Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA.
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12501284

Capo Opasek na zahradní válec CAPO

Capo Opasek na zahradní válec CAPO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nezbytný doplněk k ručnímu zahradnímu válci CAPO, ve velikosti 50 a 80 cm, se kterým docílíte správného provzdušnění trávníku a půdy. Celý popis
240 Kč
Zboží od: Zahrada Ježek
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
240 Kč
S novou kartou za

1.12.2022 - 2.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nezbytný doplněk k ručnímu zahradnímu válci CAPO, ve velikosti 50 a 80 cm, se kterým docílíte správného provzdušnění trávníku a půdy. Opasek má celkem 8 hrotů a velmi snadno se připevňuje k zahradnímu válci

Borová ocel a prodloužená záruka 5 let

Nářadí CAPO se vyrábí z ultra tvrzené borové oceli (také známá jako finská ocel). Ta dodává válcům vynikající pevnost a dlouhodobou odolnost vůči materiálovému opotřebení, což se i při jinak nepříznivých podmínkách projevuje výrazně dlouhou dobou životnosti.

I proto poskytuje výrobce na produkty značky CAPO prodlouženou pětiletou záruku. Dojde-li kdykoliv v průběhu prvních pěti letech používání k vadě, zašlete nám jej a my Vám obratem pošleme nový nepoškozený výrobek nazpět.

 

Aerifikace

Provzdušnění trávníku provádíme jednou za rok a to za pomocí hrotů, které se připevní k tělu válce. Na 80 cm válec doporučujeme zakoupit 5 – 6 opasků s hroty a na 50 cm válec 3 – 4 opasky. Aerifikace zajistí provzdušnění půdy, lepší vstřebávání a hospodaření vody, zmírnění výskytu mechu  a prostupnosti přípravků a hnojiv. Po aerifikaci je pro celkovou vitalitu trávníku potřeba prosypat ošetřenou plochu křemičitým pískem. 

UPOZORNĚNÍ: hroty opasku jsou určeny pro běžnou, nezhutněnou a vlhkou půdu. V případě suchých, tvrdých, písčitých či jílovitých podkladů může dojít k zohýbání hrotů válce.

 

<!-- table.parametry table { border-collapse: collapse; width: 100%; }

table.parametry th {
padding: 8px;
text-align: left;
border-bottom: 1px solid #ddd; }

table.parametry td {
padding: 8px;
text-align: left;
border-bottom: 1px solid #ddd; }

table.parametry th {
background-color: #2c8759; } table.parametry tr:hover{background-color:#cfcfcf} -->