Brio 33277 Cestovatelská sada - rozbaleno-22%
2 949 Kč

2 279 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Postavte koleje vedoucí přes hory, les a přes most. Díky dálkovému ovladači máte plnou kontrolu nad vlakem. Jako skutečný vlak odjíždí z různých měst. Stiskněte tlačítko na střeše stanice a změňte název města. Zajistěte, aby všichni cestující nastoupili do vlaku.


Brio Elektrický rychlovlak - rozbaleno-31%
699 Kč

482 Kč

Rozbaleno

Všichni pozor, rychlovlak Brio projíždí! Tento model kombinuje funkčnost, podstatu tradičních BRIO vláčků s přednostmi moderního, rychlého vozidla. Sada obsahuje třídílný vlak, který vydává po zmáčknutí tlačítka na lokomotivě zvuk.


Brio Můj první vláček - rozbaleno-41%
699 Kč

407 Kč

Rozbaleno

Svezte se pestrobarevným vláčkem pro nejmenší děti značky Brio.. Každý vagónek nabízí nové možnosti na prozkoumání třeba pohyblivé kolárky. Vlak se napojuje za sebe z libovolné strany díky chytrému magnetu.


Brio WORLD 33280 Stanice pro nakládání zboží - rozbaleno-32%
919 Kč

621 Kč

Rozbaleno

„Překladiště s vagónkem a nákladním autem od značky Brio. Pomocí silného ramene naložíte snado a bezpečně svůj náklad do vagónku nebo nákladního vozu. Tento set je výborným doplňkem k ostatním vláčkodráhám Brio. “


Nikko CAT Vlaková souprava - rozbaleno-36%
769 Kč

487 Kč

Rozbaleno

Caterpillar vlaková souprava se stavebními stroji nesmí chybět v žádném chlapeckém pokojíčku. Díky bohaté výbavě této sady lze sestavit celou dráhu ve tvaru oválu o rozměrech 60 × 81 cm. Lokomotiva je na baterie.


Pilsan Můj první vláček - 33ks - zánovní-26%
399 Kč

292 Kč

Zánovní

Tento barevný vláček pro nejmenší kombinuje několik herních možností pro nejmenší děti. Mohou si hrát s mašinkou a dvěma vagónky s cestujícími a navíc poskytuje dítěti hraní se stavebnicí.