Weber Michael: Démoni apokalypsy-20%
99 Kč 79 Kč

Nelítostná doba na konci třicetileté války na Moravě a v Čechách. Čas divokých náboženských a mocenských sporů mezi katolíky a protestanty.

Jackson Corrie: Tváře noci-71%
349 Kč 99 Kč

Výprodej

SVĚT MODELINGU JE DRSNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT. A SMRT JE JEHO SOUČÁSTÍ…

Sophii Kentové se díky píli a houževnatosti podařilo vypracovat mezi elitu novinářské branže.

Sterneck Tomáš: Smrt budějovického hejtmana-66%
299 Kč 99 Kč

Výprodej

Na konci června 1618 oblehne vojevůdce vzbouřených českých stavů Jindřich Matyáš Thurn České Budějovice. Vystrašení konšelé jsou připraveni otevřít rebelům brány.

Jak připravit dokonalou svatbu-89%
449 Kč 49 Kč

Výprodej

Váš spolehlivý pomocník od chvíle, kdy vás partner požádá o ruku, až do okamžiku, kdy vyslovíte své „Ano“.

Saudková Sára: Ta zrzavá - Láska, nenávist, a to mezi tím-20%
99 Kč 79 Kč

Až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce… Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit.

Mangold Matthias F.: Vařit dokáže každý-80%
499 Kč 99 Kč

Rádi byste něco uvařili, ale vaření vás vždycky spíš děsilo? Máte doma spoustu kuchařek, ale nerozumíte tomu, co znamená osmažit cibulku dorůžova nebo obalit maso v trojobalu? Pokud je to tak, potom vám kniha Vařit dokáže každý změní život!

Hlaváčková Kristina: Podsvětí - Artefakt
99 Kč 85 Kč

Podsvětí – Artefakt – napínavá fantasy s nádechem detektivního příběhu vás nenechá klidnými. Proč se někdo pokouší zabít Sam Barnetovou? Navíc když jsou okolnosti útoků přinejmenším podivné. Natolik podivné, že Sam začíná pátrat na vlastní pěst.

Pekárková Iva: Beton-20%
99 Kč 79 Kč

Iva Pekárková dlouho tvrdila, že zatímco se v cizině – v Americe, v Anglii, v Nigérii – příběhy doslova válejí na ulicích a stačí se pro ně shýbnout a zmocnit se jich, v českém prostředí se příběhů nedostává.

Pospíšilová Zuzana, Sušina Michal,: Proč?
99 Kč 85 Kč

Jakmile zazní neúnavná dětská otázka PROČ?, najednou není nic samozřejmé. I běžné věci nás překvapí a dlouho hledáme kloudnou odpověď. Hledejte a nalézejte překvapivé odpovědi spolu s touto ilustrovanou knihou veršů.

Učíme se s Montessori - Matematika-50%
99 Kč 49 Kč

Akce

Tato knížka seznamuje děti s čísly, porovnáním, co je větší a co menší, prvním počítáním a vším, co souvisí s matematikou.

Johnston Tim: Sestup-73%
379 Kč 99 Kč

Výprodej

KDYŽ VÁM UNESOU DCERU, NENÍ TO ŽÁDNÝ THRILLER!

Pobyt ve Skalistých horách má být pro Courtlandovy poslední rodinnou dovolenou, než jejich dcera nastoupí na sportovní vysokou školu.

Novák Jaroslav: Odysea X
79 Kč 71 Kč

Výprodej

Kniha popisuje strastiplnou a nebezpečnou cestu autorova otce z okupovaného Československa na začátku 40. let minulého století.

Minář Jan: Heydrich, Geli a Eva-63%
269 Kč 99 Kč

Výprodej

18. září 1931 byla v Mnichově nalezena v kaluži krve mrtvá třiadvacetiletá Angela „Geli“ Raubalová. Oficiální závěr vyšetřování zněl – sebevražda.

Frey James: Poslední vůle Bena Ziona Avrohoma-68%
279 Kč 89 Kč

Výprodej

Dva tisíce let jsme čekali, až Mesiáš přijde mezi nás. A on pry´ žije. Přeby´vá v New Yorku. Spí s muži i ženami, přivádí do jiného stavu dívky, léčí nemocné a umírajícím pomáhá odejít z tohoto světa.

Potter Alexandra: Co je nového, kotě?-68%
279 Kč 89 Kč

Výprodej

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po desetiletém vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopis Nevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet?

Thomas Sam: Londýnský případ-66%
299 Kč 99 Kč

Výprodej

Píše se rok 1649 a ode dne, kdy musela Bridget Hodgsonová se svou zástupkyní Marthou Hawkinsovou opustit York, už uplynuly tři roky.

Čtvrtek Václav: Čárymáry na zdi
99 Kč 85 Kč

Obrázky mají velkou moc, a obzvlášť ty dětské. Přesvědčte se o tom ve znovuobjeveném pohádkovém příběhu Václava Čtvrtka. Co se všechno stane, když ožije křídový panák nakreslený na zdi mezi oknem a meruňkovým stromkem?

Truc Olivier: Vlčí úžina
99 Kč 84 Kč

Volné pokračování POSLEDNÍHO LAPONCE, francouzského románu oceněného více než 20 žánrovými cenami.

Jaro na dálném severu. Čas neúprosného světla. Stín, který vás nepustí.

Viskicová Emma: Tiché zlo
99 Kč 85 Kč

Caleb Zelic pronásleduje vraha svého nejlepšího přítele. Nikdy nezapomene žádnou tvář. A to mu může zachránit život.

Calebův přítel z dětství a obchodní partner Gary byl brutálně zavražděn. Zlámali mu prsty, prořízli krk.

Hartman Jan: Krev ve stopách-60%
249 Kč 99 Kč

Výprodej

Mladá švýcarská novinářka Julie právě prožívá nejšťastnější období svého života. To však brzy pomine, když se ji hlava největšího státu světa rozhodne vygumovat z historie.

Christer Sam: Služebník smrti-87%
379 Kč 49 Kč

Výprodej

Sloužil doktoru Moriartymu. Za to ho teď čeká oprátka. Sherlock Holmes mu nabízí pomoc. On je však odhodlán uniknout popravě, aniž by musel někoho zradit.

Faludi Susan: Temná komora-72%
359 Kč 99 Kč

Výprodej

Spisovatelka a novinářka Susan se dozví, že její šestasedmdesátiletý otec se rozhodl pro operativní změnu pohlaví. Uvědomí si, že nebude mít klid, dokud nepochopí jeho důvody.