ADC Blackfire Hra o trůny - Cesta do Zimohradu
189 Kč

Postavte se do čela jednoho z velkých rodů Západozemí a vybojujte pro něj větší slávu a moc ve válkách, politice a zákulisních dohodách. Hra je určena pro dva až čtyři hráče a čím více se vás sejde, tím více musíte očekávat kudlu v zádech!

ADC Blackfire Hra o trůny - Odít se do černé-33%
149 Kč 99 Kč

Postavte se do čela jednoho z velkých rodů Západozemí a vybojujte pro něj větší slávu a moc ve válkách, politice a zákulisních dohodách. Hra je určena pro dva až čtyři hráče a čím více se vás sejde, tím více musíte očekávat kudlu v zádech!

ADC Blackfire Hra o trůny: Pobočník krále
349 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pobočník krále je malá karetní hra ze světa Hry o trůny. Úkolem hráče je posbírat co nejvíce z 36 karet spojenců, aby byl králem jmenován za svého pobočníka. Varys, vrchní našeptávač a špión, se pohybuje okolo vyložených karet a umožňuje hráčům karty spojenců sbírat.

4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros & Essos
1 199 Kč 1 099 Kč

Akce

Postavte si mapu/maketu Západozemí (Westeros) a Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny. Puzzle obsahují celkem 891 různých dílků. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Sestavujte si města tak, jak vypadala v jednotlivých stoletích, jaké budovy a s jakou architekturou v té doby byly aktuální. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.

4D Cityscape Hra o Trůny Essos-21%
1 399 Kč 1 099 Kč

Akce

Poznávejte slavná místa a budovy Essos! Postavte si mapu/maketu Essos tak, jak je zobrazena v seriálu Hra o trůny od TV stanice HBO. První vrstva zobrazuje všechny regiony Essos, druhá vrstva zobrazuje krajinu podle seriálu na HBO, třetí vrstva zahrnuje známá města a hrady (Braavos, Meereen, Volantis a další) a čtvrtá vrstva pak čas.

4D Cityscape 4D Hra o Trůny (Game of Thrones) Westeros-21%
1 399 Kč 1 099 Kč

Postavte si mapu/maketu Západozemí slavné země ze světoznámého seriálu Hra o trůny. A poznej slavná místa a budovy. 3 puzzle v 1, které baví a vzdělávají. Zároveň je jen na Vás, jak konečné puzzle bude vypadat.

Metal Earth Hra o trůny: Erb Starků-20%
499 Kč 399 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Erb rodu Starků ze Severu z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Red Keep (ICONX)-23%
999 Kč 769 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Rudá bašta z Králova Přístaviště, sídlo králů Sedmi království z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Silence-25%
1 199 Kč 899 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, loď Silence pánů ze Železných ostrovů z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: The Mountain-22%
999 Kč 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, HORA, tohoto legendárního záporáka z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Hra o trůny: Železný trůn-58%
899 Kč 369 Kč

Výprodej

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, ikonický Železný trůn z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

MEGA BLOKS Bitva Bílého chodce-67%
699 Kč 229 Kč

Akce

Nechte se unést a vybudujte jedinečnou děsivou rozhodující bitvu mezi Jonem Sněhem a Nočním králem! Hrozba je reálná. Vytvořte si znovu tento jedinečný moment a sestavte děsivou bitvu za zdí!

Metal Earth 3D puzzle Hra o trůny: Erb Targaryenů-34%
699 Kč 459 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Hra o trůny: Erb Targaryenů. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Albi Catan - Hra o trůny-25%

Albi Catan - Hra o trůny

Hodnocení: 4,7
1 999 Kč 1 499 Kč

Toto rozšíření hry Catan – Osadníci z Katanu obsahuje dvě herní varianty. Zatímco první se hraje docela jako klasický Catan, zážitek z hraní druhé varianty, kdy se Divocí snaží pronikat přes zeď, je dost odlišný.

Funko POP Game of Thrones - Drogon
399 Kč 369 Kč

Sběratelská figurka Funko Pop Hra o trůny – Drogon ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vinylu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.