Fisher-Price Hrošík a míček 2v1
499 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto roztomilým plyšovým hrošíkem se bude vaše děťátko cítit jako v bavlnce. Hrošíka můžete otočit naruby a přeměnit ho v míček, takže si užijete ještě více zábavy a překvapení. Navíc z něj můžete udělat i maňáska.

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Kladivoun
499 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto akčním balíčkem postavičky Imaginext® se děti mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství na oceánu. Každé balení obsahuje figurku potápěče, žraloka a skvělé doplňky pro realističtější hru.

Fisher-Price Chodítko Pejsek
1 399 Kč

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěnětem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky.

Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod-20%
1 099 Kč 879 Kč

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN-33%
2 399 Kč 1 599 Kč

Akce

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1
1 899 Kč 1 629 Kč

Akce

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení.

Fisher-Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1-40%
999 Kč 599 Kč

Akce

S veselou dečkou si děti užijí aktivní zábavu doma i na cestách! Je příjemně měkká a hezky barevná s čísly, chrastící pandou a roztomilými zvířecími kamarády, kteří budou vašemu děťátku dělat společnost, ať už si hraje nebo leží.

Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička-25%
3 745 Kč 2 799 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská jídelní deluxe židlička Fisher Price se zvířátky je vhodná pro děti od 6-ti měsíců. Tato židlička nadchne svým vzorem každého milovníka ZOO a zvířátek.

Fisher-Price Hrací dečka do tašky-55%
899 Kč 399 Kč

Akce

S touto hrací dečkou do tašky si vaše děťátko užije spoustu zábavy během pasení koníčků. Tuto plnohodnotnou hrací dečku s mořskými motivy a dvěma lehkými hrazdičkami lze lehce složit do tašky na pleny nebo kapsy kočárku. Čtyři rozkošné hračky mořských zvířátek povzbuzují všechny malé badatele, aby se na ně pokusili dosáhnout, plácnout je nebo kousnout do nich.

Fisher-Price Hrací dečka Volání divočiny s polštářkem pod bříško-57%
3 299 Kč 1 399 Kč

Akce

Lev, slon a tukan se prohání džunglí a společně poslouchají veselé písničky, které každému zpříjemní začátek dne. S Fisher-Price® Hrací dečkou Volání divočiny vaše děťátko vstoupí do džungle plné zvířecích kamarádů, kteří cinkají, chrastí a hrají písničky, zatímco vaše maličké zkoumá všechny hry a aktivity.

Fisher-Price Linkimals Mluvící lama kroužky-41%
849 Kč 499 Kč

Akce

Mluvící lama Linkimals od Fisher-Price® dává klasické hře s kroužky úplně nový rozměr. Pestrobarevná světla, vzrušující hudba, písničky a fráze uvedou vaše děťátko do světa plného barev. Poskládejte kroužky na krk lamy nebo zmáčkněte vrchní díl a sledujte, jak se party rozjede!

Fisher-Price Mluvící vagonek-36%
2 199 Kč 1 399 Kč

Akce

Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. Vaše děťátko se naučí poznávat barvy, písmenka, tvary a mnoho jiného, zatímco si hraje se svými oblíbenými hračkami nebo je zaměstnáno různými aktivitami.

Fisher-Price Hudební autíčko vkládačka GFY41
799 Kč 719 Kč

Nalož si plné auto zábavy. Vaše děťátko zažije spoustu zábavy s tímto autíčkem, které mu umožní třídit, naplňovat a opět vysypávat tvary za doprovodu rozmanitých zvuků. Je přizpůsobené malým dětským ručkám, které se snaží neustále něco uchopit a přenést.

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ-27%
1 099 Kč 799 Kč

Akce

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Fisher-Price Naučný laptop CZ
699 Kč 629 Kč

Akce

Naučný laptop přinese vašemu děťátku spoustu aktivní zábavy! Mačkáním, otáčením a posouváním různých aktivit spustí zábavné písničky, zvuky a krátké věty, které jej naučí abecedu, čísla, barvy, tvary a spoustu dalších věcí.

Fisher-Price Smart stages tablet cz-22%
749 Kč 579 Kč

Akce

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.

Fisher-Price Imaginext Žraločí kousnutí-27%
999 Kč 729 Kč

Je to velké, je to divoké a může to spolknout celé potápěče … Je to Imaginext® Mega Bite Shark™! Děti mohou s tímto žralokem, který má realistický pohyb při plavání, tvořit úžasná podvodní dobrodružství.

Fisher-Price Imaginext Žralok s doplňky Rejnok
499 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto akčním balíčkem postavičky Imaginext® se děti mohou ponořit do vzrušujících dobrodružství na oceánu. Každé balení obsahuje figurku potápěče, žraloka a skvělé doplňky pro realističtější hru.

Fisher-Price Lumalou usínáček-22%
3 099 Kč 2 399 Kč
Doprava zdarma

Akce

Fisher-Price® Lumalou™ pro lepší spánkový režim pomáhá usnadnit uložení vašeho dítěte do postele. Nástěnný interaktivní pomocník provede děti večerní rutinou a odmění je za dokončení každého úkolu.

