Bino Máša a Medvěd zahradní konvička-20%
249 Kč 199 Kč

Tato konvička je vhodná pro všechny malé zahradníky. Je z ocelového plechu a má veselé barevné provedení s motivy „Máša a medvěd“. Krásný design zaručuje, že i ti nejmenší mohou pomoci mamince, tatínkovi nebo babičce na zahradě.

Bino Máša a Medvěd Kostky 9 ks
269 Kč 229 Kč

Obrázkové kostky s 6 motivy pro batolata pomáhají rozvíjet dovednost při řešení problémů. Podporují koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku, shodu barev, identifikaci postavy a schopnost řešení problémů.

Bino Máša a Medvěd Metr dřevěný
299 Kč 269 Kč

Veselý metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

Bino Máša a Medvěd Kostky 12 ks-30%
399 Kč 279 Kč

Obrázkové kostky s 6 motivy pro batolata pomáhají rozvíjet dovednost při řešení problémů. Podporují koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku, shodu barev, identifikaci postavy a schopnost řešení problémů.

Bino Máša a Medvěd Metr barevný
299 Kč 288 Kč

Barevný metr přírodní barvy je vyrobený z MDF desky a potištěný vtipnými motivy ze známého dětského seriálu „Máša a medvěd“. Je skvělou dekorací do každého dětského pokoje. Měření výšky těla s roztomilými zvířátky je mnohem zábavnější. Malý otvor v záhlaví umožňuje snadné připevnění na zeď.

Bino Magnetická tabulka Máša a medvěd
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranná magnetická tabulka s oblíbenými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“. Na magnetickou stranu lze psát fixkou a přichytávat tematické postavičky a různé tvary. Na břidlicovou stranu se píše křídou, která jde snadno smýt.

Bino Máša a Medvěd Bazének s balónky-37%
749 Kč 469 Kč

Hrací bazének, včetně 50 barevných míčků, je vyrobený z polyesteru s krásnými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd.“ Hodí se do každého dětského pokoje. Pro děti skvělá zábava a čas na hraní.

Bino Máša a Medvěd Stan-34%

Bino Máša a Medvěd Stan

Hodnocení: 4,5
749 Kč 489 Kč

Dětský stan s kopulí si zamilují všechny děti! Herní stan nabízí dostatek prostoru pro kreativní hru nebo odpočinek. Plachta je vyrobena z odolného polyesterového materiálu a je potištěna barevnými motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“. Rychle se sestavuje a demontuje.

Bino Máša a Medvěd Prolézačka-33%
749 Kč 499 Kč

Tento herní tunel je ideální pro dovádění dětí a díky své délce ho může používat i několik dětí současně. I těm nejmenším nabízí spoustu zábavy v úkrytech a skrýších a zároveň se dá velmi rychle sestavit a demontovat a tím šetří místo.

Bino Máša a medvěd Křesílko
1 650 Kč 1 550 Kč

Dětské modrožluté křeslo s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ s odnímatelným a pratelným potahem ze 100% bavlny a se zipem, přesvědčí malé i velké. Křeslo je vyrobeno z měkké pěny. Díky pěně je křeslo nejen pohodlné, ale také super lehké a stabilní. Díky tomu je lehce znovu a znovu přemístitelné i pro ty nejmenší.

Bino Máša a medvěd Pohovka
2 149 Kč 1 990 Kč

Dětská modrožlutá rozkládací pohovka s motivy z dětského seriálu „Máša a medvěd“ přesvědčí nejlepším komfortem při sezení i ležení malé i velké. Jádro pohovky vyrobeno z měkké pěny. Odnímatelný a pratelný potah na zip je vyroben ze 100% bavlny. Díky pěně je pohovka nejen pohodlná, ale také super lehká a přesto stabilní.