10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24800180

MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 5000 ml

MEDISTAR CZ Parafínový olej (Paraffinum perliquidum) 5000 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Medicinální parafínový olej (Ph. Eur 10.0.) s nízkou viskozitou a výbornými kluznými vlastnostmi. Olej je čirý, neutrální, bez vůně a chuti Neobsahuje žádné další přidané látky – stabilizátory, barviva, konzervanty ani jiné přidané oleje. Celý popis
Ušetříte 220 Kč 834 Kč
614 Kč
Ušetříte 220 Kč 834 Kč
614 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

24.5.2024 - 27.5.2024 na vaší adrese

Popis

Medicinální parafínový olej (Ph. Eur 10.0.) s nízkou viskozitou a výbornými kluznými vlastnostmi. Olej je čirý, neutrální, bez vůně a chuti Neobsahuje žádné další přidané látky – stabilizátory, barviva, konzervanty ani jiné přidané oleje.

Tento olej je oblíbenou kosmetickou surovinou. Nepodléhá oxidaci tak snadno jako jiné (rostlinné) oleje.

Kvůli své netečnosti (nereaguje s jinými látkami) se snadno zapracovává do receptur, a proto je také jednou z nejpoužívanějších základních složek kosmetických a farmaceutických přípravků (oleje, krémy, emulze, masti apod.).

Díky nízké viskozitě a dobré mísitelnosti se velmi často využívá v lázeňství, wellness, rehabilitaci nebo kosmetice k ředění hustších, zejména rostlinných olejů, což pak umožnuje lepší skluzné vlastnosti při masážních procedurách (např. klasické nebo thajské, masáže).

Také se s ním dobře pracuje, olej vytváří na pokožce jemný film, který zajišťuje dlouhodobý skluz při masáži a tím výrazně ulehčuje práci maséra. Přitom díky své netečnosti nepůsobí dráždivě na pokožku.

Kromě výše uvedeného použití olej také nachází uplatnění při přípravě parafínových zábalů v lázeňství (wellness, rehabilitaci, kosmetice) jako složka parafínových lázní ve směsi s tuhým parafínem nebo jako ochranný nátěr dřevěných saunových interiérů.

Olej má kromě výše uvedených použítí prakticky nepřeberné možnosti v nejrůznějších technických a průmyslových aplikacích (stavebnictví, chemickém inženýrství, elektrotechnice, strojírenství, potravinářství obalový průmysl, farmacii a medicína, atd.).