Leifheit Mechanický zametač Regulus 11700 - zánovní-36%
799 Kč

511 Kč

Zánovní

Zametač Regulus vám pomůže rychle odstranit prach, špínu, chlupy a nečistoty z koberců a to bez použití elektrické energie. Má regulovatelnou výšku hlavice a sklopnou rukojeť pro úklid pod nábytkem.


Leifheit Sada Twist system disc 52019 - rozbaleno
1 199 Kč

809 Kč

Rozbaleno

Sada TWIST SYSTEM DISC vám zpříjemní úklid vašeho bytu. V sadě naleznete kulatý mop a vědro. Díky pohyblivému rotačnímu kloubu se dostanete do všech zákoutích. Oceníte jej zejména při úklidu dlaždic a kamenných podlah.


Leifheit Set CLEAN TWIST Disc Mop Active 56793 - rozbaleno
1 389 Kč

827 Kč

Rozbaleno

Úklidový mop s rotačním mechanizmem přímo v rukojeti zajišťuje různé úrovně vlhkosti, pohodlné ovládání jednou rukou, žádné ohýbání zad a žádný styk rukou se špinavou vodou. Kvalitní provedení značky Leifheit je sázka na jistotu!


Spontex Aqua Revolution System - rozbaleno-56%
1 499 Kč

650 Kč

Rozbaleno

Aqua Revolution system je plochý kulatý mop s dvoukbelíkovým systémem oddělujícím čistou a špinavou vodu. Kbelík s objemem 3l pro vytření až 45 m2 plochy, teleskopická tyč s otočným mechanismem, kulatá hlava ze 100% mikrovlákna s ohybatelným rohem, vhodný pro všechny typy podlah.


Spontex Full Action System Plus - rozbaleno-24%
839 Kč

631 Kč

Rozbaleno

Set inovovaného mopu Full Action System má účinnější systém odstředění mopu, takže je vhodný na všechny typy podlah. Výhodou je, že obsahuje rovnou dvě náhrady – standardní a s abrazivní vrstvou na extra odolnou špínu.


Vileda Ultramat XL Turbo kit - zánovní
1 669 Kč

837 Kč

Zánovní

Nadstandardní velikost čisticí hlavice mopu Vileda Ultramat XL Turbo zaručuje větší záběr pro odstranění špíny. Umožňuje efektivní vytírání bez namáčení rukou. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah.


Vileda Ultramax XL complete box Universal - zánovní
940 Kč

705 Kč

Zánovní

Set kýblu a mopu umožňuje efektivní vytírání bez namáčení rukou. Nadstandardní velikost čisticí hlavice mopu Vileda Ultramax XL zaručuje větší záběr pro odstranění špíny. Mop je vhodný na všechny typy tvrdých podlah.


Hurrican Spin Broom Zametač - rozbaleno-24%
699 Kč

529 Kč

Rozbaleno

Mechanický zametač Hurrican Spin Broom využívá technologie tří rotujících kartáčů, díky kterým posbírá všechny nečistoty. Dejte konec klasickému smetáčku s lopatkou! Zametač je extrémně lehký, proto se s ním snadno manipuluje. Je vhodný na všechny povrchy.


York Rotační mop set SPECIAL - zánovní-29%
999 Kč

701 Kč

Zánovní

Rotační mop set Special značky York má kompaktní rozměry, díky kterým se jednoduše skladuje i v bytě. Mop je víceúčelový, obsahuje plochou i kulatou hlavici pro dosažení nečistot ve všech rozích.