41 produktů

Adrian Lara: Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6-87%
349 Kč

44 Kč

Výprodej

Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů.


Atkins Simon: První kroky z kouření
99 Kč

79 Kč

Jste jedním z těch dvou z každých tří kuřáků, kteří se beznadějně snaží svého zlozvyku zbavit? Stojí vás kouření peníze a ničí zdraví, ale přestat se zkrátka zdá být příliš těžké? Pokud je to tak, pak je kniha První kroky z kouření právě pro vás.


Bečvářová Barbora: Copatá máma-61%
229 Kč

89 Kč

Akce

Lucii je devatenáct, má pár měsíců před maturitou a spoustu plánů do budoucna, když naprosto neplánovaně otěhotní. Po počáteční nejistotě se rozhodne dítě si nechat, i když vyrovnat se s tím, že z ní bude máma, není vůbec snadné.


Born James O.: Horká stopa-88%
369 Kč

44 Kč

Výprodej

James O. Born vás vtáhne do děje už na první stránce – strhujícími akčními scénami, autentickými osobnostmi a realistickými zápletkami! Po návratu z Bosny se ATF Agent Alex Duarte pomalu vrací k běžnému životu na jižní Floridě.


Bulawayo NoViolet: Chtělo by to nový jména-85%
299 Kč

44 Kč

Akce

Originální vyprávění začíná ve slumu v africkém Harare: desetiletá dívka pojmenovaná Miláček má různé kamarády – jmenují se třeba Bastard, Bůhví, Stina. Jejich otcové, případně oba rodiče se povětšinou kamsi vypařili. Jedna dívka je těhotná.


de Roméges Henri: Posedlosti francouzských králů-77%
399 Kč

89 Kč

Výprodej

Jindřich IV.: mobilizoval třistatisícovou armádu pro krásné oči blondýny o 42 let mladší než on. Ludvík XIV.: jeho milostné eskapády zruinovaly monarchii. Regent Filip Orleánský: tento prostopášník se vyspal s každou, vlastní dceru nevyjímaje.


Diamond Lucy: Já a pan Jones-79%
299 Kč

62 Kč

Výprodej

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových…

Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu.


Drábek David: Koule - příběh vrhačky
60 Kč

49 Kč

Rozhlasové hry nevyvolávají skandály. Drábkova Koule však vzbudila pozornost už před svým uvedením (na ČRo 3 – Vltava měla v režii Aleše Vrzáka premiéru 25. 1. 2011) a po něm rozpoutala doslova mediální při.


Duffack J.: Záhada jménem Kolumbus-88%
399 Kč

44 Kč

Výprodej

Autor se nedal svést tradiční historiografií a bez toho, aby vytvářel o Kolumbovi nový mýtus se odvážně pustil do hledání pravdy o tomto záhadném muži, který měl lví podíl na ukončení středověku.


Feuchtwanger Lion: Lišky na vinici-80%
459 Kč

89 Kč

Akce

Z předrevoluční Paříže v krátkém období let 1776–1778 autor sleduje boj za nezávislost třinácti amerických států. Revoluční myslitelé ve Francii vidí v americkém boji uskutečnění svých ideálů o lidských právech.


Foglar Jaroslav, Čermák Marko: Svorní gambusíni a jiné příběhy
99 Kč

81 Kč

Slovníky jsou slovníky a někdy ani přesně neřeknou, co potřebujeme, a tak hledejme jinde – nejlépe přímo u Jaroslava Foglara, který použil pojmenování „Gambusín“ u svého druhého kresleného seriálu, v době kdy již nemohl psát další příběhy o Rychlých


Francis Felix: Ohrožení-70%
299 Kč

89 Kč

Akce

Jeff Hinkley, pracující jako tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení British Horseracing Authority (BHA), už zažil lepší časy.


Hrkal Zbyněk: Kurýr-65%
259 Kč

89 Kč

Výprodej

Děj knihy, která je kombinací thrilleru a cestopisu, se odehrává v Malajsii, Střední Asii, Singapuru, Gruzii a na Floridě. Tam všude zavede hlavního hrdinu hledání ztraceného vnuka zbohatlické rodiny Brownů.


Janouchová Kateřina: Tygří žena-61%
299 Kč

116 Kč

Akce

Podzim přechází v zimu a život porodní asistentky Cecilie Lundové a její početné rodiny plyne dál, jako by v uplynulém roce ani nedošlo k dramatickým zvratům. Cecilie sice ještě stále chodí do práce, ale už se těší na další přírůstek do rodiny.


Jelesová Edina: Zvládnu to sám: Darujte Vánoce
59 Kč

48 Kč

Pořídit vánoční dárky pro své nejbližší není vždy jednoduchý úkol. Pro ta nejhezčí a největší překvapení už ale nemusíte do obchodu.


Kenner J.: Na kolenou
89 Kč

72 Kč

Sylvia za svou znovu nalezenou lásku bojuje proti mnohem silnějším protivníkům, než je ona sama. Jenže neví všechno – a to, co se dozví, může navždy změnit celý její svět.


Kerr Peter: Sbohem, Mallorko! Od paelly k ovesné kaši
49 Kč

39 Kč

Kerrovi se po třech letech tvrdé práce rozhodnou dát sbohem své pomerančové farmě v pohoří Tramuntana na Mallorce a vracejí se do rodného Skotska. Na roztomilém skotském venkově zakoupí dům, v jehož blízkosti plánují založit jelení farmu.


