10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 22326898

Hs Hop-Sport Kulečníkový stůl Vip Extra 7 FT višeň/zelený

Hs Hop-Sport Kulečníkový stůl Vip Extra 7 FT višeň/zelený

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kulečníkový stůl Vip Extra 7 ft višeň/zelený, kompletní s veškerým příslušenstvím pro hru a gratisi. Kompatibilní s jinými nástavci stolů značky Hop-sport. Celý popis
14 799 Kč
Zboží od: Hop-Sport
14 799 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

13.12.2023 na vaší adrese

Popis

Kulečníkový stůl Vip Extra 7FT Spensers značky Hop Sport vám umožní vytvořit si u vás doma pohodlné místo pro vzrušující hry. Stůl se vyznačuje stabilní konstrukcí, propracovanými detaily a odolností použitých materiálů. Klasický elegantní design stolu se bude perfektně hodit do každého interiéru a dodá mu jedinečný charakter. Stůl je navíc kompatibilní s nástavci Hop-Sport, díky čemuž lze snadno přeměnit na air hokej, pingpongový stůl nebo pohodlný jídelní stůl.

Preciznost zpracování

Hrací plocha je vyrobena z kvalitní 18mm MDF desky potažené 300g šedým polyesterovým suknem. Hrany stolu jsou vyrobeny ze silného PVC. Rám stolu je vyroben z pevné MDF desky a rohy jsou zajištěny odolným materiálem. Nohy jsou vyrobeny ze silné dřevotřískové desky s průřezem „L“, vybaveny vyrovnávacími a šrouby pro nastavení výšky stolu.

Systém padání koulí

Díky použití tohoto systému se kulečníkové koule hromadí na jednom místě pod hrací plochou. Kulečníkové sáčky z tvrdé gumy a nádoba na padající koule je vystlaná pěnou, která tlumí zvuky kutálejících se koulí.

Sada příslušenství obsahuje:

Sada 16 koulí o průměru 57,2 mmTrojúhelník na kulečníkové koule2 ks kulečníkových tágů 57"1 kostka křídy Kromě toho dostanete grátis: Kartáč na čištění sukna2 ks kulečníkové tágoMostová a křížová opěrka1 kostka křídy

Vnitřní nástavec na stůl

Nástavec na kulečníkový stůl, díky kterému jej rychle změníte na pingpongový nebo air hokejový stůl. Nástavec není součástí sady s kulečníkovým stolem, ale můžete si jej dokoupit v našem obchodě.

Vnější nástavec na stůl

Nástavec na kulečníkový stůl, díky kterému jej rychle změníte na pingpongový nebo jídelní stůl. Nástavec není součástí sady s kulečníkovým stolem, ale můžete si jej dokoupit v našem obchodě.

Technické údaje:

Model: Kulečníkový stůl Vip-Extra 7 FT Účel: pro domácí použitíBarva sukna: zelenáBarva stolu: višeňRozměry stolu: délka 226 cm / šířka 127 cm / výška s nohama 80 cmCelková hmotnost stolu: 121 kgRozměry hrací plochy: délka 198 cm / šířka 99 cm Rozměry balení: 222,5 / 123/4 cm222,5 / 34/16 cm87,8 / 46 / 12,5 cm60/30/30 cm Rozměry přepravní palety: délka 235 cm, šířka 40 cm, výška 145 cm Stůl je určen pro vlastní montáž. Návrh na umístění kulečníkového stolu: přidejte k velikosti stolu cca 130 cm na každou stranu. Díky tomu budou odstraněny potíže s pohybem kolem stolu během hry a bude zajištěn maximální komfort používání.

Při nákupu stolu obdržíte:

záruka 24 měsíců door to doormontážní návoddoručení door to doorsadu potřebného příslušenství