Aciman André: Najdi mě
299 Kč 242 Kč

Autor světového bestselleru Dej mi své jméno znovu oživuje své postavy, aby si položil otázku: může opravdová láska uvadnout?

Bennett Jenn: Kudy ke hvězdám
299 Kč 252 Kč

Novinka

Jen lesy, hvězdy… a kluk, který jí zlomil srdce. Od loňského školního plesu se bývalí nejlepší kamarádi / teď úhlavní nepřátelé Zorie a Lennon snaží jeden druhému vyhýbat ze všech sil.

Bourne Holly: To se může stát jen ve filmu
349 Kč 279 Kč

Hvězda young adult literatury Holly Bourne v této navýsost zábavné a dojemné knize řeší, co je to opravdová láska. Audrey má „lásky“ plné zuby. Od chvíle, kdy se zhroutil vztah jejích rodičů, je její matka jako tělo bez duše.

Carlanová Audrey: Posvátné místo
299 Kč 242 Kč

Amber St Jamesová má plán: co nejdřív dokončit studium medicíny a stát se pediatričkou. Je premiantkou ročníku a škola jí zabírá tolik času, že má málokdy pomyšlení na zábavu… natožpak na chlapy.

Carlanová Audrey: Věčná vášeň
299 Kč 242 Kč

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že jim tím alespoň trochu vynahradí ztrátu rodičů.

Cassová Kiera: Zaslíbená
349 Kč 294 Kč

První díl série od autorky světového bestselleru Selekce Lady Hollis Briteová je nadšená – a v šoku. Král Jameson jí totiž veřejně vyjevil své city, o čemž odjakživa snila. Jako jediná ze šlechtických dcer upoutala jeho pozornost!

Česká Dagmar: Uteč!
299 Kč 252 Kč

Je lepší postavit se svým démonům, nebo před nimi utéct? Hanna má všechno, po čem lidé obvykle touží: milující rodinu, bohatého partnera i vidinu úspěšné kariéry. Většina žen by po takovém životě skočila, Hanna se před ním rozhodla utéct.

Easton B. B.: Skin
379 Kč 306 Kč

Roku 1997 byl Ronald „Knight“ McKnight největší a nejnepochopenější ničema na střední škole Peach State High School… a možná na celé planetě. Knight nenáviděl všechny až na mě, BB – vyjukanou, divnou punkerku, co měla skříňku hned vedle té jeho.

Fisher Tarryn: Láska a jiné lži
299 Kč 225 Kč

Novinka

Olivia Kaspenová právě zjistila, že její bývalý přítel Caleb Drake ztratil paměť. Vzhledem ke své špatné pověsti se Olivia musí rozhodnout, jak daleko je schopná zajít, aby Caleba získala zpět.

G. Whitney: Výpověď
299 Kč 242 Kč

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív.

Geigerová A. V.: Nelži mi
299 Kč 242 Kč

Láska. Posedlost. Žárlivost. Vražda. Nikdo nemá nejmenší ponětí, co se stalo popové hvězdě Ericu Thornovi. Jeho Twitter je zmražený. Mobilní telefon se našel rozbitý a zakrvácený ve sněhu. Fanynka Tessa zná pravdu.

Hawkins J. D.: Neprofesionál
269 Kč 218 Kč

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show.

Hawkins J. D.: V pokušení
279 Kč 226 Kč

Jsem zvyklý dostat to, co chci, a být nejlepší v tom, co dělám. Jako finanční poradce si v New Yorku vydělám majlant a večer neexistuje žena, která by mě odmítla.

Hooverová Colleen: Pravda, nebo lež
299 Kč 242 Kč

Mladá spisovatelka Lowen Ashleighová se právě ocitla ve finanční tísni. Rozhodne se proto přijmout nabídku, které by se za jiných okolností vyhnula.

Hooverová Colleen: Ztracená naděje
299 Kč 242 Kč

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera.

Hunting Helena: Sexy srážka
329 Kč 266 Kč

Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná.

Jacksonová Holly: Návod na vraždu pro hodné holky
399 Kč 339 Kč

YA detektivní thriller stejně působivý jako Riverdale a návykový jako Jeden z nás lže. Knihu jednoduše nedokážete odložit, dokud ji nepřečtete.

Zmizela oblíbená středoškolačka, Andie Bellová. Tělo se sice nenašlo, ale policie ví, kdo je vrah.

Johnsonová Maureen: Němý viník
299 Kč 252 Kč

Novinka

Pokračování detektivních Křiváků, kde nedostane nikdo nic zadarmo a za pravdu někdo zaplatí životem. Stevie toužila rozlousknout Ellinghamskou záhadu, ale místo toho našla svého spolužáka mrtvého.

Jones Vanessa: Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel
399 Kč 339 Kč

Vanessa Jonesová, bývalá muzikálová herečka z West Endu, sepsala poutavý young adult román z prostředí, které je jí tak blízké – z prostředí plného talentovaných mladých lidí, ať již v oboru hudby, tance nebo jiné oblasti showbyznysu.

