10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3248666

GLO - Galenická lab. Masážní mast 100g

GLO - Galenická lab. Masážní mast 100g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Účinné látky : Mentol, Kafr, Eukalyptová silice, Levandulová silice‚Rozmarýnová silice‚ Terpentýnová silice‚ Thymol Pomocná látka : Vazelína Celý popis
110 Kč
Zboží od: glo.cz
110 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

22.5.2024 na výdejním místě
22.5.2024 - 23.5.2024 na vaší adrese

Popis

Složení:

Účinné látky : Mentol, Kafr, Eukalyptová silice, Levandulová silice‚Rozmarýnová silice‚ Terpentýnová silice‚ Thymol

Pomocná látka : Vazelína

Charakteristika a indikace:

Mast je vyrobena z extraktů bylin. Některé z těchto bylin obsahují látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech svalů a kloubů revmatického původu, artróze, bolestech nervového původu, ústřelu, natažení svalů, bolestech po sportovních úrazech (otoky, zhmožděniny, vyvrtnutí, podvrtnutí). V masti se nacházejí extrakty a látky zejména z těchto bylin:Kafrovník lékařský – obsahové látky mají dráždivé účinky na kůži, čímž způsobuje její překrvení. Rychle se vstřebávají do kůže a urychlují průběh zánětlivého procesu tím, že zrychlují absorpci zánětu. Levandule lékařská – obsahuje třísloviny a silice, jež pomáhají při revmatických bolestech a mají povzbuzující účinek.Blahovičník kulatoplodý – jeho silice mají desinfekční a antiseptický účinek, mírně dráždí kůži a způsobují zčervenání a pocit teplaMáta peprná – Listy máty obsahují silici s hlavními složkami, které mají blahodárné účinky na pomoc při křečích svalstva a tlumení bolestí.

Aplikuje se několikrát denně. Vhodné je přípravek zcela vmasírovat a poté je možno nanést na pokožku slabou vrstvu masti, lehce obvázat a nechat působit.Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku a při kožních onemocněních. Zabraňte kontaktu se sliznicemi a očima. Pouze k zevnímu použití. Skladujte mimo dosah dětí a otevřenou skladujte v chladu.Není určeno pro děti do 3 let.

Kontraindikace:

Přecitlivělost na některou složku přípravku. Kožní onemocnění.

Nežádoucí účinky:

Zřídka kontaktní dermatidy a ekzémy u zvláště citlivých pacientů

Způsob použití:

Mast se aplikuje na bolestivé místo několikrát denně. Je možno nanést slabou vrstvu a lehce obvázat.