Fisher-Price Plyšový hrošík projektor na zeď-33%
899 Kč 599 Kč

Akce

Malý plyšový hrošík se stane tím nejlepším pomocníkem a kamarádem při uspávání vašich malých nezbedů. Hrošík zpívá uklidňující ukolébavky, zvuky přírody nebo jemné šumění, které přenese vaše děti do poklidné říše snů.

Fisher-Price Chytré hodinky-17%
349 Kč 289 Kč

Vaši malí technici si zamilují Fisher-Price® Chytré hodinky se dvěma interaktivními tlačítky, barevnými světýlky a realistickými zvuky. Jsou jako ty vaše! Interaktivní hodinky jsou plné zábavných aktivit včetně možnosti vytočit číslo kamaráda pejska.

Fisher-Price Hra pro předškoláky Chyť příšerku-17%
449 Kč 369 Kč

Tato dětská přiřazovací hra obsahuje barevné vzory a obrázky, které děti budou milovat, a samozřejmě… Hlavu příšery, co chrlí kostky! Hraje se tak, že děti položí karty s motivem příšer lícem dolů, potom zatáhnou za ocas válečku s hlavou příšery, aby vyplivla kostku.

Fisher-Price Hra pro předškoláky Piškvorky s pejskem Tonym-37%
449 Kč 279 Kč

Tic Tac Tony™ je hra pro předškoláky od společnosti Fisher-Price®, která přidává rozkošné štěňátko vrtící ocasem ke všeobecně milované hře piškvorek Tic Tac Toe. Děti používají ocas přátelského štěněte Tonyho k seřazení disků a jejich následnému překlopení do otvorů na jeho zádech.

Fisher-Price Hra pro předškoláky Zábavné kopečky zmrzliny-15%
399 Kč 339 Kč

Desková hra se zábavnými kopečky zmrzliny Ice Cream Scoops of Fun™ vyvinutá ve spolupráci s týmem Fisher-Price®, kde 2 až 4 hráči přiřazují karty s příchutí zmrzliny a polevami k příchutím a polevám zobrazeným na otočném zmrzlinovém kopečku.

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ-27%
1 099 Kč 799 Kč

Akce

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Fisher-Price Učíme se říkanky CZ
699 Kč 599 Kč

Akce

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.

Fisher-Price Beatbo CZ-29%

Fisher-Price Beatbo CZ

Hodnocení: 4,9
1 699 Kč 1 199 Kč

Akce

Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl.

Fisher-Price Obří kroužky na tyči-37%
799 Kč 499 Kč

Akce

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké kolem 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu.

Fisher-Price Uspávací sovička hnědá
599 Kč 529 Kč

Uklidňující plyšová sovička, bez které se usínání neobejde! Přehrává víc jak 15 minut hudby, půvabně houká. Její bříško může zářit do tmy. Stačí jen jemné dětské zmáčknutí!

Fisher-Price Houpací kůň 2 v 1-39%
1 249 Kč 759 Kč

Úžasný houpací koník, kterého může dítě využívat i jako odráždelo. Učí dítě držet balanc a pracovat s rovnováhou. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Vhodné od 36 měsíců.

Fisher-Price Svazek klíčů-42%
449 Kč 259 Kč

Akce

Děťátko vzrušeně čeká na cestu a už se nemůže dočkat… Brmmm, brmmm. Svazek klíčů od Fisher-Price® obsahuje dva klíče, měkký kroužek se štěňátkem a realistický přívěsek, který aktivuje hudbu, zvuky auta a světlo.

Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku Motýlci-29%
1 699 Kč 1 199 Kč

Akce

Děti si okamžitě zamilují všechny úžasné funkce této hračky. Tři měkcí usměvaví motýlci se otáčejí nad dětskou postýlkou, do toho všude kolem svítí hvězdičky a hraje hudba.

Fisher-Price Hrací dečka 5 smyslů
1 599 Kč 1 499 Kč

Akce

Potěšte všech pět smyslů vašeho děťátka zábavnou hrací dečkou od Fisher-Price. Váš malý badatel či badatelka může kdykoliv vyrazit s dečkou, která dokáže plně zaměstnat jeho smysly. Děťátko může na této luxusní hrací dečce objevovat světýlka a zvuky přátelské vydry, kousátko ve tvaru lístečku, plyšového lenochoda, voňavý mrak a mnoho dalšího.

Fisher-Price Hrací dečka a tunel 2v1-52%
1 699 Kč 799 Kč

Akce

Ponořte se do zábavné hry s touto hudební dečkou Fisher-Price® s motivem pláže a hrazdičkami plnými aktivit. Vaše miminko si může hrát na zádíčkách, kopat, plácat a snažit se dosáhnout na houpající se hračky nad hlavou včetně rybky, která svítí a přehrává melodie.

