Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24797036

MEDISTAR CZ Relaxin L 500g

MEDISTAR CZ Relaxin L 500g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Neutrální masážní emulze s krémovitou konzistencí určená pro profesionální (ale i domáci) použití na ruční rehabilitační (klasické) masáže. Celý popis
152 Kč
152 Kč
S novou kartou za

28.6.2024 - 1.7.2024 na vaší adrese

Popis

Neutrální masážní emulze s krémovitou konzistencí určená pro profesionální (ale i domácí) použití na ruční rehabilitační (klasické) masáže.

RELAXIN je moderní přípravek pro maséry, kteří upřednostňují vodou ředitelné (nemastící) emulze (krémy ) a současně mají nekompromisní požadavky na spolehlivost a nedráždivost masážního prostředku i při vysoké zátěži a pravidelném a častém používání.

RELAXIN má výborné kluzné vlastnosti, snadno se s ním pracuje, dobře se roztírá a je příjemný na dotek.

Díky dlouhotrvající kluznosti výrazně usnadňuje provedení masáže. V průběhu celé masáže (i po ní) je masírovaná pokožka dostatečně vláčná a pružná.Ani při dlouhodobém a pravidelném používání nezpůsobuje alergie nebo dráždění, naopak ošetřuje a chrání ruce maséra.RELAXIN je k dispozici v různých velikostech a typech balení – dle potřeb uživatelů – od malých balení pro domácí či méně časté používání až po profesionální, ekonomická balení. U profesionálních balení (vaky , kanystry) je samozřejmostí dostupnost dávkovacích doplňků, které nejen usnadní samotné používání RELAXINu, ale současně zajistí splnění hygienických požadavků i v náročných provozních podmínkách.

Relaxin tak najde uplatnění všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na profesionální provedení a množství prováděných masáží : balneoterapie a rehabilitace, masérské a kosmetické praxe, pedikúry, sportovní masáže, atd.

Použití: RELAXIN naneste na pokožku na potřených partiích a vmasírujte. Dle potřeby prodloužení masáže průběžně přidávejte malé množství RELAXINu a provádějte masáž.

V případě potřeby je možno kluznost RELAXINu upravit (zvýšit) přídavkem malého množství vody nebo parafínového oleje.

Skladování: chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků. Chraňte před mrazem. Maximální doporučená teplota skladování: +25 °C.