10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34069565

BK Pánev Black Steel - uhlíková ocel - 20 cm / BK

BK Pánev Black Steel - uhlíková ocel - 20 cm / BK

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Povrch pánve je velmi odolný a snadno se čistí. Pro dokonalé vyčištění postačí trocha teplé vody. Po umytí otřete pánev měkkým hadříkem nebo papírovým utěrkou a nechte ji vyschnout. Co když příliš intenzivně umyjete pánev a odstraníte ji chránící vrstvu? Stačí ji znovu vytvořit. Celý popis
1 143 Kč
1 143 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

23.5.2024 na výdejním místě
23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Pánev Black Steel – uhlíková ocel – 20 cm / BK

ÚPLNĚ NOVÉ PANENKY S OCHRANNÝM POVRCHEM ZE UHLÍKOVÉ OCELI

Tento produkt se bude stát vaší oblíbenou pánev pro celou řadu vaření. Vyrobena z uhlíkové oceli, tento kvalitní materiál je vybrán profesionálními kuchaři po celém světě díky své lehkosti, trvanlivosti a přirozeně vytvořené ochranné vrstvě, která zajišťuje nepřilnavost a zároveň chrání pánev před rezí. Tato kombinace vlastností zaručuje, že tato pánev vydrží mnoho let a vy budete s ní spokojeni.

Díky rychlému a rovnoměrnému ohřevu uhlíkové oceli můžete snadno připravit širokou škálu pokrmů s různou úrovní propečení, jako jsou jemné omelety, ryby nebo steaky. Tuto pánev můžete použít na všech typech sporáků a díky železné rukojeti i v troubě nebo na otevřeném ohni (gril, ohniště). Odolnost proti teplotám je přibližně 370 °C. Vzhledem k tomu, že se kovová rukojeť zahřívá, je doporučeno používat ochranné pomůcky pro ochranu rukou před teplem.

Povrch pánve je velmi odolný a snadno se čistí. Pro dokonalé vyčištění postačí trocha teplé vody. Po umytí otřete pánev měkkým hadříkem nebo papírovým utěrkou a nechte ji vyschnout. Co když příliš intenzivně umyjete pánev a odstraníte ji chránící vrstvu? Stačí ji znovu vytvořit. Podrobný návod na seasoning (přípravu) pánve naleznete níže ke stažení.

Přesvědčte se sami, že tato kvalitní pánev je ideálním doplňkem pro váš kuchyňský arzenál. Vyberte si ji ještě dnes a začněte vařit s radostí!