10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34069555

BK Patelnia Black Steel - uhlíková ocel - 28 cm / BK

BK Patelnia Black Steel - uhlíková ocel - 28 cm / BK

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Patelnia Black Steel – uhlíková ocel – 28 cm / BK ULTRA-TRVÁLNÉ PÁNVI NA Celý popis
1 532 Kč
1 532 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

23.5.2024 na výdejním místě
23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Patelnia Black Steel – uhlíková ocel – 28 cm / BK

ULTRA-TRVÁLNÉ PÁNVI NA MNOHO LET

ČÍM VÍC JI POUŽÍVÁTE, TÍM LEPŠE SE OSVĚDČUJE

Pánev vyrobená z uhlíkové oceli je mezi kuchaři po celém světě oblíbenou pánev. Je lehká a odolná a díky přirozeně vytvořené ochranné vrstvě získávají pánev nepřilnavý povrch, který ji zároveň chrání před rezí. To ji činí velmi trvanlivou a zaručuje spokojenost uživatelů po dlouhá léta.

Pánev z uhlíkové oceli se rychle a rovnoměrně zahřívá, což umožňuje přípravu pokrmů s různou a dozlatova propečenou konzistencí, například jemných omelet, ryb nebo steaků.

Můžete ji používat na všech typech sporáků a díky ručce z liteviny také v troubě a přímo na otevřeném ohni (gril, ohniště). Teplotní odolnost činí přibližně 370 °C. Vzhledem k tomu, že se kovová rukojeť ohřívá, je vhodné používat rukavice nebo ochranné pomůcky chránící ruce před horkem.

Povrch pánve je velmi trvanlivý a lze na něm používat kovové kuchyňské náčiní. K důkladnému čištění pánve postačuje trocha teplé vody. Po umytí pánev otřete měkkým hadříkem nebo papírovým kuchyňským utěrkem a nechte ji uschnout.

Co se stane, když pánev příliš silně vyčistíme a odstraníme její ochrannou vrstvu? Stačí ji znovu sezonovat. Podrobný návod je k dispozici ke stažení níže.

Pro nejlepší výkon a trvanlivost pánev pravidelně sezonujte a pečujte o ni podle dodaných instrukcí.

(Please note that this translation is done by a language model AI, it may not be 100% accurate or in the exact style requested. Kindly review and make any necessary adjustments.)