LARX Carbon Kit eco 250 W, topná fólie pro svépomocnou instalaci, délka 5 m, šířka 0,5 m
2 868 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit eco si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 250 W. Je určená k instalaci přímo pod skládanou (ne lepenou) podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná, má extrémně rychlý náběh a hodí se zejména do obytných místností.

Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice
2 390 Kč
Doprava zdarma

Ušetřete v průměru 37% spotřeby energie a snižte vaši uhlíkovou stopu pomocí chytrých termostatických hlavic Netatmo. Spravujte váš domov centrálně ze svého smartphonu – měnte teploty místností z vaší postele nebo odkudkoliv na světe, naplánujte si vytápění pro návrat z dovolené. Pro správnou funkčnost termostatických hlavic je nutné již mít nainstalovanou centrální jednotku (relé) která je součástí startovacího balíčku Netatmo Valves Starter Pack

Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic
5 490 Kč 5 290 Kč
Doprava zdarma

Set dvou Netatmo termostatických hlavic a centrální jednotky. Ušetřete v průměru 37% spotřeby energie a snižte vaši uhlíkovou stopu pomocí chytrých termostatických hlavic Netatmo. Spravujte váš domov centrálně ze svého smartphonu – měnte teploty místností z vaší postele nebo odkudkoliv na světe, naplánujte si vytápění pro návrat z dovolené.

Tesla SMART Bundle Basic (3x termostatická hlavice + Hub)
2 690 Kč
Doprava zdarma

Tesla Smart Bundle Basic obsahující 3 termostatické hlavice a centrální jednotku ZigBee Hub. Pro inteligentní vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení, rychlá změna teploty přímo na hlavicidálkové bezdrátové ovládání pomocí doprovodné mobilní aplikace Tesla Smart. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuální režim, ecorežim, offset teploty, detekce otevřeného okna pro dosažení úspor, automatizace závislá na poloze a další funkce. Snadná instalace, kompatibilní s ventily M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

Tesla SMART Bundle Pro (3x termostatická hlavice + Hub + 2 x teplotní sensor + 2x okenní sensor)
4 290 Kč
Doprava zdarma

Tesla Smart Bundle Pro obsahující 3 termostatické hlavice, centrální jednotku ZigBee Hub, 2 teplotní sensory a 2 okenní/dveřní sensory. Pro inteligentní vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení, rychlá změna teploty přímo na hlavicidálkové bezdrátové ovládání pomocí doprovodné mobilní aplikace Tesla Smart. Bezdrátové připojení ZigBee, senzor dveří/oken pro ochranu domácnosti proti vniknutí, senzor pro detekci teploty a vlhkosti okolí v reálném čase. 

Tesla SMART Sensor Temperature and Humidity
499 Kč

Inteligentní senzor teploty a vlhkosti Sensor Temperature and Humidity značky Tesla SMART. Detekuje teplotu a vlhkost okolí v reálném čase. Jednoduchá instalace, bílé provedení, malé rozměry. Aplikace Tesla Smart pro mobilní zařízení Android a iOS.

Tesla SMART Sensor Window and Door
449 Kč

Inteligentní senzor na dveře a okna Sensor Window and Door značky Tesla SMART. Detekuje pokus o vniknutí do domácnosti a informuje vás o každém otevření okna nebo dveří. Jednoduchá instalace, bílé provedení, malé rozměry. Spolupracuje s chytrými zařízeními Zigbee.

Tesla SMART Termostatická hlavice Style TSL-TRV-GS361A
1 290 Kč

Tesla Smart termostatická hlavice Style TSL-TRV-GS361A pro inteligentní vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení. Rychlá změna teploty přímo na hlavicidálkové bezdrátové ovládání pomocí doprovodné mobilní aplikace Tesla Smart. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuální režim, ecorežim, offset teploty, detekce otevřeného okna pro dosažení úspor, automatizace závislá na poloze a další funkce. Snadná instalace, kompatibilní s ventily M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL. Baterie s výdrží až 24 měsíců.

Tesla SMART Termostatická hlavice TSL-TVR-TV01ZG
790 Kč

Tesla Smart termostatická hlavice TSL-TVR-TV01ZG pro inteligentní vytápění radiátory včetně vzdáleného řízení. Rychlá změna teploty přímo na hlavicidálkové bezdrátové ovládání pomocí doprovodné mobilní aplikace Tesla Smart. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE, prázdninový režim, automatický a manuální režim, ecorežim, offset teploty, detekce otevřeného okna pro dosažení úspor, automatizace závislá na poloze a další funkce. Snadná instalace, kompatibilní s ventily M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL.

Tesla SMART ZigBee Hub
699 Kč 690 Kč

Centrální jednotka Tesla Smart ZigBee Hub pro správu chytré domácnosti ZigBee. Kompatibilní s mobilní aplikací Tesla Smart pro Android i iOS a platformou Tuya, připojení Wi-Fi 2,4 GHz pro připojení ZigBee zařízení s domácí Wi-Fi.