ADC Blackfire Escape room - úniková hra - rozbaleno-23%
999 Kč

763 Kč

Rozbaleno

""Zažijte napětí a užívejte si rozplétání záhad ve hře Escape Room z pohodlí vašeho domova! Stejně jako v případě ostatních verzí hry Escape Room po celém světě jste i tady „uvězněni“ a cílem je najít kódy pro „útěk“ během 60 minut.""


ADC Blackfire Pozvedněte číše - rozbaleno-29%
999 Kč

708 Kč

Rozbaleno

Pozvedněte číše je párty hra, která se odehrává na středověké hostině. Každý hráč si vylosuje některou postavu a ta je na hostinu poslána s cílem otrávit některého ze soupeřů. Hraje se na tři kola, po každém přijde bodování, které hráče odměňuje především pokud se neotrávili a naopak otrávili svůj cíl.


ADC Blackfire Ticket to Ride Europe - použité-40%
1 199 Kč

718 Kč

Použité

V rodinné hře Ticket to Ride Europe hráči budují železniční sítě napříč starou Evropou. Snaží se zprovoznit co nejrozsáhlejší železniční síť mezi městy, které si na začátku nebo v průběhu hry vylosovali z karet železničních tratí. Ve hře Ticket to Ride Europe získáváte body za vybudování tratí mezi velkými evropskými městy.


Albi Quoridor  - rozbaleno-35%
799 Kč

513 Kč

Rozbaleno

Quoridor je dřevěná rodinná hra pro 2 nebo 4 hráče. Vyhrává ten hráč, který svého pěšáka dostane jako prvního na protilehlou stranu hrací desky. Cesta nebude však jednoduchá!


EP Line Cool Games Bacha! Nevzbuď tátu - rozbaleno-28%
700 Kč

500 Kč

Rozbaleno

Vaším úkolem v této zábavné hře je dostat se k výbornému čokoládovému dortu v lednici. Musíte ovšem projít celým bytem přes spoustu nástrah a hlavně nesmíte vzbudit tátu. Komu se podaří sladkou lahůdku ukořistit jako prvnímu?


EP Line Cool Games Lovec duchů 3D - rozbaleno-40%
1 300 Kč

770 Kč

Rozbaleno

""Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou hrou pro celou rodinu. Oživte kostlivce, nastavte obtížnost hry, nabijte pistoli a buďte ve střehu. Nová originální společenská hra Vás zabaví na dlouhé hodiny.""


Hasbro Monopoly Gamer - rozbaleno-48%
1 089 Kč

557 Kč

Rozbaleno

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


Hasbro Perfection - rozbaleno-47%
819 Kč

428 Kč

Rozbaleno

Seřaď všechny tvary před výbuchem s novou hrou Perfection. Máš pouze jednu minutu na vložení všech tvarů. Vyhrává jen ten nejrychlejší! Ale pozor! Jakmile čas vyprší, ozve se výbuch a tvary vyskočí.


Mac Toys Žabák Froggy - zánovní-48%
599 Kč

310 Kč

Zánovní

Zábavná pohybová hra pro děti od 3 let. Žabák Froggy si rád hraje a rád dává pohybové úkoly. Poslouchej, co máš dělat a když budeš šikovný, tak ti za odměnu žabák dá razítko. Kdo nasbírá nejvíce razíte a stane se vítězem.


Mindok Minutová říše: Legendy - rozbaleno-26%
499 Kč

367 Kč

Rozbaleno

Je mimořádně rychlá hra vyžadující promyšlená rozhodnutí, ideální, pokud se nechcete učit složitá pravidla, nebo pokud máte na hraní jen pár minut. Nejedná se o rozšíření, ale o samostatnou hru. Stejně jako v původní hře získávají hráči jednotlivé karty, které jim umožní nasazení a pohyb armád či stavbu měst.


Ravensburger Pig Ball hra - zánovní-35%
859 Kč

552 Kč

Zánovní

""Zábavná hra Pig Ball i pro jednoho hráče od Ravensburgeru. Malý prasečí nezbedové nevydrží být chvilku čistí. Čas neúprosně běží a každá vteřina se počítá. Kdo chytí špinavý míč??""