10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 25190627

Prostovit Pro zdraví mužů, pro léčbu prostatitidy

Prostovit Pro zdraví mužů, pro léčbu prostatitidy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zlepšuje fungování mužského reprodukčního systému. Obsahuje zcela přírodní formuli, která aktivně podporuje dobrou úroveň libida a zdraví prostaty. Celý popis
Ušetříte 90 Kč 950 Kč
860 Kč
Zboží od: UNICORN BRIGADE
Ušetříte 90 Kč 950 Kč
860 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

17.7.2024 - 18.7.2024 na vaší adrese

Popis

Zlepšuje fungování mužského reprodukčního systému. Obsahuje zcela přírodní formuli, která aktivně podporuje dobrou úroveň libida a zdraví prostaty. Proces Prostovit je velmi šetrný, navíc nevyvolává téměř žádné nepohodlí. Kromě toho zlepšuje potenci, také zvyšuje pocity při pohlavním styku.

Klienti by si měli být vědomi toho, že Prostovit není lék. Jsou to kapky pro lepší fungování mužského reprodukčního systému, zvýšení libida a také prostaty.

 

Všechny složky obsažené v jejich složení jsou hypoalergenní a bezpečné pro tělo:

  • Extrakt z kopřivy dvoudomé – Tento přírodní bylinný extrakt přispívá k lepšímu zdraví prostaty a celého urogenitálního systému. Toto je jedna z hlavních součástí kapek Prostovit. Bylina se používala především na tišení bolestí močových cest a mimovolních svalových a kloubních křečí. Ale také se používá pro širokou škálu onemocnění, jako je akné. Moderní věda zjistila, že je to vynikající diuretikum a čistič těla, který zlepšuje fungování prostaty.
  • Extrakt z dýňových semen – je široce používaným lékem pro aktivní posílení diuretických a tekutin odvádějících funkcí těla. Také zvyšuje libido a posiluje imunitní systém, je bohatý na cenné rostlinné bílkoviny.
  • Extrakt z Gotu Kola – působí jako silný a silný pomocník, imunita, stimulátor libida. Dodává energii, vytrvalost, vitalitu, povznesení.

Jak používat: Užívejte 40 kapek denně rozpuštěných ve 100 ml vody před jídlem. Délka jednoho kurzu je 2 měsíce. Může být také přidán do nápojů a jídel. V případě potřeby lze kurz opakovat.