Fisher-Price Hrací dečka Panda-21%
1 099 Kč 859 Kč

Akce

Fisher-Price Hrací dečka panda poskytne vašemu děťátku skvělé místo, kde může pást koníčky a zažít spoustu zábavy doma nebo na cestách. Plyšová a tvarovaná podložka má vestavěný měkký klínek, který pomáhá podepřít vaše maličké během pasení koníčků.

Fisher-Price Hrací dečka s aktivitami-26%
1 899 Kč 1 399 Kč

Akce

V tomto miminkovském městečku pejsci šustí, kočičky cinkají a lesklé karavany létají po obloze. Panda a lenochod jsou parťáci na cvičení a zmrzlinářské auto zásobuje zasněžené hory dobrotami. Navíc auto hraje a svítí.

Fisher-Price Hrací dečka s lenochodem-46%
1 499 Kč 799 Kč

Akce

Trávit čas s Fisher-Price® Hrací dečkou s lenochodem je okouzlující zážitek, který může přinést spoustu krásných a nečekaných překvapení. Hrací dečka je plná senzorických her pro vaše děťátko. Mráčky cinkají, motýlci klapají, lístečky šustí.

Fisher-Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 rainforest
1 099 Kč 999 Kč

Akce

I ta nejmenší miminka splehlivě zabaví pět závěsných hraček a přenosný lvíček, který přehrává hudbu. Na této měkké přenosné dečce mohou děti ležet, sedět, hrát si, nebo ji použít jako podporu, když leží na bříšku a zkouší pást koníky.

Fisher-Price Masážní dečka Baby Bunny-50%
1 199 Kč 599 Kč

Akce

Fisher-Price® Masážní dečka pro miminko obsahuje měkkou podložku, na které váš drobeček pohodlně leží během masáže. Podložka je vyrobena z omyvatelného vinylu a je povlečena do příjemného potahu.

Fisher-Price Pejskův ovladač CZ
399 Kč 379 Kč

Akce

Vaše děťátko si s touto interaktivní hračkou užije nejen hodně legrace, ale také se naučí něco nového. Díky spoustě tlačítek, písniček a zábavného učení si děti pejskův ovladač naprosto zamilují.

Fisher-Price Linkimals Mluvící los-24%
449 Kč 339 Kč

Akce

Mluvící los Linkimals od Fisher-Price® je plný vzrušujících interaktivních her, které uvedou vaše děťátko do světa počítání, barev a mnohého dalšího pomocí hravých písniček, světel a frází. Stačí jen zmáčknout jeho bříško a světelná party plná učení může začít!

Fisher-Price Naučné měkké kostky-18%
499 Kč 409 Kč

Měkké kostky mění s každým otočením svůj motiv. Některé jsou naučné, jiné zase rozvíjí smyslové vnímání. Vaše děťátko se díky nim seznámí s tvary, čísly, barvami a zvířátky a zároveň bude moci zkoumat různé typy látek, které pomohou rozvoji hmatu.

Fisher-Price Zvířátková věž
289 Kč

Je tu oblíbená zvířátková skládací věž, variabilní hračka, ze které vaše dítě postaví komín nebo díly naskládá do sebe. Každá z pětistranných kostek má na sobě zářivé barvy, zajímavé vzory, roztomilé postavičky, čísla a první známé věci.

Fisher-Price Kroužky na tyči
269 Kč

Hračka Kroužky na tyči nabízí dětem klasickou zábavu plnou barev. Malá miminka budou pět barevných kroužků nadšeně chytat, držet, třást s nimi a prozkoumávat je. Kroužky na tyči může dítě stavět v libovolném pořadí, nejmenší kruh má navíc průhlednou polovinu, ve které jsou chrastící kuličky.

Fisher-Price Dětské sedátko-40%
1 499 Kč 899 Kč

Akce

Pořádně se pohoupejte! Fisher-Price sedátko se jemně houpe díky přirozeným pohybům vašeho děťátka. Stisknutím tlačítka vytváří uklidňující vibrace. Pokud si chce vaše děťátko hrát, může využít hrazdičku se třemi zvířecími kamarády a užít si plno zábavy, když se snaží na ně dosáhnout nebo je plácnout!

Fisher-Price Fisher Price Pohodlné sedátko CJJ79
1 999 Kč

Fisher Price pohodlné sedátko  Zábava a usínání v jednom. Posaďte svého drobečka a nechte jej lehce pohoupat. Při houpání se bude snažit chytit slona nebo lva. Lesklé sedátko je pohodlné a měkké, jeho vibrace pomohou dítě utišit.

Fisher-Price Měkká knížka se zvířátky-20%
449 Kč 358 Kč

Akce

Vaše děťátko si tuto úžasnou knížku plnou zábavných aktivit a překvapení okamžitě zamiluje. Na každé straně na něj čeká jiné dobrodružství. Všechny tři měkké stránky jsou plné zářivých barev, přátelských zvířátek a různorodých povrchů, které děti zaměstnají na dlouhou dobu.