Albi Catan - Hra o trůny
1 999 Kč 1 469 Kč

Toto rozšíření hry Catan – Osadníci z Katanu obsahuje dvě herní varianty. Zatímco první se hraje docela jako klasický Catan, zážitek z hraní druhé varianty, kdy se Divocí snaží pronikat přes zeď, je dost odlišný.

ADC Blackfire Hra o trůny - Odít se do černé
299 Kč 199 Kč

Postavte se do čela jednoho z velkých rodů Západozemí a vybojujte pro něj větší slávu a moc ve válkách, politice a zákulisních dohodách. Hra je určena pro dva až čtyři hráče a čím více se vás sejde, tím více musíte očekávat kudlu v zádech!

Metal Earth Hra o trůny: Železný trůn-23%
899 Kč 689 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, ikonický Železný trůn z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Drogon-27%
999 Kč 729 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Drak královny Daenerys Targaryen z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

ADC Blackfire Hra o trůny - Cesta do Zimohradu
299 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postavte se do čela jednoho z velkých rodů Západozemí a vybojujte pro něj větší slávu a moc ve válkách, politice a zákulisních dohodách. Hra je určena pro dva až čtyři hráče a čím více se vás sejde, tím více musíte očekávat kudlu v zádech!

ADC Blackfire Hra o trůny - karetní hra
999 Kč 849 Kč

Postavte se do čela jednoho z velkých rodů Západozemí a vybojujte pro něj větší slávu a moc ve válkách, politice a zákulisních dohodách. Hra je určena pro dva až čtyři hráče a čím více se vás sejde, tím více musíte očekávat kudlu v zádech!

ADC Blackfire Hra o trůny: Pobočník krále
349 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pobočník krále je malá karetní hra ze světa Hry o trůny. Úkolem hráče je posbírat co nejvíce z 36 karet spojenců, aby byl králem jmenován za svého pobočníka. Varys, vrchní našeptávač a špión, se pohybuje okolo vyložených karet a umožňuje hráčům karty spojenců sbírat.

ADC Blackfire Hra o trůny: Vlci severu
649 Kč 569 Kč

Vlci severu je první velké deluxe rozšíření pro živou fantasy karetní hru Hra o trůny. Tato expanze se zaměřuje především na rod Starků, ale obsahuje nové karty i pro všechny ostatní herních frakce a také neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

Metal Earth Hra o trůny: Erb Starků-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Erb rodu Starků ze Severu z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Silence
1 299 Kč 909 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, loď Silence pánů ze Železných ostrovů z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

4D Cityscape Hra o Trůny Essos
1 399 Kč 1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poznávejte slavná místa a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny od TV stanice HBO. První vrstva zobrazuje všechny regiony Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podle seriálu na HBO, třetí vrstva zahrnuje známá města a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a další) a čtvrtá vrstva pak čas.

4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros & Essos
1 399 Kč 1 149 Kč

Postavte si mapu/maketu Západozemí (Westeros) a Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny. Puzzle obsahují celkem 891 různých dílků. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.

4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros
1 399 Kč 1 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si mapu/maketu Západozemí slavné země ze světoznámého seriálu Hra o trůny. A poznej slavná místa a budovy. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.

Funko POP Game of Thrones - Drogon
499 Kč

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny – Drogon ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Game of Thrones Khal Drogo
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny-Khal Drogo ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP GOT Jon Snow Training Ground
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sběratelská figurka Funko Pop **GOT – Jon Snow Training Ground ** ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP GOT S8 Davos Seaworth
399 Kč 289 Kč

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny – Davos Seaworth ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Game of Thrones Bran Stark
399 Kč 229 Kč

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny – Bran Stark ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Deluxe GOT S10 Jon Snow Sitting on Iron Throne
1 099 Kč 959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sběratelská figurka Funko Pop Deluxe Hra o trůny – Jon Snow na železném trůnu ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

MEGA BLOKS Bitva Bílého chodce-22%
699 Kč 539 Kč

Akce

Nechte se unést a vybudujte jedinečnou děsivou rozhodující bitvu mezi Jonem Sněhem a Nočním králem! Hrozba je reálná. Vytvořte si znovu tento jedinečný moment a sestavte děsivou bitvu za zdí!

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Drogon
399 Kč 319 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Drogonem.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Rhaegal
399 Kč 329 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Rhaegalem.

MEGA BLOKS Drak z Hry o Trůny - Viserion
399 Kč 329 Kč

Sežehněte bojiště ohněm a ovládněte 7 království s draky rodu Targaryenů! Ujměte se této úžasné a zničující síly, srovnejte své nepřátele a města se zemí s drakem Daenerys Targaryen. Seznamte se s drakem Viserionem.

Metal Earth Hra o trůny: Red Keep (ICONX)
999 Kč 789 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Rudá bašta z Králova Přístaviště, sídlo králů Sedmi království z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: The Mountain-21%
999 Kč 789 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, HORA, tohoto legendárního záporáka z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Funko POP Game of Thrones S7 Cersei
399 Kč 349 Kč

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny – Cersei ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

MEGA BLOKS Hra o Trůny Drogon
2 699 Kč

Zima je tady. Sneste zuřivý útok na všechny nepřátele s tímto mocným duem – Daenerys a Drogonen! Dracarys! Veďte dothrackou armádu do bitvy s největším a nejobávanějším Daeneřiným spojencem Drogonem.