Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System R9 branse.cz Tětiva pro pistolovou kuši 80Lb
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System R9

Lze s ní zasáhnout i krabičku od sirek ve vzdálenosti 30 m – rychlonabíjecí kuše EK-ARCHERYRESEARCH Kuše Cobra System R9 je vysoce přesná a lze ji nabíjet ve stoje, v kleče i v leže. Má sílu tahu 90 lb a rychlost 65 m za sekundu. V balení je 5 karbonových šípů a další příslušenství.

můžete mít DNES

MALL
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Adder EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Adder
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Adder

Lze s ní zasáhnout i krabičku od sirek ve vzdálenosti 30 m – rychlonabíjecí kuše EK-ARCHERYRESEARCH Kuše Cobra System Adder je vysoce přesná a lze ji nabíjet ve stoje, v kleče i v leže. Má sílu tahu 130 lb a rychlost 71 m za sekundu. V balení je 5 karbonových šípů a další příslušenství.

můžete mít DNES

MALL
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Siege EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Adder
EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Siege

Lze s ní zasáhnout i krabičku od sirek ve vzdálenosti 30 m – rychlonabíjecí kuše EK-ARCHERYRESEARCH Kuše Cobra System Siege je vysoce přesná a lze ji nabíjet ve stoje, v kleče i v leže. Má sílu tahu 150 lb a rychlost 82,3 m za sekundu. V balení jsou 3 karbonové šípy a další příslušenství.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Cold Steel Cheap Shot 130 EK ARCHERY RESEARCH Kuše Cobra System Adder
Cold Steel Cheap Shot 130

Lze s ní zasáhnout i krabičku od sirek ve vzdálenosti 30 m – rychlonabíjecí kuše Cold Steel Cheap Shot 130 je vysoce přesná a lze ji nabíjet ve stoje, v kleče i v leže. Má sílu tahu 130 lb a rychlost 71 m za sekundu. V balení je 6 karbonových šípů a další příslušenství.

můžete mít DNES

MALL