník s přídavným ventilem pro vypouštění těžkých frakcí a samostatným chladičem.

Tlakové hrnce

Toužíte po kvalitním tlakovém hrnci, díky kterému připravíte ty nejchutnější pokrmy? Na Mall.cz nabízíme papiňáky všech velikostí i designů! Vybrat si můžete mezi bajonetovým nebo pákovým uzávěrem tlakového hrnce!

Pořiďte si papiňáky ověřených značek, jako jsou Tescoma, Banquet, Tefal, Orion, Lamart, Berlingerhaus, Profi Cook a mnoho dalších.

Doba vaření v papiňáku oproti klasickému hrnci

Suroviny Typ hrnce/délka vaření
Maso tlakový hrnec cca 40 min/klasický hrnec cca 2 hodiny
Polévka (Vývar) tlakový hrnec cca 1 hod./klasický hrnec cca 4 hod.
Brambory tlakový hrnec cca 8 min/klasický hrnec cca 20 min
Rýže tlakový hrnec cca 7 min/klasický hrnec cca 15 min

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tlakové hrnce.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tlakové hrnce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tlakové hrnce akce.

^ Zpátky nahoru