GoPro The Handler (AFHGM-002)christmas delivery
894 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plovoucí držák pro spolehlivé natáčení ve vodě.

GoPro 3-Way Grip/Arm/Tripod (AFAEM-001)christmas delivery
2 170 Kč 1 749 Kč

Ultra-všestranný držák může být využit 3 hlavními způsoby: jako držák kamery, rozšiřující rameno nebo tripod.

GoPro Seeker (AWOPB-002)christmas delivery

GoPro Seeker (AWOPB-002)

Hodnocení: 5
3 899 Kč 3 423 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultimátní a lehký batoh pro aktivní uživatele GoPro a outdoorové nadšence. Je kompatibilní se všemi kamerami GoPro a vybavený kapsou na notebook.

GoPro Chesty - Performance Chest Mount (AGCHM-001)christmas delivery
1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polstrovaný a flexibilní hrudní držák usnadňuje zachycení pohlcujících záběrů přímo z vašeho hrudníku bez nutnosti držení kamery. Je vyroben z prodyšných a lehkých materiálů a tak jeho nošení je pohodlné i během celého dne při každém dobrodružství.

GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001)christmas delivery
749 Kč

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro Rechargeable Battery (HERO8 Black/HERO7 Black/HERO6 Black) (AJBAT-001) disponuje kapacitou 1 220 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro HERO8 Black, GoPro HERO7 Black a GoPro HERO6 Black.

GoPro Tripod Mounts (Držáky na stojan + mini tripod)christmas delivery
799 Kč 684 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Držáky pro připojení kamer GoPro ke stativu + lehký Mini Tripod, který se připevňuje k framu nebo krytu kamery GoPro. Všechny tři poskytují pevný základ pro jakoukoliv situaci, kde je stabilita důležitá.

GoPro Sleeve + Lanyard (HERO8 Black)christmas delivery
599 Kč

Lehký silikonový obal dodá vašemu GoPro HERO8 Black styl. GoPro Sleeve + Lanyard (silikonový obal) je vyrobený z tenkého a flexibilního materiálu, díky čemuž kameře skvěle padne a nijak neomezuje její ovládací prvky. Součástí obalu je nastavitelný popruh, který vám umožní zavěsit kameru okolo krku, k zápěstí nebo na batoh.

GoPro Ball Joint Buckle (ABJQR-001)christmas delivery
899 Kč 776 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otočná kloubová přezka umožňuje libovolně nastavit úhel záběru nebo ho úplně převrátit, aniž by bylo nutno zastavovat a kameru vyndavat z držáku.

GoPro Casey (skořepinové pouzdro na kameru + držáky + příslušenství) (ABSSC-001)christmas delivery
1 586 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Casey je skvělé řešení pro skladování a cestování s GoPro kamerami. Pouzdro dostatečně malé, aby se vešlo do batohu, ale dost velké na to, abyste v něm mohli převážet kamery HERO, důležité držáky a příslušenství. Je odolný proti rozmarům počasí, s částečně pevným opláštěním, které ochrání proti lehkému dešti a sněhu.

GoPro Large Tube Mountchristmas delivery
1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odklápěcí úchyt pro všechny GoPro kamery. Vhodný pro uchycení na trubky většího průměru (3,5 až 6,35 cm)

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)christmas delivery
1 599 Kč

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro Supercharger (AWALC-002)christmas delivery
1 670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rychlá nabíječka se 2 USB porty pro nabíjení 2 zařízení GoPro nebo jiných USB zařízení zároveň.

GoPro Sports Kit (AKTAC-001)christmas delivery
1 896 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Balíček toho nejideálnějšího příslušenství pro sportovní aktivity. Navíc s kompaktním kufříkem v ceně.

GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002)christmas delivery
1 049 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všestranný mount s plovákem zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Bite mount + floaty (HERO8 Black) (ASLBM-002) vám dovoluje držet kameru ústy, popřípadě využít přezky a zasadit ji do jakéhokoliv GoPro držáku. Pomáhá jednoduše natáčet POV záběry z několika úhlů.

GoPro El Grande (AGXTS-001)christmas delivery

GoPro El Grande (AGXTS-001)

Hodnocení: 4,2
1 990 Kč 1 599 Kč

El Grande je teleskopická tyč o délce 97 cm, která umožňuje zachycování záběrů z nových perspektiv a přiblížení k akci.

GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001)christmas delivery
899 Kč

Praktický plovoucí obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Floaty (HERO8 Black) (ACFLT-001) udrží vaše GoPro na hladině a pomůže vám tak pořídit unikátní záběry. Chytrý design zajistí volný přístup k ovládacím prvkům kamery, displeji i sklápěcím nožičkám, takže ji i v obalu chytíte tam, kam potřebujete.

