10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

TÝM KOMIKSOVÝCH SUPERHRDINŮ

**Avengers jsou komiksový tým superhrdinů** s různými schopnostmi a vlastní minulostí, kteří se spojili, aby chránili náš svět. **Tvůrci Stan Lee a Jack Kirby** vytvořili v roce 1963 tým Avengers pro nakladatelství Marvel. A to v návaznosti na úspěch týmu superhrdinů Justice League od DC comics. **Zakládající členové:** -**Iron man** - Miliardář a vědec, který díky svému robotickému obleku má různé superschopnosti. -**Thor** - Jeden ze synů starověkého severského boha, vyznačuje se svým kladivem a blesky. -**Hulk** - Mladý genetický vědec, který se díky pokusům vlastního otce mění na zeleného super obra. -**Capitan America** - Mladý chlapec, který se chtěl podílet na boji proti nacistům a tak podstoupil experiment, který ho proměnil v hrdinu s nadlidskými schopnostmi. - **Ant-Man** - Dr. Henry "Hank" Jonathan Pym - **Wasp** - Janet Pym V průběhu času se tým rozrostl o nové členy jako jsou: Hawkeye, Black Widow, Quicksilver, Scarlet Witch, Black Panther, Vision, Falcon, Spider-man a další…
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Marvel 76178 Redakce Daily Bugle LEGO Marvel 76178 Redakce Daily Bugle
LEGO Marvel 76178 Redakce Daily Bugle

Poutavá stavebnice Redakce Daily Bugle z řady LEGO® Marvel Spider-Man (76178) přináší rovnou 25 známých postav ze světa Spider-Mana a představuje skvělý tvůrčí projekt pro dospělé. Budova samotná je plná autentických detailů, fascinujících funkcí a klasické komiksové akce – od newyorského taxíku před budovou až po byt šéfredaktora.

můžete mít 26.2.

Od MALL
MaDe Kostým hrdina LEGO Marvel 76178 Redakce Daily Bugle
MaDe Kostým hrdina

Krásný chlapecký kostým v modro červené kombinaci nesmí vašemu malému chybět. Nepřemožitelný hrdina je nezbytnou součástí každého dětského karnevalu či maškarního bálu. Stačí doplnit vhodnou obuví a kostým je kompletní.

můžete mít DNES

Od MALL
Metal Earth Marvel Thor´s Hammer LEGO Marvel 76178 Redakce Daily Bugle
Metal Earth Marvel Thor´s Hammer

Úžasný 3D model kovového Marvel Thor´s Hammer. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Avengers figurka Bend and Flex CAP - ledová mise Avengers figurka Bend and Flex Thanos – ohnivá mise
Avengers figurka Bend and Flex CAP - ledová mise

Tyto akční Avengers Bend and Flex Marvel figurky přinášejí dětem nový rozměr zábavy a to včetně vozidla ve stylu 2 v 1 s možností transformace. Figurky Bend a Flex mají ohebné ruce a nohy. Sbírejte postavy inspirované marvelovskými filmy a komiksy, přičemž figurky lze aranžovat do různých poloh.

můžete mít DNES

Od MALL
Avengers figurka Bend and Flex Thanos – ohnivá mise Avengers figurka Bend and Flex Thanos – ohnivá mise
Avengers figurka Bend and Flex Thanos – ohnivá mise

Tyto akční Avengers Bend and Flex Marvel figurky přinášejí dětem nový rozměr zábavy a to včetně vozidla ve stylu 2 v 1 s možností transformace. Figurky Bend a Flex mají ohebné ruce a nohy. Sbírejte postavy inspirované marvelovskými filmy a komiksy, přičemž figurky lze aranžovat do různých poloh.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze Avengers figurka Bend and Flex Thanos – ohnivá mise
LEGO Architecture 21058 Velká pyramida v Gíze

Podnikněte nápaditou výpravu do 26. století před n. l. a zažijte na vlastní kůži stavbu jednoho ze sedmi starověkých divů světa s modelem Velká pyramida v Gíze (21058) od LEGO® Architecture. Sestavte si nádherný, detailní průřezový model Velké pyramidy a odhalte hlavní chodby a komory i systém, díky kterému mohlo být možné přepravovat obrovské kamenné bloky.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76944 Útěk T-rexe LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76944 Útěk T-rexe

Malí milovníci dinosaurů a parádních vozidel ve věku od 4 let si sestavování modelů ze stavebnice LEGO® Jurassic World Útěk T-rexe (76944) doslova zamilují. Obsahuje letiště s přistávací plochou pro vrtulník, garáž, helikoptéru, buginu a zbouratelný plot i figurku T-rexe. Nechybí 3 minifigurky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážce parku – ani doplňky pro nápadité hraní.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce

Stavebnice Atrociraptor: honička na motorce (76945) dá fanouškům jedinečnou možnost přehrávat si vzrušující dobrodružství z filmového trháku Jurský svět Nadvláda. Stavebnice obsahuje polohovatelnou figurku atrociraptora, motorku a sestavitelný model tržiště s prorazitelnou zdí a otočným bojištěm pro dinosaury.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurů a parádních vozidel si stavebnici LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorů Blue a Bety (76946) doslova zamilují. Stavebnice inspirovaná strhující scénou z filmu Jurský svět Nadvláda obsahuje model náklaďáku, motorku, dinosauří klec s pastí a kuřecí stehýnko jako návnadu pro dinosaury.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanoušci snímku Jurský svět Nadvláda mohou na vlastní kůži prožít nezapomenutelné filmové scény díky stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnice obsahuje 2 zbrusu nové polohovatelné figurky dinosaurů, model výzkumného střediska a propracovanou laboratoří, garáž s buginou, pozorovací věž a vrtulník s otočnými rotory.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Marvel 76191 Rukavice nekonečna LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Marvel 76191 Rukavice nekonečna

LEGO® Marvel: Rukavice nekonečna je náročný stavitelský projekt, který stavitele odmění působivým výstavním kouskem, dokonale evokujícím poutavý marvelovský styl. Tato replika po vystavení určitě vzbudí pozornost a zájem.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Marvel Avengers 76217 Já jsem Groot LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura
LEGO Marvel Avengers 76217 Já jsem Groot

Pořiďte pohyblivý model Já jsem Groot (76217) od LEGO® Marvel dětem od 10 let. Každý fanoušek filmu Strážci galaxie Vol. 2 studia Marvel si jistě vzpomene na slavnou scénu, v níž malý Groot tančí. Pohyblivý model lze jednoduše polohovat a potěší také kazetou s fiktivní hudbou!

můžete mít DNES

Od MALL