Blue Box Hrací pult Giraffe’s Fun Station - rozbaleno
1 519 Kč

1 297 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Interaktivní hračka Giraffe’s Fun Station je hrací pult v designu žirafy nabízející spoustu zábavy i poznávání. Přehrává melodie, svítí a obsahuje také dráhy pro malé barevné míčky, takže děti mohou při hře rozvíjet zrakové, sluchové i hmatové smysly.


Chicco Kostka duhová projekce, růžová - rozbaleno
999 Kč

883 Kč

Rozbaleno

Jedinečný projektor u kterého si můžete zvolit nejen svůj oblíbený motiv, ale můžete si vybrat i jednu ze sedmi barev. Lze použít i jako noční světýlko. Hraje různé melodie.


Clementoni Branka - vystřel a skóruj - zánovní-20%
1 249 Kč

988 Kč

Zánovní

Vystřel a skóruj! Fantastická fotbalová branka s různými aktivitami. Dítě se baví a učí poznávat písmenka, číslice, tvary, barvy a celou řadu nových slov za pomoci interaktivních tlačítek. Infračervený sensor a přátelské pohyblivé prvky vedou dítě cestou k objevení fotbalu a po skórování s ním komunikují.


Cotoons Multifunkční hrací stůl růžový - rozbaleno-26%
1 449 Kč

1 059 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Veselý hrací stůl pro nejmenší s postavičkami Cotoons. Elektronické i mechanické funkce napomáhají rozvoji jemné motoriky dítěte. Na stolku děti naleznou bubínek, ozubená kolečka, vkládačku a další.


EP Line Pejsek Maxík - Knírač - rozbaleno-31%
1 000 Kč

685 Kč

Rozbaleno

Tito roztomilí pejsci Vám vykouzlí úsměv na tváři. Reagují totiž až na 13 různých hlasových povelů. Vycvičte si svého mazlíčka a rychle si ho zamilujete. Pejsek zvládá chodit, panáčkovat, vydávat zvuky, dávat pac a spoustu dalšího.


Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička Smart Stages CZ - rozbaleno-32%
1 199 Kč

808 Kč

Rozbaleno

S roztomilou pejskovo sestřičkou Smart Stages si vaše děťátko užije zábavu a naučí se spoustu věcí! Stačí ji pohladit po jeho jemném kožíšku a začne zpívat veselé písničky. Díky technologii Smart Stages mění písničky s tím, jak vaše děťátko roste.


Galt Míček Následuj mě - rozbaleno-25%
599 Kč

445 Kč

Rozbaleno

Bílý motorizovaný míček s barevnými hvězdičkami mění barvy a směr pohybu. Děti tak zaujme na první pohled a podpoří je v lezení a pohybu.


Let's play Zvířátková párty s reálnými zvuky - rozbaleno
789 Kč

678 Kč

Rozbaleno

Užijte si parádní párty se zvířátky se spoustou her a veselých zvuků s barevnou podložkou. Děti si užijí mnoho zábavy s touto interaktivní pestrobarevnou hračkou, která nabízí 5 herních módů a 8 zvuků.


Teddies BABY Kuličková dráha se zatloukačkou - zánovní-35%
479 Kč

307 Kč

Zánovní

""Plastová zatloukací kuličková dráha se 4 kuličkami zabaví vaši ratolest na dlouhé hodiny. Všechny děti rády do něčeho tlučou. S touto hračkou mohou zatloukat kuličky, které po zatlučení proběhnou. Dráha je vysoká téměř 30 centimetrů.""


Yookidoo Skládací květina - rozbaleno
649 Kč

604 Kč

Rozbaleno

Interaktivní hračka umožnuje poutavé a zábavné stavění komínu ve tvaru květiny s různými aktivitami. Pomocí pěti velkých stohovacích kusů se staví květina na sebe. Vhodíte-li míček do květiny, začnou se pohybovat jednotlivé lístky. Když míček dopadne na dno, začne hrát zábavná melodie.