Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10621957

EkoMedica Czech Šťavnatý mix 1 l

EkoMedica Czech Šťavnatý mix 1 l

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
EkoMedica Šťavnatý MIX je získáván z ovoce a dalších plodů nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů. Celý popis
504 Kč
Zboží od: Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
504 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
7.2.2023 - 8.2.2023 na vaší adrese

Popis

EkoMedica Šťavnatý MIX je získáván z ovoce a dalších plodů nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Vinné hrozny podporují hubnutí, jsou častou složkou programů na redukci tělesné hmotnosti, příznivě působí při celulitidě.
Černý bez posiluje obranyschopnost a imunitní systém, pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost.
Hloh podporuje srdeční funkce, příznivě ovlivňuje krevní oběh.
Rakytník podporuje metabolismus, pomáhá udržovat aktivitu střevního traktu. Posiluje srdce, podporuje obranné reakce, povzbuzuje imunitní systém. Pomáhá při suché pokožce a sliznicích.
Ženšen podporuje vitalitu, fyzický a mentální stav, pomáhá při únavě. Přispívá k udržování normálních sexuálních funkcí.

Složení:

Ovocné šťávy z vinných hroznů, brusinek, černého bezu, granátového jablka, malin, aronie, plodů hlohu. Ovocné pyré z dřínu, ostružin, manga, rakytníku, kdoulí. Extrakt z kořene ženšenu.

Dávkování:

50 ml denně, 30 minut před jídlem.

Denní dávka 50 ml obsahuje 19,45 g šťávy z vinných hroznů, 6,35 g šťávy z brusinek, 5,9 g šťávy z černého bezu, 5,15 g šťávy z granátového jablka, 4,4 g šťávy z malin, 4,1 g šťávy z aronie, 3,1 g šťávy z plodů hlohu (odpovídá cca 350 mg suchého plodu); 0,45 pyré z dřínu, 0,45 g pyré z ostružin, 0,20 g pyré z manga, 0,2 g pyré z rakytníku, 0,2 g pyré z kdoulí a 100 mg extraktu z ženšenu (odpovídá 300 mg sušeného kořene ženšenu).

Balení:

1 l

Upozornění:

Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Není vhodné pro  těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku.