Brown Rita Mae: Vraždy na pokračování
79 Kč 67 Kč

Fenka Tuckerová a kočka Paní Murphyová opět pátrají.

Malá města nebývají k cizincům právě přátelská – pokud ovšem onen cizinec není nezadaný a pohledný mladý muž.

Cimický Jan: Tržnice Wang Freres-18%
79 Kč 64 Kč

Režiséru Karpíškovi začal den jako každý jiný. Když však odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní správa a při běžné prohlídce se zjistí, že jeho jméno figuruje v registru dlužníků.

Day Anna: Fandom-18%
79 Kč 64 Kč

Violet, její bratr Nate a dvě kamarádky Alice a Katie se chystají na sraz fanoušků veleúspěšného filmu Šibeniční tanec, kterého se účastní i představitel hlavní postavy. Pečlivě vyrobené kostýmy jsou připravené, vysněná chvíle je na dosah.

Grisham John: Píšťalka-19%
299 Kč 242 Kč

Nejnovější román Johna Grishama – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení tohoto autora v žánru právnických thrillerů. Soudci jsou čestní a spravedliví.

Hamilton Steve: Plán úniku-90%
299 Kč 29 Kč

Výprodej

V pokračování románu Druhý život Nicka Masona se hlavní hrdina snaží vymanit ze spárů zločineckého bosse, který zcela ovládá jeho život, zároveň však stále musí plnit smrtelně nebezpečné úkoly, aby neohrozil svoji rodinu.

Holky a kluci - V čem je rozdíl?-18%
149 Kč 121 Kč

Ženy a muži, ženský a chlapi, děvčata a hoši, holky a kluci… V čem je vlastně rozdíl? Zajímají vás ještě další otázky na toto téma? Nahlédněte do knížky a dozvíte se, proč vůbec existují dvě rozdílná pohlaví.

Jacobson Alan: Drtič-19%
89 Kč 72 Kč

V příběhu, navazujícím na vynikající bestseller Sedmá oběť, se Karen Vailová vydává do vinařské oblasti Napa Valley, kde řádí sériový vrah, který zanechává své oběti s rozdrcenými průdušnicemi ve vinných sklepech.

Keatingová Lucy: Psáno životem-88%
249 Kč 29 Kč

Akce

Annabellin život byl vždy dokonalý s velkým D. Ale to jen do chvíle, kdy k nim do školy zavítala slavná spisovatelka Lucy Keatingová, která tvrdí, že je jen hlavní hrdinkou jejího příběhu, že je postavou, kterou sama vytvořila.

Lammová Anja: Moderní doplňky-85%
329 Kč 49 Kč

Víkendová pohoda od první až do poslední strany! Najdete zde vše pro dokonalý kreativní víkend: návody na pletené doplňky, motivační citáty, relaxační cviky, jógové pozice i hudební inspiraci.

Moje zero-waste kuchyně-19%
199 Kč 161 Kč

Trend zero-waste, čili nulového odpadu a maximální využitelnosti, obletěl celý svět a není snad nikdo, kdo by o něm v poslední době neslyšel.

Momčilová Pavla: Polévkové štěstí-18%
119 Kč 97 Kč

Být s rodinou či přáteli u stolu je jedním ze vzácných pocitů štěstí. Jídlo nám tak nejen lépe chutná, ale i náš organismus všechny živiny mnohem lépe využije ke svému prospěchu.

Roberts Monty: Můj život s koňmi-87%
399 Kč 49 Kč

Monty Roberts ve světě proslul jako „muž, který naslouchá koním“. Tato kniha je oslavou jeho nejoblíbenějších koní, které vybral z desetitisíců zvířat, s nimiž v uplynulých šedesáti letech pracoval.

Ruff Matt: Lovecraftova země-18%
79 Kč 64 Kč

Chicago, 1954. Dvaadvacetiletý válečný veterán Atticus Turner se vydává pátrat po ztraceném otci do Nové Anglie. Na cestě ho doprovází strýc George, vydavatel Průvodce bezpečným cestováním pro barevné, a Letitia, kamarádka z dětství.

Saudková Sára: Ta zrzavá - Láska, nenávist, a to mezi tím-20%
99 Kč 79 Kč

Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce… Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit.

Stevenson Robert Louis: Poklad na ostrově-18%
79 Kč 64 Kč

Napínavý pirátský příběh viděný očima mladého Jima Hawkinse. Ten získá po smrti starého námořníka mapu s úkrytem velkého pokladu kapitána Flinta. Jim Hawkins se vydává na palubě plachetnice Hispaniola na výpravu za pokladem.

Verne Jules, Blažek Josef,: Pět neděl v baloně
129 Kč 109 Kč

Cestovatel Fergusson a jeho přátelé, lovec Kennedy a sluha Joe se vydávají na průzkumný let balonem, jehož cílem je přeletět Afriku z východu na západ a vyrvat jí její poslední tajemství.

Watt Erin: Prohnilé království-18%
79 Kč 64 Kč

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí.

Willoughby Tereza: Bistro doma. Kuchařka Terezy Willoughby-19%
379 Kč 306 Kč

Kdo nevaří, jako by snad ani nebyl. Opravdu vás ale zajímá jídlo, kvůli kterému strávíte hodiny v kuchyni a nakoupíte suroviny za cenu luxusní večeře? Toužíte po nadpozemské slasti z pečínky, nebo prostě chcete, aby se povedla?

Zimmermannová Zuzana: Objížďka - Erotické povídky z autobusu-80%
249 Kč 49 Kč

Výprodej

Spisovatelka, nucená kvůli objížďce na silnici jezdit měsíc autobusem, sleduje ze zadní řady své spolucestující a každý den si jednoho vybírá pro svoji erotickou povídku. Jejím společníkem je červený notebook, do něhož během jízdy své dojmy zapisuje.