Lamps Domek pro panenku

Lamps Domek pro panenku

Hodnocení: 5
2 649 Kč 2 099 Kč

Krásný domeček pro panenky, který má konstrukci z plastu a kartonu. Domeček má 2 patra a jeho provedení je vyřešeno do nejmenšího detailu. Balení obsahuje nábytek, vybavení a další doplňky.

Lamps Plyšový medvěd tmavý 100 cm
719 Kč 489 Kč

Velký plyšový medvěd, který udělá radost snad každému dítěti. Tak velký, že ho lze sotva obejmout. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit!

Lamps Sklápěčka se zvuky
389 Kč 269 Kč

Tato sklápěčka je ideální pro všechny stavby. Nebude již žádný problém něco těžkého převést. Tak hurá na stavbu. Hračka je vyrobena z plastu. Plastová sklápěčka vydává zvuky a svítí.

Lamps Sada stavebních aut-16%
479 Kč 399 Kč

Akce

S touto sada šroubovacích aut potěšíte všechny malé automechaniky. Sada obsahuje velký přepravník a tři šroubovací stavební auta. Sada je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu.

Lamps Stavebnice 80 dílků
409 Kč

Plastová šroubovací stavebnice s nářadím. Tato stavebnice obsahuje například kladivo, šroubovák, klíč a další díly. Tento set s nářadím je pro každého malého kutila, který rád pomáhá něco opravovat.

Lamps Plyšový Krokodýl 125 cm
479 Kč 399 Kč

Tento krokodýl by neměl chybět v žádném pokojíčku. Hračka je vyrobena z plyšového materiálu, který je příjemný na dotek. Plyšový krokodýl o velikosti cca 125 cm.

Lamps Toaletní stolek s doplňky
899 Kč

Plastový toaletní stolek s příslušenstvím. Obsahuje fén, korále, gumičky, plastové flakónky, rtěnku, lak na nehty, hřeben a další doplňky. Stolek po stisknutí tlačítka nad zrcadlem začne hrát melodii a svítit.

Lamps Slepice plyš

Lamps Slepice plyš

Hodnocení: 5
449 Kč

Plyšová hračka v podobě nepostradatelného domácího zvířátka slepice. Plyšák o velikosti 39 cm. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Tato krásný samička kuru domácího potěší obdarované dítě i dospěláka.

Lamps Make-up s laky na nehty
339 Kč

Velká sada make-up s laky v krásném pouzdře je ideální dárek pro malé parádnice. Balení obsahuje oční stíny, laky na nehty, třpytivý gel, rtěnku, štěteček a aplikátory.