Cort AC-70 OP Klasická kytara

Značka: Cort Náš kód: 100000593491

Partnerský prodejDoprava zdarma

Cort AC-70 OP Klasická kytara

Klasická kytara. CORT AC-70
Cort AC-70 je klasická kytara 3/4 velikosti, která kombinuje veškeré osvědčené postupy, které jsou u tohoto nástroje známé. Jedním z nich je například vějířovité žebrování, což je ten nejčastější vzor používaný u klasických kytar. Celý popis

3690
3 690 Kč včetně DPH
Cena s MALL kartou:
1 690 Kč
více info zde
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

CORT AC-70
Cort AC-70 je klasická kytara 3/4 velikosti, která kombinuje veškeré osvědčené postupy, které jsou u tohoto nástroje známé. Jedním z nich je například vějířovité žebrování, což je ten nejčastější vzor používaný u klasických kytar. Tím dosahuje tato kytara teplejšího a basovějšího zvuku.

Přední deska je vyrobená ze smrku, luby a zadní deska nástroje jsou zhotoveny z mahagonového dřeva, což je léty osvědčená kombinace. Krk je také vyroben z mahagonu, na hmatník bylo použito palisandrové dřevo, ze kterého je vyrobena i kobylka. Nultý pražec má šířku 45 mm, menzura odpovídá díky tříčtvrteční velikosti 578 mm. Kytara je osazená 19 pražci.

Klasické ladící mechaniky jsou chromované s hnědými kolíky. Kobylka nástroje je speciálně vytvarována, aby optimálně přenášela vibrace strun do těla, pevně držela ladění a umožňovala co nejpohodlnější hru.

Cort AC-70 je díky své velikosti i zvuku skvělým nástrojem pro začínající děti. K pohodlnému a bezpečnému přenášení poslouží obal, který je součástí balení.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pro děti ANO
Pro dospělé NE