Kennedy Elle: Hra
329 Kč 266 Kč

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později.

Liggettová Kim: Prokletý rok
349 Kč 294 Kč

Mrazivý román v duchu fenoménu Příběh služebnice Dívkám ve vesnici se tvrdí, že mají moc vyrvat spořádané muže z náruče jejich manželek.

Matulová Júlia: Spící Beatrice
299 Kč 252 Kč

Moderní pojetí klasické pohádky o Šípkové Růžence, kde hrdinka vezme nejen svůj osud do vlastních rukou. Vítězný rukopis ze soutěže CooBoo hledá talent!

Světem se šíří neznámý virus.

McGeeová Katharine: Americká princezna
349 Kč 294 Kč

Novinka

Co kdyby Amerika měla královskou rodinu? Po vítězství Ameriky nad britskou armádou nabídl lid generálu Georgi Washingtonovi korunu. O dvě a půl století později jeho rod zemi stále vládne.

McManusová Karen M.: Jeden z nás je na řadě
299 Kč 242 Kč

Po Simonově smrti zaplavila Bayviewskou střední vlna jeho epigonů. Všichni se snažili navázat na úspěch Simonova blogu, nikomu se ale nepodařilo dosáhnout jeho kvalit. Až doteď. Tentokrát se však nejedná o blog.

Moreland Melanie: Bentley (Vested Interest 1)
299 Kč 242 Kč

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost.

Moreland Melanie: Kontrakt 2
299 Kč 242 Kč

Příběh Richarda a Katy pokračuje a zamotá se tak, jak by nikdo nečekal. Kontrakt se změnil a zdá se, že život už nikdy nebude jako dřív. Richard VanRyan měl všechno.

Nivenová Jennifer: Všechny malé zázraky
299 Kč 242 Kč

Strhující příběh o hledání a (ne)nalézání, o lidských předsudcích, přátelství a první lásce

Theodora Finche fascinuje smrt. Neustále přemýšlí nad způsoby, jak by se mohl zabít.

Rahmanová Yasmin: Co jsme si nikdy neřekli
359 Kč 289 Kč

Život šestnáctileté Mehrín Miahové zcela ovládl Chaos – úzkost a deprese dohnaly dívku na samotný kraj zoufalství. Aby unikla nekonečnému smutku, je Mehrín ochotná k sebevíc radikálnímu řešení.

Shen L. J.: Bane - Prokletá láska
379 Kč 285 Kč

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, tak vydíral boháče a spal s jejich manželkami.

Shen L. J.: Ruckus: Šílená láska
349 Kč 282 Kč

ROSIE Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustále připomíná, jak rychle mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry.

Shen L. J.: Scandalous: Šokující láska
349 Kč 282 Kč

Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet.

Shen L. J.: Ukradený polibek
329 Kč 266 Kč

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy.

Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté.

Shen L. J.: Vicious: Divoká láska
329 Kč 266 Kč

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec.

Thomasová Angie: Teď je řada na mně
349 Kč 282 Kč

Šestnáctiletá Bri netouží po ničem jiném, než stát se tou nejúspěšnější raperkou všech dob. Slova a rytmus jsou celý její život. Briin táta býval undergroundová hip hopová legenda, bohužel ale zemřel dřív, než se stihl doopravdy proslavit.

Tijan: Bennett Mafia: Zakázaná láska
379 Kč 306 Kč

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – dívka, které se každý tak trochu bál.

Todd Anna: After 2: Přiznání
399 Kč 319 Kč

Láska Tessy a Hardina je osudová a jeden bez druhého nemůže být, ale nespálila se Tessa už příliš? Když se Tessa dozví, že s ní Hardin začal chodit kvůli sázce, kterou uzavřel s přáteli, je zdrcená.

Todd Anna: After 5: Před námi
299 Kč 242 Kč

Pátá vlna emocionální exploze! Přečtěte si, jaký byl Hardin, než potkal Tessu, i co se s ním stalo po After. #HESSA Dramatická love story Tessy a Hardina k sobě jako magnet přitahovala všechny okolo.

Towle Samantha: River Wild
299 Kč 225 Kč

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít.

River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused.

O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem.

Ward J. R.: Pravda krve
379 Kč 306 Kč

Jako cvičenec programu Bratrstva černé dýky se Boone osvědčil jako skvělý voják a nyní bojuje po boku Bratrů.

Ward J. R.: Zajatec noci
449 Kč 337 Kč

Kniha obsahuje příběhy Zajatec noci a Kde tě najde zima

ZAJATEC NOCI Poté, co Ahmare unesou bratra, neexistuje nic, co by neudělala, aby ho získala zpět živého a zdravého. Není však připravena na to, kam až bude muset zajít kvůli jeho záchraně.

Ward Penelope: Až léto skončí
299 Kč 242 Kč

Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas.

Ward Penelope: Láska online
299 Kč 242 Kč

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme.