10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Na cestách stylově

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Fox Lässig Dětský batůžek Mini Backpack Happy Prints light olive
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Fox

Tiny Backpack je krásný batůžek s designem zvířátka pro nejmenší děti, vyrobený v kolekci About Friends. Jeho ozdobou jsou uši, obličej a bříško lišky. Na spodní straně batůžku nechybí ani ocásek lišky. Lehký dětský batůžek má polstrovaná záda pro příjemné nošení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Spin Master Purse Pets Interaktivní kabelka koala Lässig Dětský batůžek Mini Backpack Happy Prints light olive
Spin Master Purse Pets Interaktivní kabelka koala

Interaktivní kabelka Koala má veliké mrkací oči, které reagují na dotykový senzor. Pomocí dalších dotyků aktivuj až 30 zvuků a reakcí. Díky délkově nastavitelnému popruhu si můžeš veselou kabelku vzít kamkoliv.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batůžek Mini Backpack Happy Prints light olive Lässig Dětský batůžek Mini Backpack Happy Prints light olive
Lässig Dětský batůžek Mini Backpack Happy Prints light olive

Funkční voděodolný batoh německé značky LASSIG. Ideální pro malé objevitele světa do školky nebo výlety do přírody. Je lehký a pohodlný, má jednu hlavní přihrádku, místo na obědový box, na boku batohu najdete místo na láhev s vodou a uvnitř je vizitka, velmi užitečná, když dítě ztratí batoh. Batůžek má výškově nastavitelné a polstrované ramenní popruhy zajišťují dobré a pohodlné nošení dětského batohu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batůžek Big Backpack Adventure blue Pixie Crew Kreativní dětský batůžek Minecraft Šedo-modrý
Lässig Dětský batůžek Big Backpack Adventure blue

Funkční voděodolný batoh německé značky LASSIG. Ideální jak na výlety, tak do školy pro děti od 5 let. Má prostornou hlavní přihrádku (14 l), ve které je další kapsa na přiloženou podložku a okénko s vizitkou. Batoh zapíná na klopu, navíc ho lze stáhnout šňůrkou. Batůžek má výškově nastavitelné a polstrované ramenní popruhy zajišťují dobré a pohodlné nošení dětského batohu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Oxybag Dětský předškolní batoh Motýl Pixie Crew Kreativní dětský batůžek Minecraft Šedo-modrý
Oxybag Dětský předškolní batoh Motýl

Ideální batůžek pro všechny předškoláky s dívčím motivem s motýli. Malý batůžek má polstrované popruhy, postranní kapsy a dostatek místa pro veškeré nezbytné věci každého malého předškoláka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pixie Crew Kreativní dětský batůžek Minecraft Šedo-modrý Pixie Crew Kreativní dětský batůžek Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Kreativní dětský batůžek Minecraft Šedo-modrý

Batoh pro děti s jedinečnou tematikou Minecraft a silikonovou deskou pro kreativní tvorbu vlastních motivů a grafiky. Měkká zádová část zajišťuje komfortní užívání. Popruhy jsou polstrované a nastavitelné. Uvnitř batohu je dostatek místa na hračky, krabičku na svačinu a další věci, které Vaše děti potřebují na výlet nebo do školky a kapsa na suchý zip pro drobné věci. Venkovní kapsa je ideální pro věci, které děti potřebují mít vždy po ruce. ZDARMA 100 malých černých pixelů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Oxybag Batoh dětský předškolní mazlíčci Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Chinchilla
Oxybag Batoh dětský předškolní mazlíčci

Předškolní dětský batoh s motivem zvířatek je ideální pro děti od 3 do 6 let. Batůžek je lehký. Hravě se do něj vejde pitíčko i svačinka. Udělá radost všem malým dobrodruhům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Oxybag Batoh dětský předškolní MOXY Playworld Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Chinchilla
Oxybag Batoh dětský předškolní MOXY Playworld

Předškolní dětský batoh s motivem Minecraftu je ideální pro děti od 3 do 6 let. Batůžek je lehký. Hravě se do něj vejde pitíčko i svačinka. Udělá radost všem malým dobrodruhům.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Chinchilla Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Chinchilla
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Chinchilla

Tiny Backpack je krásný batůžek s designem zvířátka pro nejmenší děti, vyrobený v kolekci About Friends. Jeho ozdobou jsou uši, obličej a bříško činčily. Na spodní straně batůžku nechybí ani ocásek zvířátka. Lehký dětský batůžek má polstrovaná záda pro příjemné nošení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Lion Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Penguin light blue
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Lion

Tiny Backpack je krásný batůžek s designem zvířátka pro nejmenší děti, vyrobený v kolekci About Friends. Jeho ozdobou jsou uši, roztomilý obličej a hříva lva. Na spodní straně batůžku nechybí ani ocásek zvířátka. Lehký dětský batůžek má polstrovaná záda pro příjemné nošení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Penguin light blue Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Penguin light blue
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Penguin light blue

Tiny Backpack je krásný batůžek s designem zvířátka pro nejmenší děti, vyrobený v kolekci About Friends. Jeho ozdobou je roztomilý obličej tučňáka. Lehký dětský batůžek má polstrovaná záda pro příjemné nošení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Racoon Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Penguin light blue
Lässig Dětský batoh Tiny Backpack About Friends Racoon

Tiny Backpack je krásný batůžek s designem zvířátka pro nejmenší děti, vyrobený v kolekci About Friends. Jeho ozdobou jsou uši a roztomilý obličej a mývala. Na spodní straně batůžku nechybí ani ocásek zvířátka. Lehký dětský batůžek má polstrovaná záda pro příjemné nošení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL