Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda-23%
1 299 Kč 999 Kč
Doprava zdarma

Akce

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvídka a Máši a bohaté příslušenství. Otevírací dveře i okenice. Domeček je vybaven zvukovými efekty.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm-22%
479 Kč 369 Kč

Akce

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Dům Máši-23%

Simba Dům Máši

Hodnocení: 4,8
599 Kč 459 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša na tříkolce
279 Kč 269 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou na tříkolce užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Dům medvěda-20%

Simba Dům medvěda

Hodnocení: 4,7
699 Kč 559 Kč
Doprava zdarma

Hrací set Dům medvěda z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvěda a Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře a celá zadní stěna.

Simba Máša a medvěd Medvěd Míša Shake & Sound, 43 cm
699 Kč 679 Kč
Doprava zdarma

Medvěd Míša z oblíbeného seriálu Máša a medvěd s měkkým tělíčkem. Když jím zatřeseš nebo ho vyhodíš do výšky, začne se smát. Medvěd Míša je bývalý cirkusový artista a nejlepší kamarád holčičky Máši.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša Shake & Sound, 30 cm-18%
799 Kč 649 Kč
Doprava zdarma

Akce

Panenka Máša z oblíbeného seriálu Máša a medvěd s měkkým tělíčkem. Když s ní zatřeseš nebo ji vyhodíš do výšky, začne se smát. Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu.

Simba Máša a medvěd - Panenka Máša zimní 23 cm-20%
499 Kč 399 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.

Simba Máša a medvěd Plyšový medvěd 20cm, sedící
259 Kč 229 Kč

Novinka

Užijte si spousty zábavy s medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu. Už se těší na další společná dobrodružství.

Simba Máša a medvěd - Plyšový medvěd sedící 25 cm
379 Kč 349 Kč

Užijte si spousty zábavy s medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu a už se těší na další společná dobrodružství.

Simba Máša a medvěd Zimní dům-18%
749 Kč 609 Kč
Doprava zdarma

Hrací set Zimní dům z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je postavička medvídka a Máši v zimním provedení a bohaté příslušenství. Tento zimní domeček je skládací.

Simba Máša a medvěd Panenka Máša 40 cm
999 Kč 849 Kč
Doprava zdarma

Panenka Máša z dětského seriálu Máša a medvěd. Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Panenka má měkké tělíčko.