Born James O.: Horká stopa-10%
49 Kč

44 Kč

Výprodej

James O. Born vás vtáhne do děje už na první stránce – strhujícími akčními scénami, autentickými osobnostmi a realistickými zápletkami! Po návratu z Bosny se ATF Agent Alex Duarte pomalu vrací k běžnému životu na jižní Floridě.


Brontëová Emily: Na větrné hůrce
99 Kč

79 Kč

Slavný romantický a dramatický román Emily Brontëové se odehrává v tajuplném prostředí samoty uprostřed mokřin, kam přichází nový nájemce, anglický gentleman Lockwood.


Brown Rita Mae: Kéž bys byl tady
69 Kč

58 Kč

Malá města jsou všude stejná, každý každého zná, lidé si vidí navzájem do talíře, ale stejně se v každé rodině najde pečlivě skrývané tajemství. V Crozetu ve Virginii to není jiné.


Cimický Jan: Téměř jasný případ
79 Kč

64 Kč

V atmosféře strachu před duševně nemocnými, kteří v poslední době zabíjeli, se v parku na okraji města najde mrtvola staršího muže. V jeho těle jsou zabodány závodní šipky.


Dieta - Super jídlo podle Petra Havlíčka
99 Kč

79 Kč

Hledáte nové, zdravé a dobré recepty? Nevíte si rady s tím, jak je začlenit do svého jídelníčku? Máme pro vás kuchařku zdravého životního stylu, kterou pro vás připravili výživový specialista Petr Havlíček a šéfredaktorka Diety Petra Lamschová.


Československá pivovarsko-sladařská ročenka 2019
110 Kč

89 Kč

Magazín je záznamem zajímavých událostí, které se, jak jinak, točí kolem piva a sladu. Magazín stejného názvu vyšel již v roce 2018 a byl v rozšířené podobě volným pokračováním titulu „Pivní ročenka“ vycházejícího v letech 2012 – 16.


Govan Chloe: Rihanna - Rebelská květina
99 Kč

85 Kč

Rihanna prodala více než 15 milionů alb a 45 milionů singlů po celém světě. Získala 4 Grammy a Brit Awards v kategorii nejlepší mezinárodní ženská umělkyně za rok 2011.


Irvine Alex: Úsvit planety opic-84%
279 Kč

44 Kč

Akce

Pod Caesarovým vedením si stále početnější národ geneticky vyvinutých opic budoval vlastní domov. Zatímco však uvykaly mírumilovnému způsobu života, lidstvo decimoval strašlivý virus, jenž se aktivoval právě při útěku opic z lidského područí.


Jackson Corrie: Tváře noci-61%
349 Kč

134 Kč

Výprodej

SVĚT MODELINGU JE DRSNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT. A SMRT JE JEHO SOUČÁSTÍ…

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže.


Johnston Tim: Sestup-64%
379 Kč

134 Kč

Výprodej

KDYŽ VÁM UNESOU DCERU, NENÍ TO ŽÁDNÝ THRILLER!

Pobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu.


Jungstedtová Mari: Této tiché noci
59 Kč

49 Kč

Blíží se začátek adventu a na Gotlandu ztichlém v mrazivém větru padá první sníh. Je vyhlášeno pátrání po 14leté Fanny. Souvisí její zmizení s děsivou vraždou fotografa Heryno Dahlströma, jehož tělo bylo nalezeno před několika týdny?


Lansdale Joe R.: Břeh temné vody-87%
349 Kč

44 Kč

Výprodej

May Lynn je nádherná dívka, která sní o kariéře hollywoodské hvězdy do té hoby než je její mrtvé tělo vyloveno z řeky.


Lomová Lucie: Na odstřel
59 Kč

49 Kč

Komiksová detektivka z divadelního prostředí, kde není nouze o podezřelé. Na tuhle premiéru komisař Oulibský hned tak nezapomene. Jeden z herců umírá na jevišti a brzy je jasné, že to byla vražda.


Ortová Zdeňka: Koukejte do výstřihů
49 Kč

39 Kč

Novou knihu fejetonů a aforismů sestavila Zdeňka Ortová z drobných příhod, rozmanitých zkušeností a kuriozit. Nahlížením do absurdit současnosti vtiskla knize humorné ladění a ironický vtip.