GoPro Jaws: Flex Clamp (ACMPM-001)christmas delivery
1 734 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Připněte GoPro k objektům ve velikostech od 0,6 cm do 5 cm v průměru. Vhodné pro všechny GoPro kamery.

GoPro Light Mod (ALTSC-001)christmas delivery
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Při používání akční kamery už nemusíte bojovat s nedostatkem světla. GoPro Light Mod (ALTSC-001) je kompatibilní s HERO8 Black a připojuje se buď přes Media Mod nebo s použitím držáků GoPro. Toto malé a výkonné LED zařízení rázem vyřeší všechny problémy s tmavými snímky, stačí jen připojit a můžete točit.

GoPro Magnetic Swivel Clipchristmas delivery

GoPro Magnetic Swivel Clip

Hodnocení: 4,8
699 Kč

Praktický klip s magnetem pomůže k bezchybné funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Magnetic Swivel Clip (ATCLP-001) vám dovoluje kameru připnout k popruhu či magneticky připevnit k kovovému povrchu. Nabízí možnost kameru otáčet o 360 ° a pomáhá pořizování selfie, skupinových fotek či časosběrných videí.

GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU)christmas delivery
1 990 Kč

Nabíječka baterií v setu s náhradní baterií zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Dual Battery Charger + Battery (ACDBD-001-EU) je opatřená funkcí optimalizace nabíjení, šťávu tedy budete mít doplněnou co nejrychleji. Nabíjí se přes USB.

GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001)christmas delivery
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní lithium-iontová baterie zaručí dlouhý provoz vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Rechargeable Battery (ACBAT-001) disponuje kapacitou 1 600 mAh a poskytuje tedy dostatek šťávy pro napájení GoPro MAX.

GoPro MAX Replacement Door (ACIOD-001)christmas delivery
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní dvířka zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Door (ACIOD-001) se vám budou hodit v případě, že se původní dvířka ztratí či poškodí. Zachovávají vodotěsnost a chrání USB-C a SD port a prostor pro baterii.

GoPro MAX Replacement Lens Caps (ACCPS-001)christmas delivery
299 Kč 255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní krytky objektivu zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Lens Caps (ACCPS-001) slouží k ochranně čoček před špínou a mechanickým poškozením nejen v náročných podmínkách. Pro optimální funkci režimu HERO nechte jednu krytku nasazenou.

GoPro MAX Replacement Protective Lenses (ACCOV-001)christmas delivery
599 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní vyjímatelné ochranné čočky zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro MAX Replacement Protective Lenses (ACCOV-001) slouží k ochranně vestavěných čoček v náročných podmínkách, aby vaše kamera nedošla úhoně.

GoPro Auto Charger (Nabíječka do auta) (ACARC-001)christmas delivery
999 Kč 944 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GoPro nabíječka do auta je ideální společník na cesty. Při jízdě můžete zároveň dobíjet až 2 kamery GoPro. Při nabíjení umožňuje nahrávat i fotit.

GoPro Pro 3.5mm Mic Adapter (AAMIC-001)christmas delivery
1 699 Kč

Adaptér v profesionální kvalitě pro propojení 3.5mm mikrofonu s kamerou HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO5 Session

GoPro Replacement Door (HERO8 Black) (AJIOD-001)christmas delivery
599 Kč

Náhradní dvířka zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Replacement Door (HERO8 Black) (AJIOD-001) se vám budou hodit v případě, že se původní dvířka ztratí či poškodí. Zachovávají vodotěsnost.

GoPro Replacement Folding Fingers (HERO8 Black/MAX) (AJMFR-001)christmas delivery
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní sklápěcí nožičky zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Replacement Folding Fingers (HERO8 Black/MAX) (AJMFR-001) se vám budou hodit v případě, že se původní nožky ztratí či poškodí. Kompatibilní s GoPro HERO8 Black a GoPro MAX.

GoPro Rollcage (AJFRC-001)christmas delivery
939 Kč

Ochranný silikonový obal je určený kamerám GoPro HERO8 Black. GoPro Rollcage (AJFRC-001) chrání vaši akční kameru před pády a poškrábáním. Je vyrobený přímo na míru včetně výřezů na tlačítka a konektory, takže nijak neomezuje ovládání kamery. Snímač je chráněn čočkou, kterou je možné v případě potřeby vyměnit.

GoPro Sleeve + Lanyardchristmas delivery

GoPro Sleeve + Lanyard

Hodnocení: 4,9
516 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový obal pro ochranu kamery GoPro před nárazy a pro její barevné odlišení. Dodáváno včetně poutka na ruku či krk, které dále zajistí její bezpečnost.