10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky Cars

Cars se stali oblíbenou značkou po uvedení filmu pod českým názvem Auta. Značku Cars obdivují téměř výhradně kluci, kteří chovají náklonnost k rychlým autům a automobilovým závodům.

Hlavní hrdinou je ambiciózní závodní auto Blesk McQueen, který se během cesty na šampionát ztratí a v průběhu putování napříč Amerikou se seznámí s kamarády, kteří mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Fillmore VW Disney Pixar Cars. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Auto je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít DNES

Od MALL
Carrera Disney Cars Hook Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Carrera Disney Cars Hook

Hnědé autíčko pro autodráhy Carrera GO! – Disney Cars Hook v měřítku 1:43. Auto je známé z filmu Cars a hrdinské kousky a věrného kamaráda ukazuje i ve filmu Cars2.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Carrera Autodráha FIRST 63037 Cars Friends Race Ravensburger 3D puzzle Fillmore VW Disney Pixar Cars 162 dílků
Carrera Autodráha FIRST 63037 Cars Friends Race

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,4 metry. Balení obsahuje auto Bleska McQueena a Dinoco Cruz z filmu Cars. První autodráha pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Carrera Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell Carrera Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
Carrera Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell

Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,4 metry. Balení obsahuje auto Bleska McQueena a Jacksona Storma z filmu Cars. První autodráha pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Carrera Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup Carrera Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
Carrera Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup

Autodráha Carrera FIRST dlouhá 2,9m s auty Blesk McQueen a Jackson Storm z filmu Cars. Balení obsahuje rovinky, zatáčky, zúžení dráhy pro možné srážky, točíčí bránu, ovladače a dekorace s tématikou Cars.

můžete mít DNES

Od MALL
Dickie RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive Carrera Autodráha FIRST 63038 Cars Power Duell
Dickie RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive

Pořádně to rozjeď s tímto autíčkem na dálkové ovládání, inspirované filmem Cars 3. RC Blesk McQueen o velikosti 14 cm jezdí dopředu a dozadu zatáčí. Frekvence 1 kanálového dálkového ovladače je 27 MHz.

můžete mít DNES

Od MALL
Lamps Skákací míč 45 - 50 cm Cars - červená Revell First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20)
Lamps Skákací míč 45 - 50 cm Cars - červená

Skákací míč s motivem oblíbeného autíčka Cars. Kluci si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Mondo toys Sada na písek Cars Revell First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20)
Mondo toys Sada na písek Cars

Sada na písek s konvičkou v provedení Cars je skvělou hračkou na zahradu nebo pískoviště. Víko kyblíku slouží i jako sítko na písek. Vyrobeno z pevného kvalitního plastu.

můžete mít DNES

Od MALL
Revell First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20) Revell First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20)
Revell First Construction auto 00920 - Lightning McQueen (světelné a zvukové efekty) (1:20)

Tento červený závoďák Blesk McQueen by neměl chybět v pokoji žádnému malému obdivovateli filmu Cars. S tímto šroubovacím autem vyhraješ spoustu závodů. Balení obsahuje 19 dílků.

můžete mít DNES

Od MALL
Revell First Construction auto 00921 - Jackson Storm (světelné a zvukové efekty) (1:20) Revell First Construction auto 00921 - Jackson Storm (světelné a zvukové efekty) (1:20)
Revell First Construction auto 00921 - Jackson Storm (světelné a zvukové efekty) (1:20)

Tento závoďák Jackson Storm by neměl chybět v pokoji žádnému malému obdivovateli filmu Cars. S tímto šroubovacím autem vyhraješ spoustu závodů. Balení obsahuje 19 dílků.

můžete mít DNES

Od MALL