Pavličová Šárka: Šátky, šály, kravaty
89 Kč

72 Kč

Možná se to nezdá, ale šátky, šátečky i šály mají velkou moc – umí doladit, zjemnit, příjemně dotvořit a zaručeně oživit celkový vzhled oblečení. Umí také dodat eleganci a ženskost vašemu šatníku i podpořit vaši náladu. Jen jim to musíte dovolit…


Peerová Helena: Fitjazz® – Tančit může každý!-87%
349 Kč

44 Kč

Akce

Tančit může každý!

Fitjazz je moderní taneční směr pro všechny generace především žen – pro studentky, maminky i seniorky. Díky technice jazzového tance ovládnete tělo, díky cvikům kompenzačního bloku zpevníte svaly a zformujete postavu.


Rainer Sebastian: Mysterium tremendum
29 Kč

25 Kč

R omán, který svým zpracováním nemá obdoby A bsolutní odhalení nejtemnějších koutů lidské duše I nspirace a posedlost Tizianovým obrazem Apollón a Marsyás N euvěřitelný přerod muže v bytost posedlou svým dílem E moční zážitek k odhalení tajemství


Rice Anne: Mladý mesiáš
49 Kč

42 Kč

Svatou zemí zmítají nepokoje a sedmiletý Ježíš s rodinou opouští Egypt a vydává se na nebezpečnou cestu domů do Jeruzaléma. Během cesty chlapec přemýšlí o záhadách, které obklopily jeho narození.


Rogers Cam: Quantum Break - Nulový stav
69 Kč

56 Kč

ZABIJÁK ČÍSLO JEDNA JE ČAS…

Jack Joyce se šest let snažil uniknout – uniknout svému životu, uniknout času, uniknout šílenství svého bratra Willa. Ale když se nakonec vrátí domů, ukáže se, že jeho bratr zas tak šílený není.


Ruiz Don Jose: Můj dobrý přítel chřestýš-77%
198 Kč

44 Kč

Akce

Neztraťte se na cestě životem s poradcem v oblasti spirituality a autorem bestselerů donem José Ruizem. Tato sbírka povídek vás naučí, jak nalézt svou cestu a zároveň objevit i sami sebe.


Saborowski Jenk: Operace Blackmail-92%
349 Kč

26 Kč

Výprodej

V eurozóně vypuká panika! Zástupce banky v Paříži je zastřelen za bílého dne na rušné ulici, v Boloni umírá vysoce postavený pracovník téže banky při atentátu.


Saudková Sára: Ta zrzavá - Láska, nenávist, a to mezi tím-10%
99 Kč

89 Kč

Výprodej

Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce… Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit.


Taylor Kathryn: Panství Daringham Hall - Návrat
69 Kč

56 Kč

Může to Benovi skutečně udělat? Kate ví, že se její láska vrátila na Daringham Hall jen kvůli ní. Den za dnem však musí přihlížet, jak se veškeré Benovy pokusy o záchranu statku a panského domu míjejí úspěchem.


Valpy Fiona: Láska po francouzsku
89 Kč

72 Kč

Může se štěstí „ztratit v překladu“? Gině se to málem stalo. Nejdřív všechno ztratila, aby pak mohla všechno zase najít: lásku, přátele i rodinu. A ona i čtenáři si přitom užijí spoustu zábavy, obav i slz dojetí.


Vančura Vladislav: Pole orná a válečná
49 Kč

42 Kč

Vačurův román Pole orná a válečná zaujíá svou uměleckou náročností a svým politickým postojem v historii české literatury dvacátých let velmi významné místo.


Vurbs Petr: A život je tu!
99 Kč

79 Kč

Vstávání v pět, řev, jogurt v notebooku, mobil letící vzduchem – to vše vedle nejkrásnějšího smíchu na světě, nejuslintanějších pus a nejdojemnějších objetí. Nejen o tom je vyprávění jednoho hrdého otce.


Wignall Judita: Raw detox
69 Kč

56 Kč

Ať už potřebujete jeden nebo dva dny na to, abyste svoje tělo pročistili po dovolené, na které jste si dopřávali, nebo celý měsíc, abyste svoje tělo znovu nastartovali, Raw detox obsahuje jednoduché a chutné recepty, které vám pomohou doplnit energii