Apple MagSafe Charger (MHXH3ZM/A)-16%
1 190 Kč 990 Kč

Revoluční bezdrátová nabíječka je určená nejen pro Apple iPhone 12 / 12 Pro / Pro Max / mini a novější. Apple MagSafe Charger MHXH3ZM/A je opatřená dokonale zarovnanými magnety, díky kterým k nabíjenému telefonu přilne a nepustí. Díky tomu je bezdrátové nabíjení pohodlnější a hlavně rychlejší. Nechybí tradiční elegantní Apple design.

Apple 20W USB-C Power Adapter (MHJE3ZM/A) bulk balení
549 Kč

Praktická síťová nabíječka je kompatibilní s jakýmkoliv USB-C zařízením. Doporučená pro novou generaci mobilních telefonů a tabletů. Apple 20W USB-C Power Adapter MHJE3ZM/A je opatřená USB-C konektorem pro rychlé a bezpečné nabíjení kompatibilních zařízení. Ideální domů i do kanceláře. Potěší klasický elegantní Apple design.

Apple kabel USB-A - Lightning, M/M, nabíjecí, datový, 1m MXLY2ZM/A, bílá
590 Kč 558 Kč

Praktický kabel je opatřený konektorem Lightning na jedné straně a USB na druhé straně. Apple kabel USB-A – Lightning, M/M, nabíjecí, datový, 1 m MXLY2ZM/A má praktickou délku 1 m a slouží k synchronizaci dat i nabíjení. Do zařízení je možné zapojit ho oboustranně.

Apple MagSafe Battery Pack MJWY3ZM/A
2 889 Kč

Praktická magnetická baterie vám pomůže vaše zařízení nabít za chodu. Apple MagSafe Battery Pack MJWY3ZM/A díky kvalitním zarovnaným magnetům fantasticky drží a umožňuje spolehlivé nabíjení. Kompatibilní s řadou iPhone 12 nebo iPhone 13.

Apple napájecí adaptér USB, 5 W MGN13ZM/A, bílá
529 Kč 517 Kč

Praktická síťová nabíječka se hodí do domácnosti i na cestování. Apple napájecí adaptér USB, 5 W MGN13ZM/A je vybavená 1× USB portem a nabíjí maximálním výkonem 5 W. Hodí se tak pro nejnovější modely telefonů a tabletů. Nabíječka je určená pro Apple produkty, které nabíjí rychle a bezpečně.

Apple USB-C Charge Cable (1m) MM093ZM/A
592 Kč

Praktický nabíjecí kabel v délce 1 m je vhodný pro USB-C zařízení. Apple USB-C Charge Cable (1m) MM093ZM/A se dá rovněž využít k synchronizaci dat mezi kompatibilními zařízeními. Kompatibilní s iPad Pro / iPad Air.

Apple USB-C to Lightning Cable (1 m) MM0A3ZM/A
664 Kč

Kabelem Apple USB-C to Lightning Cable (1 m) MM0A3ZM/A připojíte iPhone, iPad nebo iPod s Lightning konektorem k USB-C nebo Thunderbolt 3 (USB‑C) portu Macu pro synchronizaci a nabíjení nebo k USB-C portu iPadu pro nabíjení.

Apple Watch Acc/Magnetic Charging Dock MU9F2ZM/A
1 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický nabíjecí dok umožňuje nabíjet vaše Apple Watch vodorovně i na boku. Apple Watch Acc/Magnetic Charging Dock MU9F2ZM/A je kompatibilní se všemi modely Apple Watch. Během nabíjení jsou hodinky v režimu nočního stolku. Nabíječka se napájí USB/Lightning kabelem či USB adaptérem.

Apple Watch magnetický nabíjecí kabel (1 m) MX2E2ZM/A
890 Kč 798 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický magnetický nabíjecí kabel je určený k rychlému a spolehlivému nabíjení vašich Apple Watch. Apple Watch magnetický nabíjecí kabel (1 m) MX2E2ZM/A má praktickou délku 100 cm a je zakončený USB-A konektorem. Perfektně přilne k zadní straně hodinek a díky uzavřenému okruhu je zcela bezpečný.

Apple 20W USB-C Power Adapter (MHJE3ZM/A)
590 Kč

Praktická síťová nabíječka je kompatibilní s jakýmkoliv USB-C zařízením. Doporučená pro novou generaci mobilních telefonů a tabletů. Apple 20W USB-C Power Adapter MHJE3ZM/A je opatřená USB-C konektorem pro rychlé a bezpečné nabíjení kompatibilních zařízení. Ideální domů i do kanceláře. Potěší klasický elegantní Apple design.

Apple nabíječka MagSafe Duo Charger, bílá MHXF3ZM/A-19%
3 984 Kč 3 190 Kč

Dvojitá nabíječka MagSafe pro kompatibilní iPhone, Apple Watch, bezdrátové nabíjecí pouzdro na AirPody i jiná zařízení s certifikací Qi. Stačí položit zařízení na nabíječku – při kontaktu se začne nabíjet. Skladná konstrukce usnadňuje převoz nabíječky.

Apple USB-C nabíjecí kabel, 2 m MLL82ZM/A
594 Kč 549 Kč

Praktický kabel je opatřený USB-C konektorem na obou stranách. Apple USB-C nabíjecí kabel, 2 m MLL82ZM/A je určený k přenášení dat a nabíjení kompatibilních zařízení. Určený pro MacBooky s portem USB-C. Délka kabelu je 2 m.

Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1 m) (MLWJ3ZM/A)
890 Kč 879 Kč

Praktický magnetický nabíjecí kabel je určený k rychlému a spolehlivému nabíjení vašich Apple Watch. Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable (1 m) (MLWJ3ZM/A) má praktickou délku 1 m a je zakončený USB-A konektorem. Perfektně přilne k zadní straně hodinek a díky uzavřenému okruhu je zcela bezpečný.

Apple Lightning to USB-C Cable (1 m) MX0K2ZM/A
590 Kč 533 Kč

Praktický kabel je opatřený konektorem Lightning na jedné straně a USB na druhé straně. Apple Lightning to USB-C Cable (1 m) MX0K2ZM/A má praktickou délku 1 m a slouží k synchronizaci dat i nabíjení. Do zařízení je možné zapojit ho oboustranně.