Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10193632

Fytofontana Gyntima whitening intimní bělící krém 50 ml

Fytofontana Gyntima whitening intimní bělící krém 50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Gyntima whitening intimní bělící krém – byl speciálně vyvinutý na bělení intimních partií. Tento produkt představuje revoluční krok v bělení silně pigmentovaných intimních míst. Celý popis
Produkt se již neprodává
525 Kč
Zboží od: Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
525 Kč
S novou kartou za

Popis

Gyntima whitening intimní bělící krém – byl speciálně vyvinutý na bělení intimních partií. Tento produkt představuje revoluční krok v bělení silně pigmentovaných intimních míst. Kombinace biotechnologických peptidů a vzácných účinných látek rostlinného původu, šetrným způsobem bělí a ošetřuje silně pigmentované genitální a anální oblasti. Díky jedinečným účinným látkám – pravidelným používáním krému – postupně zesvětluje silně pigmentované oblasti, přičemž pokožka získá zdravý vzhled.

  • Jednou z účinných látek je oligopeptide-34 – peptid vytvořený biotechnologickou cestou v kontrolovaném laboratorním prostředí. In vitro studie prokázaly, že oligopeptide-34 disponuje mnohem intenzivnější zesvětlující schopností než mnoho jiných bělících látek např. C-vitamin a arbutin. Hnědé barvivo – melanin vzniká z enzymu tyrozinázy během složitých biochemických procesů. Účinná látka zabraňuje aktivitě tyrozinázy, tím potlačuje tvorbu pigmentu. Při zkoumání buněk tvořících melanin se prokázalo, že v buňkách ošetřovaných účinnou látkou se velikost melaninu ukládajícího melanozomy výrazně zmenšila, tímto prokázali depigmentační účinek. 
  • Výtažek Boerhavia diffusa (Punarnava): pochází ze vzácné rostliny, která se vyskytuje v Himalájích a je bohatá na účinnou látku boeravinon s bělícími vlastnostmi. In vitro studie prokázaly, že po 9 dnech se o 55 % snížila aktivita enzymu tyrozináza, který je potřebný pro produkci melaninu, tímto značně přispívá k depigmentaci.
  • Panthenol (B5-provitamin) – zmírňuje podrážení, zklidňuje pokožku.
  • E-vitamín (Tocopheryl acetate) – přispívá k udržení zdravé pokožky.
  • Měsíček lékařský (Calendula officinalis) – rostlina se širokým spektrem účinnosti, jehož hlavní složky mají kromě jiného  protizánětlivý, hojivý a zklidňující účinek na pokožku. 
Jak používat:

Naneste tenkou vrstvu fytofontana Gyntima Whitening krému na oblasti, které si přejete zesvětlit. Korekce intimních partií se soustředí především na místa se silnou pigmentací – pochva, velké pysky, anální otvor, podpaží, bradavky, u mužů pohlavní úd a varlata.

Aplikujte 2× denně, po dobu 2 měsíců pro dosažení viditelného účinku. Přípravek je určený pro ženy i muže.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Země původu Švýcarsko. 


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Mandlovník (Prunus amygdalus dulcis)
Olivy, olivovník, olivový olej
Měsíček lékařský (Calendula officinalis)
Normální funkce jater a střev
Osvěžení těla
Normální funkce dýchacího systému
Normální stav pokožky