Gamma Piú Antistatická trojkulma Onda Diva
2 399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Trojkulma s duhovým antistatickým povrchem, který eliminuje rozlétané vlasy. Studená špička kulmy zajišťuje snazší styling vlasů. .


Gamma Piú Žehlička a kartáč na vlasy s párou Brush Vapor - bílá
2 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Žehlička a kartáč na vlasy v jednom s párou je unikátní a jedinečný stylingový nástroj. Inovativní vyhlazující napařovací kartáč chrání vlasy a zanechává je lesklé a hydratované.  Nádržka na vodu má obsah 30 ml, které vystačí pro tvorbu páry po dobu 15 minut. .


Kulmy na vlasy

Rádi experimentujete s účesy? Na MALL.CZ najdete kulmy, stylery, žehličky na vlasy a kulmofény od prověřených značek jako je Remington, Rowenta nebo Babyliss.

Klasická kónická kulma se za posledních 20 let příliš nezměnila. Jde o nejjednodušší přístroj na natáčení vlasů - buď zatočených kudrn, nebo spirál. Nevýhodou těchto kulem je ale zdlouhavé natáčení, kdy vám prameny z kulmy vypadávají a vy strávíte v koupelně klidně 2 hodiny. Proto spousta žen s dlouhými vlasy sáhne raději po novince - kulmě, která umí vlasy i sama natočit - tzv. loknovačce. Pramen vlasů je automaticky vtažen dovnitř loknovací kulmy a vy musíte jen držet stisknutou rukojeť. Elektronický zvukový signál pak sám ohlásí, kdy je vlna hotová. Rukojeť uvolníte a jde se na další pramen.

Velmi oblíbené jsou také kombinace fénu a kulmy. Na fén připomínající svým tvarem kulmu nasazujete kulaté kartáče různých průměrů a zároveň fénujte i natáčíte, případně stylujete účes do požadovaného tvaru. Vlasy jsou tak plné objemu a více se lesknou.

Mnoho z nás si také zamilovalo žehličky vlasů. Ty nejvymakanější z nich nejen žehlí a uhlazují nepoddajné kadeře, ale mají i spoustu nástavců na natáčení nebo krepování vlasů.

Co se týče funkcí kulem a stylerů, vyplatí se si připlatit za funkci studeného vzduchu, který umí účes krásně fixovat nebo za funkci ionizace vzduchu. Ionizátor usměrňuje škodlivé kationty a vlasy po ionizaci nepovlávají, jsou vlhčí a lesklejší. Dlouhodobě přispívá ionizace ke zdravějším a vyživenějším vlasům.

_____

^ Zpátky nahoru