Alltoys Interaktivní chodítko Mickey Mouse a přátelé
1 999 Kč 999 Kč

Novinka

Interaktivní chodítko Mickey Mouse je plné zábavných aktivit, které stimulují všechny smysly malého dítěte! Chodítko je ideální k podpoře prvních krůčků dítěte. Chodítko má navíc světelné efekty, které každé dítě uchvátí. Mickey Mouse k prvním krůčkům také rád hraje svoji oblíbenou hudbu.

Alltoys Kuchyň 360° Smart-69%
1 990 Kč 599 Kč

Akce

Inteligentní kuchyň vše v jednom se otáčí o 360 stupňů a zahrnuje pračku s rotujícím bubnem, chladnička s dávkovačem ledu, troubu, dřez a varnou deskou se zvukovými efekty.

Alltoys Panenka Bambolina Sweet s 50 českými slovy-30%
1 299 Kč 899 Kč

Akce

Krásné miminko Bambolina Sweet o velikosti 46 cm. Miminko mluví 50ti českými slovy, proto si bude s malou maminkou rozumět. V balení nechybí ani potřebné doplňky jako je lahvička a set na krmení.

Alltoys Pohádkový medvídek-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Pohádkový medvídek je nový plyšový kamarád dětí. Před spaním jim bude vyprávět oblíbené české pohádky na dobrou noc. Pohádky se zapínají zmáčknutím tlapiček. Pohádky jsou poučné a jejich poslouchání rozvíjí dětskou fantazii.

Alltoys Přívěs pro koně Sparkle Girlz-41%
1 699 Kč 999 Kč

Akce

Panenka Sparkle Girlz se vydává na cesty i se svým krásným hnědým koníkem. Bude řídit svůj růžový jeep. Aby bylo cestování pohodlné i pro koně, pojede za ní v krásném fialovém přívěsu.

Alltoys Sparkle Girlz - Karavan obytný pro panenky-43%
2 300 Kč 1 299 Kč

Akce

Panenka Sparkle Girlz se ve svém karavanu vydává na fantastickou dovolenou. Obytný přívěs disponuje ložnicí, obývacím pokojem i koupelnou s toaletou. Vše je plně vybavené. Navíc lze karavan přestavět na krásný domeček.

Alltoys Teamsterz hasičské auto se zvukem a světlem
899 Kč 559 Kč

Novinka

Dej se k hasičům a vydej se s tímto hasičským vozem do akce. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na cestě k požáru k nepřehlédnutí. Na místě stačí vytáhnout žebřík, vyšplhat po něm k oknu a zachránit potřebného.

Alltoys Teamsterz policejní auto se zvukem a světlem
599 Kč 399 Kč

Novinka

Dej se k policii a vydej se s tímto policejním autem na hlídku. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Alltoys Variabilní dráha 240 dílů s tunely a točnou-46%
1 299 Kč 689 Kč

Akce

Vytvořte si vlastní závodní trať s touto variabilní autodráhou. Objevujte nové cesty, díky mnoha možnostem sestavení. Do trati můžete zakomponovat například lanový most, točnu, nebo tajemné tunely, vše je součástí balení.

Alltoys Variabilní dráha s dinosaury a tunelem 144 dílů-44%
899 Kč 499 Kč

Akce

Vytvořte si vlastní expediční trať s touto variabilní autodráhou. Objevujte nové cesty, díky mnoha možnostem sestavení. Do trati můžete zakomponovat tajemný tunel, pravěká zvířata a stromy, vše je součástí balení.