20 produktů

Glukhovsky Dmitry: Text
349 Kč

279 Kč

Ilja Gorjunov, typický ruský osamělý hrdina, nevinně odsouzený za dealerství drog, se vrací po sedmi letech domů – a rázem se mu zhroutí svět.


Landsman Dominik: Deníček moderního fotra 3
259 Kč

208 Kč

Třetí díl oblíbeného Deníčku moderního fotra je zároveň dílem posledním. Autor bezostyšně přiznává, že o svém synovi Čeňkovi napsal vše, co se dalo, a další dítě ani knihu by pravděpodobně nepřežil.


Pawlowská Halina: Díky za fíky
299 Kč

252 Kč

Volné pokračování úspěšné knihy Díky za každé nové ráno

Vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. O tom je tenhle příběh.


Pennyová Louise: Krásné tajemství
399 Kč

319 Kč

V před světem uzavřeném klášteře Saint-Gilbert-Entre-les-Loups žije v poklidu a modlitbách dvacet mnichů.


Cognetti Paolo: Divoký kluk
259 Kč

209 Kč

Knížka bezprostředně spojená s italským bestsellerem Osm hor. Spojuje v sobě deník, filozofickou meditaci, ale stejně tak i cestovní zápisky. Tento příběh v nás vyvolává otázky po smyslu samoty, přátelství a vztahu k okolnímu světu.


Tudor C. J.: Kříďák
399 Kč

319 Kč

Všichni máme tajemství. Před některými utíkáme, ale ona si nás najdou. A některé hry končí vždycky stejně… Mysteriózní thriller Kříďák je tu – a nedá se před ním utéct. Cítíte to v lese, ve škole i na hřišti, cítíte to v domech a v lunaparku.


Viewegh Michal: Muž a žena
329 Kč

266 Kč

Nejznámější český spisovatel se ve dvou novelách vrací k tomu, co na něm jeho čtenáři oceňují nejvíce.


Wingate Lisa: Než jsme byly tvoje
359 Kč

288 Kč

Píše se rok 1939. Dvanáctiletá Rill Fossová a její mladší sourozenci si žijí bezstarostný život na Mississippi.


Finch Paul: Mrtvý muž přichází
359 Kč

289 Kč

Jezerní oblast na severu Anglie zahalila neprostupná mlha. Zároveň s ní udeřil i sériový vrah. A v detektivu Marku Heckenburgovi hlodá děsivé podezření, že se vrátil obávaný pachatel s přezdívkou Cizák.


Follett Ken: Ohnivý sloup
499 Kč

399 Kč

Po Pilířích země a Na věky věků, celosvětově oblíbených historických ságách od bestselleristy Kena Folletta, přichází Ohnivý sloup, třetí rozvětvený příběh zasazený do anglického městečka Kingsbridge, příběh mocných panovníků i jejich nepostradatelný


Kepler Lars: Lazar
399 Kč

307 Kč

Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná…

Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku.


Jacobsová Anne: Panský dům a jeho dědictví
399 Kč

319 Kč

Augsburg 1920 Panský dům hledí optimisticky vstříc budoucnosti. Paul Melzer se po návratu z ruského zajetí ujal vedení továrny a dopomohl rodinné firmě získat zpět starou slávu.


Mayne Andrew: Šelma
399 Kč

319 Kč

Profesor bioinformatiky Theo Cray nemá nejlepší ráno. Automat na led nefunguje, a navíc se mu do motelového pokoje dobývá policie.


Mróz Remigiusz: Nenalezená-20%
349 Kč

279 Kč

Akce

Kdybych ji požádal o ruku jen chvíli dřív, nikdy by se to nestalo. Nikdo by nás nenapadl. Já bych neskončil v nemocnici a ona by navždy nezmizela z mého života.


Delaney J. P.: Věř mi
349 Kč

279 Kč

Když člověk nosí masku moc dlouho, přiroste mu ke tváři… Temný psychologický thriller od autora loňského bestselleru Ta přede mnou!


Hannah Sophie: Záhada tří čtvrtin
379 Kč

304 Kč

Hercule Poirot, nejoblíbenější detektiv na světě, přichází v dalším stylovém, ďábelsky chytrém příběhu s tajemstvím, zasazeném tentokrát do Londýna roku 1930.


Hartl Patrik: Nejlepší víkend-28%
396 Kč

283 Kč

Akce

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Všichni touží změnit svůj život a doufají, že se jim to během nového roku podaří.


Landsman Dominik, TMBK: Továrna na debilno 2
349 Kč

279 Kč

Skandálně nekorektní politická satira od autora Deníčků moderního fotra a mistra koláží TMBK. Představte si, že Miloš Zeman zemřel. Co by se asi stalo? Plakal by Jiří Ovčáček tisíc dní a nocí a poté se znovu provdal?