Gillette Fusion5 Náhradní hlavice k pánskému holicímu strojku 12 ks -33%
1 349 Kč 899 Kč

Nejdokonalejší břity od Gillette s patentovaným potahem ostří pro ještě lepší skluz strojku a pohodlí. Hlavice mají 5 břitů, které jsou o 30% blíže u sebe a vylepšený indikační zvlhčující pásek obohacený o přírodní zdroje. Každá hlavice obsahuje ještě speciální zarovnávací břit, který umožňuje snadnou úpravu kotlet, holení pod nosem a tvarování vousů.

Gillette Mach3 holicí hlavice pro muže 12 ks-29%
959 Kč 679 Kč

Lepší, důkladnější a pohodlnější oholení jako nikdy dříve nabízí nová generace trojbřitých holicích systémů Gillette MACH3. Převratná technologie DLC umožňuje mužům holení proti směru růstu vousů, aniž by to bylo nepříjemné a vyvolávalo podráždění pokožky.

Gillette Mach3 holicí hlavice pro muže 8 ks-24%
659 Kč 499 Kč

Lepší, důkladnější a pohodlnější oholení jako nikdy dříve nabízí nová generace trojbřitých holicích systémů Gillette MACH3. Převratná technologie DLC umožňuje mužům holení proti směru růstu vousů, aniž by to bylo nepříjemné a vyvolávalo podráždění pokožky.

Gillette Mach3 Turbo holicí hlavice pro muže 8 ks-37%
879 Kč 549 Kč

Akce

Doplňte zásobu na holení žiletkami Mach3 Turbo Aloe! Nyní s vylepšenou technologií obohacenou o zklidňující účinky Aloe vera a vitamín E, který je nezbytný pro zdravou pokožku obličeje.

Gillette Fusion5 ProGlide holicí hlavice pro muže 12 ks-24%
1 579 Kč 1 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Gillette ProGlide Pánské Náhradní Holicí Hlavice, 4 ks -28%
529 Kč 379 Kč

Gillette ProGlide Pánské Náhradní Holicí Hlavice, 4 ks má břity umístěné blízko u sebe, které zajišťují úžasný komfort. Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice, takže si můžete troufnout holit se blízko u pokožky. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. 

Gillette Skinguard holicí strojek + 2 hlavice-32%
369 Kč 249 Kč

Holicí strojek Gillette SkinGuard vyrobený speciálně pro muže s citlivou pokožkou. Ochrana SkinGuard je umístěna mezi břity, takže perfektně holí vousy a přitom nedráždí pokožku. Vousy holí přímo u pokožky, čímž zabraňuje jejich zarůstání a tím vzniklému podráždění.

Gillette Venus holicí strojek + holicí hlavice 2 ks-25%
239 Kč 179 Kč

Akce

Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth se třemi břity je navržen pro ženy s citlivou pokožkou. Výkyvná hlavice disponuje zvlhčujícím páskem SkinElixir, který zajišťuje hladké klouzání po pokožce. Břity kopírují křivky těla a zajišťují hladké oholení.

Gillette Fusion5 holicí strojek pro muže-27%
399 Kč 289 Kč

Akce

Manuální systémový pánský holící strojek Fusion a 2 náhradní holicí hlavice s technologií holicí plochy s 5 břity. Břity jsou umístěné blíže u sebe, čímž se snižuje tlak, zmenšuje podráždění a zvyšuje pohodlí. Zadní strana hlavice obsahuje 1 zarovnávací břit Precision Trimmer pro úpravu obtížně přístupných míst.

Gillette Fusion Proglide Power Styler-37%
799 Kč 499 Kč

Akce

Mějte svůj styl pod kontrolou pouze s jedním přístrojem Fusion Proglide Power Styler. Součástí je nejen bateriemi poháněný holicí strojek, ale i zastřihovač včetně 3 zastřihovacích hřebínků pro různou délku. Zastřihovač je vhodný jak pro obličej, tak i pro tělo.Navržený pro tvarování ostrých a přesných linií.

Gillette Series Cool Wave Voda po holení 100 ml -35%
279 Kč 179 Kč

Akce

Voda po holení Cool Wave ve 100 ml balení. Zakončete skvělé oholení povzbuzující vodou po holení, která osvěží vaši oholenou pokožku. Cool Wave znamená povzbuzující, svěží, čistou, mužnou vůni.

Gillette Venus Bikini Precision-46%
559 Kč 299 Kč

Akce

Se zastřihovačem pro oblast linie bikin Gillette si chloupky v těchto intimních partiích upravíte pro pohled z jakéhokoliv úhlu. Jeho unikátní hlava obkrouží každý záhyb těla, takže se používá bezpečně a jednoduše dokonce i v těch nejintimnějších partiích.

Gillette Fusion5 ProGlide holicí strojek pro muže -39%
739 Kč 449 Kč

Akce

Holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže snadno klouže po pokožce. Technologie FlexBall kopíruje kontury obličeje a oholí tak prakticky každý vous. Zarovnávací břit se zase dostane i do těžko přístupných míst. 

Gillette Fusion5 ProShield holicí strojek pro muže + 4 holicí hlavice -44%
809 Kč 449 Kč

Akce

Holicí strojek Gillette Fusion5 ProShield má 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže snadno klouže po pokožce. Zvlhčování před i za břity chrání pokožku před podrážděním. Technologie FlexBall kopíruje kontury obličeje a oholí tak prakticky každý vous. Zarovnávací břit se zase dostane i do těžko přístupných míst. 

Gillette Balzám po holení Proseries Instant Hydration 3V1 50 ml
199 Kč 176 Kč

Balzám po holení poskytující okamžitou hydrataci. Je lehký a nemastný, s vitaminy B3, E a provitaminem B5. Pečuje o pokožku a propůjčí jí svěží vzhled. Díky ochrannému faktoru SPF 15 také chrání vaši pokožku před UVA/UVB paprsky. Praktické a ekonomické balení umožňuje to nejefektivnější použití.

Gillette GilletteLabs Heated pánský holicí strojek startovací sada-37%
4 299 Kč 2 699 Kč

Pánský holicí strojek s funkcí nahřívání. GilletteLabs Heated pánský holicí strojek startovací sada je vybaven revolučním nahřívacím páskem, který při každém tahu zajišťuje kontinuální teplo a komfort. Užijte si pocit nahřátého ručníku jedním stiskem tlačítka.

Gillette King C. gel na holení, 150 ml-29%
239 Kč 169 Kč

Gen na holení pro muže od značky Gillette je obohacený o bílý čaj pro čištění a arganový olej pro hloubkovou hydrataci a příjemný pocit po holení. King C. je jediná řada výrobků nesoucí jméno po zakladateli značky Gillette.

Gillette King C. sada s pánským zastřihovačem vousů bezdrátová-46%
929 Kč 499 Kč

Akce

Zastřihávač vousů King C. Gillette jako jediný nese název zakladatele značky, Gillette, a spojuje dlouholetou tradici v holení s dokonale precizním tvarováním vousů. Obsahuje tři vyměnitelné nástavce pro různé délky a úpravu: strniště, krátký střih a dlouhý střih. Ostré břity s dlouhou životností pomohou v docílení požadovaného tvaru.

Gillette King C. strojek na holení a tvarování-29%
369 Kč 259 Kč

Holicí strojek King C. Gillette jako jediný nese název zakladatele značky, Gillette, a spojuje dlouholetou tradici v holení s dokonale precizním tvarováním vousů. Zarovnávací břit této žiletky pomáhá holit obtížně dostupná místa v záhybech obličeje a prémiová rukojeť zajišťuje kontrolu při každém tahu.

Gillette King C. žiletkový pánský holicí strojek – 5 holicích hlavic-30%
429 Kč 299 Kč

Holicí strojek King C. Gillette jako jediný nese název zakladatele značky, Gillette, a spojuje dlouholetou tradici v holení s dokonale precizním tvarováním vousů. Žiletka s platinovým potahem upravuje s naprostou přesností a využijete ji především při tvarování kotlet či bradky. Neobyčejný design s uzavřeným nástavcem umožňuje skvělou kontrolu nad pohybem.

Gillette Venus Razor + Cartridge 3
129 Kč 110 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské pohotové holítko Gillette Simply Venus 3 zajišťuje hladké oholení. Strojek má výkyvnou holicí hlavu, takže se snadno dostane do obtížně přístupných míst, a zvlhčující pásek s aloe usnadňující skluz po pokožce.

Gillette Venus Riviera - 3 ks
199 Kč 190 Kč

Dámské pohotové holítko Gillette Venus Riviera se zvlhčujícím páskem MoistureRich zajistí hladké oholení. Chrání před drobným poraněním a podrážděním pokožky.

Gillette Fusion5 ProGlide Power holicí hlavice pro muže 4 ks-36%
739 Kč 469 Kč

Tenčí a jemnější břity, které snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holicí hlavice je i upravený zvlhčující pásek – s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů – pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.

Gillette Fusion5 Power holící strojek pro muže-28%
499 Kč 359 Kč

Akce

Holící strojek Fusion Power značky Gillette má 5 břitů, díky kterým zanechá vaši pokožku dokonale hladkou. Ergonomický design navíc poskytuje maximální účinnost v obtížně přístupných místech.

Gillette Fusion5 ProShield holicí strojek pro muže-44%
409 Kč 229 Kč

Akce

Balení obsahuje Gillette ProShield Flexball strojek + 1 hlavici, který nabízí ještě dokonalejší oholení než dosud, a to díky výkyvné hlavici ve všech úhlech. Unikátní technologie Flexball, která se přizpůsobí ještě lépe konturám vašeho obličeje. Strojky jsou opatřeny pěti břity a zvlhčujícím páskem.

Gillette Fusion ProGlide Pánský holicí strojek s technologií FlexBall-27%
469 Kč 339 Kč

Akce

Nová generace holení je zde! Nový Gillette ProGlide Flexball nabízí ještě dokonalejší oholení než dosud díky výkyvné hlavici ve všech úhlech. Unikátní technologie Flexball, která se přizpůsobí ještě lépe konturám vašeho obličeje, mnohem lépe dosáhne na nepřístupná místa a oholí každý chloupek. Strojky jsou opatřeny pěti břity a zvlhčujícím páskem.

Gillette Mach3 Turbo holicí strojek pro muže + 2 holicí hlavice-28%
349 Kč 249 Kč

Akce

Pánský holící strojek Gillette Mach3 Turbo Aloe + 2 hlavice patří do zdokonalené generace trojbřitých holících systémů. Dopřejte si oholení s minimálním podrážděním pokožky a to i v případě, že se holíte proti směru růstu vousů. Oholte každý vous důkladněji a s menším podrážděním. Balení obsahuje rukojeť a dvě hlavice.

Gillette Venus Swirl Dámský holicí strojek s technologií Flexiball -42%
309 Kč 179 Kč

Akce

Holicí strojek Gillette Venus Swirl s technologií FlexiBall byl navržen tak, aby se lépe než holicí strojek Venus Embrace přizpůsoboval náročným partiím, jako jsou kolena a kotníky. Každý z 5 našich nejpokrokovějších břitů Contour se jednotlivě přizpůsobí každé křivce a zajistí bezchybné oholení.

Gillette pánský holicí strojek King C. Gillette Style Master-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Pánský holicí strojek je určený k tvarování a zastřihování vousů a k úpravě strniště. Gillette King C. Style Master je vybaven 4D hlavicí, 3 výměnnými hřebenovými nástavci a štíhlým pogumovaným držadlem. Plně vodotěsný – vhodný i pro použití ve sprše.

Gillette náhradní hlavice King C. Gillette Style Master
999 Kč

Novinka

Náhradní holicí hlavice 4D pro snadné a rychlé holení ve 4 směrech. Gillette náhradní hlavice King C. Style Master zůstává ostrá až 6 měsíců holení. Používejte s pánským bezdrátovým zastřihovačem King C. Gillette Style Master.