Cross Neil: Pohřeb
99 Kč 81 Kč

Nathan nikdy nezapomněl na nejhorší noc svého života, kdy náhle a strašlivě zemřela mladá žena. Jenom on a Bob, jeho starý známý, vědí, co se tehdy doopravdy stalo, a míní to tak nechat.

Harmonová Amy: Z písku a popela-74%
349 Kč 89 Kč

Výprodej

Angelo a Eva spolu vyrůstali a i když se považovali za víc než jen za bratra a sestru, nebylo jim souzeno spojit své životy. Ona byla totiž židovka a on toužil být vysvěcen na kněze. Jejich cesty nakonec spojí až válka.

Jackson Corrie: Tváře noci-61%
349 Kč 134 Kč

Výprodej

SVĚT MODELINGU JE DRSNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT. A SMRT JE JEHO SOUČÁSTÍ…

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže.

Jak připravit dokonalou svatbu-90%
449 Kč 44 Kč

Akce

Váš spolehlivý pomocník od chvíle, kdy vás partner požádá o ruku, až do okamžiku, kdy vyslovíte své „Ano“.

Johansenová Signe: Hygge - Fenomén útulna-70%
299 Kč 89 Kč

Akce

Hygge, to je severský fenomén útulna, pocit pohodlí, tepla, pohostinnosti a komunity. Je to život, který nám přináší radost a potěšení, jsou to svíčky, čerstvé pečivo, večeře s přáteli.

Kardovi Blanka a Jakub: Kublanka vaří doma-85%
299 Kč 44 Kč

Akce

Rodina – dokud ji tvoří dva, dá se jídlo řešit všelijak a klidně hřešit každý den. Ale co když přijdou děti? Zapomenout na restaurace a kvalitní jídlo a spoléhat se pouze na špagety s kečupem? Naše odpověď zní jednoznačně NE!

Kazinski A. J.: Spánek a smrt-70%
299 Kč 89 Kč

Výprodej

Niels Bentzon, detektiv z kodaňského oddělení vražd, který je zároveň školeným policejním vyjednavačem, je povolán na nádraží, kde se nahá dívka pod vlivem drog chystá z výšky vrhnout do kolejiště.

Kozak Joshua: Fit pro život-91%
299 Kč 26 Kč

Akce

V každodenním životě provádíme spoustu základních pohybů: ohýbání, otáčení, natahování a protahování, a totéž by mělo zahrnovat i vaše cvičení.

Ludvíková Jitka: Devět let natvrdo-65%
259 Kč 89 Kč

Výprodej

Jsme klasická rodina. Já, manžílek a dvě děti. Starší dcera Laura začala chodit do první třídy a můj život je rázem vzhůru nohama! Až dosud jsem si myslela, že školní docházka je děs pro dítě, ale v roli matky je to nesrovnatelně horší.

Ludvíková Jitka: Osvícení zoufalého muže-64%
249 Kč 89 Kč

Výprodej

Volné pokračování čtenářsky úspěšné a humorně napsané knihy Zkrocení mlsného muže. Doktor Barták si z lékařské mise v Africe přiváží nevšední suvenýr, malého černouška.

Malé a šikovné dekorace pro váš domov-86%
199 Kč 26 Kč

Akce

K tomu, abychom našemu domovu vtiskli jedinečný, osobitý charakter, nepotřebujeme mnoho. Stačí originální závěsné mobily, praktické nápady na odkládání a ukládání věcí nebo malé dekorace na vystavení.

Mayhew Whalen Marybeth: Nejskrytější přání-76%
299 Kč 71 Kč

Výprodej

MOŽNÁ JE TO VAŠE MĚSTO. MOŽNÁ JE TO VAŠE ULICE. MOŽNÁ JE TO VAŠE TAJEMSTVÍ.

Při pohledu zvenčí může Sycamore Glen vypadat jako naprosto obyčejné ospalé maloměsto.

Milletová Catherine: Sexuální život Catherine M.
69 Kč 56 Kč

Catherine šokujícím způsobem a se syrovou otevřeností vypravuje o svém sexuálním životě a s chutí tím přivádí v úžas čtenáře, kteří na tak drsnou zpověď nejsou zvyklí. Některé pasáže doslova vyrazí dech.

Ortegová Sophie: Japonky nechodí na plastiku
329 Kč 266 Kč

Chcete jednou provždy zhubnout bez obětí a odříkání? Osvojte si metodu Tokio–Paříž a odhalte nové tajemství štíhlé linie, princip kalorické hustoty potravin inspirovaný japonským způsobem života.

Pearse Lesley: Bojovnice
149 Kč 121 Kč

Russell, 1938

Mariette je vzdorovitá, neústupná a sebestředná sedmnáctiletá dívka. Malé město Russell na Novém Zélandu, plné klepů, nevytváří dostatečný prostor pro Mariettiny ambice a její oddaní rodiče se obávají o dceřinu reputaci.

Potter Alexandra: Hledá se Romeo-68%
279 Kč 89 Kč

Výprodej

Když ona je Julie, tak kde ksakru vězí Romeo? Po dvou letech společného žití spadli Julie a Will do naprostého stereotypu.

Quick Amanda: Porušený slib
89 Kč 72 Kč

Majitelka galerie v Seattlu Virginia Troyová se celé roky snaží bojovat proti démonům. Pronásledují ji už od dětství – její matka totiž zemřela při děsivém požáru, který vypukl na pozemcích sekty, jíž byla členkou.

Robinson Peter: Případy Alana Bankse 2: Děti revoluce-91%
299 Kč 26 Kč

Akce

Odlehlé místo, dávno nepoužívaná železniční kolej – a mrtvola staršího muže, podivína, který se vyhýbal lidem. Zesnulý Gavin Miller býval učitelem, než ho obvinili ze sexuálního obtěžování studentky a vyhodili. Od té doby žil jako poustevník.

Slater K. L.: Se mnou jsi v bezpečí-60%
339 Kč 134 Kč

Výprodej

Před třinácti lety někdo Anně ošklivě ublížil. Teď nadešel čas, kdy se může konečně pomstít…

Anna žije osamělý život. Přátelí se jen se svou sousedkou a její jedinou útěchou jsou řád a stereotyp.

Tati, jak to bylo?
199 Kč 161 Kč

Táta je prostě nejlepší. S nikým jiným jsme v našem dětství nezažili tolik dobrodružství. Společně strávený čas je plný vzpomínek, které stojí za to zachytit, abychom se k nim mohli v budoucnu kdykoliv vracet.

Tobisman C. E.: Pochybnost-61%
349 Kč 134 Kč

Výprodej

ČÍM VÍC SE SNAŽÍ O SPRAVEDLNOST, TÍM VÍC SE VZDALUJE OD ZÁKONA…

Caroline Audenová získá práci ve špičkové právní kanceláři v Los Angeles a je nadšená z nové výzvy – a vděčná za to, že může zapomenout na svou temnou minulost počítačové hackerky.

Trnková Klára: Moje tajné recepty
59 Kč 48 Kč

Řada tajných receptů naší babičky je souborem různých rodinných i za léta nasbíraných předpisů na nejrůznější zajímavé a chutné pokrmy a pečivo. Oblíbené vlastní recepty má ale každá rodina, kde se dobře vaří.

Underdownová Beth: Sestra lovce čarodějnic
359 Kč 89 Kč

„Kolik žen můj bratr Matthew zavraždil? Pokud mohu soudit, bylo jich sto a jedna k tomu…“

Když Alicin manžel zemře při tragické nehodě, vrací se mladá žena do rodné vesnice, kde stále ještě žije její bratr Matthew.

Walker Wendy: Všechno není zapomenuto-90%
279 Kč 26 Kč

Akce

„Temný psychothriller, napínavý a neodhadnutelný do poslední věty.“ – Reese Witherspoon Fairview je malé městečko v Connecticutu, klidné a spořádané, jak má být. A pak v něm jedné noci dojde k brutálnímu znásilnění patnáctileté dívky.

Wolandewitschová Kerstin: Útulný domov-75%
359 Kč 89 Kč

Akce

V této knize se dozvíte, jak si vytvořit jedinečný a osobitý domov. Autorka čerpá ze svých zkušeností – již mnoho let objevuje poklady na bleších trzích, láskyplně je restauruje a propůjčuje jim vlastní rukopis.

Woodová Barbara: Země odpoledního slunce-75%
369 Kč 89 Kč

Akce

Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit.

Zdraví z babiččiny lékárny-68%
199 Kč 62 Kč

Akce

Léčivé rostliny jsou významným pomocníkem v prevenci proti onemocnění, při zvyšování imunity organismu a odstraňování následků chorob. Kniha Vám poradí jak používat a koření v domácích podmínkách.