Krajčinovič Lekešová Petra: Paličkou praštěná kuchařka 1
99 Kč

79 Kč

Neobyčejná Paličkou praštěná kuchařka Apettite for Destruction je nekonvenční fúzí vaření a hudby koncipovaná jako rádiový playlist. Nabízí padesát receptů a padesát hudebních specialit. Pobavíš se a pochutnáš si ty i tvoji blízcí.


Lehečková Helena: Žárlivý rytíř a tichá nevěsta-82%
249 Kč

44 Kč

Akce

Pohádkový příběh o lásce a žárlivosti mezi nemluvným rytířem a cizokrajnou krasavicí se točí kolem porozumění. Potíže s různými jazyky, zvyky a povahami přitom nemají jen lidé, ale i čerti.


Loomis Gregg: Případ Pegasus-70%
299 Kč

89 Kč

Výprodej

Řád Templářů údajně zanikl roku 1312. Ale co když ne? Možná stále existuje a střeží tajemství, které by mohlo otřást vírou milionů lidí…

Americký právník Lang Reilly přijde během podezřelého výbuchu v malebné pařížské čtvrti o sestru.


Ludvíková Jitka: Zkrocení mlsného muže-55%
199 Kč

89 Kč

Výprodej

Hlavním hrdinou knihy je lékař, velký gurmán, požitkář a smolař v jednom. Jeho poklidný život narušují desítky malých katastrof, které jsou příčinou řady komických situací.


Macho Milan: Wayne Rooney - Bůh i ďábel-85%
299 Kč

44 Kč

Výprodej

Wayne Rooney je ikona anglického fotbalu a jeden z nejobdivovanějších hráčů planety. Spojuje v sobě fotbalového génia a ďábelskou zarputilost, která ho někdy zavede až za hranice fair play, za což musí pykat.


Maratová Monika: Špinavá hra-85%
299 Kč

44 Kč

Výprodej

Zaměstnavatel Petra Tefflera, bývalého vojáka speciálních sil, rozehrává důmyslnou špinavou hru. Ač chce Petr zůstat stranou, nedaří se mu to, navíc je požádán, aby pomohl svému bratrovi Tomášovi.


Marr Andrew: Hlava státu-87%
349 Kč

44 Kč

Akce

Politická krimikomedie o prudce aktuálním tématu aneb co všechno se může stát, když je ve Velké Británii vyhlášeno referendum o vystoupení z Evropské unie.

Dvě těla. Země těsně před osudovým rozhodnutím.


Murakami Haruki: Po otřesech-64%
249 Kč

89 Kč

Akce

Roku 1995 postihla Japonsko dvojí katastrofa: v lednu zemětřesení v Kóbe a o dva měsíce později sarinový útok v tokijském metru. Povídky tohoto souboru se odehrávají právě v čase mezi těmito událostmi.


Patočka Karel: Tulák a erb lilie-70%
149 Kč

44 Kč

Akce

Příběh odehrávající se za vlády Napoleona Bonaparta představuje historické postavy a poutavě vykresluje dějinné události; nepostrádá romantiku tragické lásky ani napínavé okamžiky při odhalování tajemství svobodných zednářů.


Pulley D. M.: Mrtvý klíč-74%
349 Kč

89 Kč

Výprodej

ŽÁDNÝ TREZOR NEOCHRÁNÍ VAŠE NEJSKRYTĚJŠÍ TAJEMSTVÍ…

Rok 1978. Nad největší clevelandskou bankou, která spravuje peníze nejvlivnějších obyvatel města, se vznáší podezření z obrovských účetních podvodů souvisejících s bezpečnostními schránkami.


Relaxační omalovánky: Tetování-77%
199 Kč

44 Kč

Akce

Tetování se v posledních desetiletích stalo oblíbenou výrazovou formou. Pro všechny jeho obdivovatele přinášejí tyto omalovánky možnost vybarvit si 85 originálních motivů.


Robinson Peter: Případy Alana Bankse 2: Děti revoluce-85%
299 Kč

44 Kč

Akce

Odlehlé místo, dávno nepoužívaná železniční kolej – a mrtvola staršího muže, podivína, který se vyhýbal lidem. Zesnulý Gavin Miller býval učitelem, než ho obvinili ze sexuálního obtěžování studentky a vyhodili. Od té doby žil jako poustevník.


Ruiz Don Jose: Můj dobrý přítel chřestýš-77%
198 Kč

44 Kč

Akce

Neztraťte se na cestě životem s poradcem v oblasti spirituality a autorem bestselerů donem José Ruizem. Tato sbírka povídek vás naučí, jak nalézt svou cestu a zároveň objevit i sami sebe.


Segal Erich: Promarněná šance-68%
229 Kč

71 Kč

Výprodej

Nina Snyderová pracuje jako agentka v jedné z nejmocnějších uměleckých agentur v New Yorku.


Serno Wolf: Loutkářova hra 2-85%
299 Kč

44 Kč

Akce

LOUTKÁŘ SE VRACÍ!

Berlín, anno 1783

Břichomluvec Julius Klingenthal je v šoku. Se svými šesti loutkami se chystá vjet do města, ale náhle je mu protiprávně zabavena celá jeho peněžní hotovost.


Turow Scott: Identita
99 Kč

85 Kč

Státní senátor Paul Gianis právě kandiduje na šéfa exekutivy distriktu Kindle County, když he jeho bratr Cass, jednovaječné dvojče, právě propuštěn z vězení, kde si odpykal pětadvacetiletý trest za vraždu své přítelkyně Dity Krononové.