Tim Sistem Čarobná pec, zelená - rozbaleno-22%
6 990 Kč

5 406 Kč

Rozbaleno

Krbová kamna Tim Sistem Čarobná pec II jsou klasický výrobek s vysokým výkonem až 8 kW a jednoduchou obsluhou. Kamna jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena, rošt je litinový Horní plotna kamen je z ocelového plechu. Dodávány jsou v několika barevných variantách.


HS Flamingo ESPO II hnědá sametová - krbová kamna - zánovní
11 736 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Krbová kamna HS Flamingo jsou ryze českým výrobkem. Je zde kladen velký důraz na použité materiály a především jejich sílu. Krbová kamna splňují nejpřísnější evropské normy, díky nimž jsou velmi žádaná v zahraničí.


Tim Sistem Diana II červená - zánovní-29%
6 900 Kč

4 863 Kč

Zánovní

Krbová kamna Diana jsou originální výrobek s moderním designem, který vynikne v každém interiéru. Vybrat si můžete z několika barevných variant.


Tim Sistem LEDERATA - rozbaleno-44%
15 990 Kč

8 934 Kč

Rozbaleno

Krbová kamna na pevné palivo s vysokým koeficientem využití tepla, jejich funkční a moderní design podtrhne dokonalost vašeho interiéru. V šesti barevných provedeních.


Tim Sistem Magická pec - hnědá - rozbaleno-26%
7 900 Kč

5 786 Kč

Rozbaleno

„Krbová kamna Tim Sistem Magická pec jsou klasický výrobek s vysokým výkonem až 10 kW a jednoduchou obsluhou. Kamna jsou vyrobena z ocelového plechu válcovaného za studena. Horní plotna kamen, dvířka topeniště a rošt jsou litinové. Dodávány jsou v několika barevných variantách. “