Gonher Puška kovbojská stříbrná kovová - zánovní-37%
769 Kč

479 Kč

Zánovní

""S touto kovbojskou opakovací puškou se váš chlapec přenese do dob divokého západu. Puška je vyrobena z kovu a plastu ve stříbrno-hnědé barevné variantě. Je na kapslíky a to na osm ran. Vhodné od 3 let. ""


Gonher Samopal policejní černý - zánovní-41%
579 Kč

340 Kč

Zánovní

S touto krátkou útočnou puškou se váš chlapec bude cítit jako člen speciálních jednotek. Puška je vyrobena z kovu v černé barevné variantě. Je na kapslíky a to na osm ran. Vhodné od 3 let.


Mac Toys Laserové pistole - rozbaleno-18%
799 Kč

651 Kč

Rozbaleno

Hra Laserové pistole nabízí vzrušující, ale bezpečnou strategickou laserovou hru s moderními zvuky a 5 režimy střelby. Nabij, zaměř a střílej. Každý zásah se počítá. Buď rychlejší a vyhraj.


Nerf ELITE rozložitelná puška 4v1 s clipovým zásobníkem - rozbaleno
1 059 Kč

928 Kč

Rozbaleno

VÍKENDOMANIE: Sleva 25 % na všechny produkty značky NERF po zadání kódu WDNERF25 (platí od 23.05. do 26.05. nebo vyprodání zásob)!
S puškou N-strike Elite Retaliator přichází nová dimenze soubojů. Tuto neuvěřitelnou pušku 4v1 můžete upravit pro jakoukoli misi! Retaliator nabízí nepřekonatelný výkon a vystřeluje revoluční šipky Elite do vzdálenosti 23 metrů. Obsahuje veškeré příslušenství, které vás promění ve skutečného přeborníka N-strike.

Teddies Pistole na pěnové náboje na baterie - použité-34%
629 Kč

411 Kč

Použité

Bateriemi poháněná puška se zásobníkem pro každého kluka, který si chce vyzkoušet, jaké to je, svírat v ruce madla zbraně. Nauč se střílet na terč a trefit se do středu! Abys mohl lépe poznat svou mušku, dej terč za sklo!


TM Toys Laser-X hrací věž - zánovní-53%
1 899 Kč

876 Kč

Zánovní

""Objevte novou dimenzi zábavy s Laser-X hrací věží, která vám dodá pocit, že máte svoji vlastní laserovou arénu. Díky barevným světelným efektům, stereo zvuku a hudbě vám poskytne výjimečné zážitky a zvýší atraktivitu hry. Na věž je možné střílet ze vzdálenosti až 30 metrů.""