Mikro hračky Lucy plyšová Sing&Dance 29 cm-33%
1 790 Kč 1 199 Kč

Výprodej

Nejhodnější štěně na světě se vrací v nové podobě. Teď reaguje na 20 různých povelů v českém jazyce, navíc moc ráda tančí a zpívá. Její roztomilý vzhled a hlavně její krásná hebká srst z měkkého a příjemného plyše vás okouzlí na první dotyk.

Mikro hračky Domeček s doplňky-33%
599 Kč 399 Kč

Výprodej

Sestavte si svůj domeček pro panenky v růžové barvě, ke kterému patří i spousta doplňků pro domácnost. Celý domeček je vybaven světelnými a zvukovými efekty, které udělají z každého hraní jedinečný zážitek.

Mikro hračky Auto 2 ks policie + army 26 cm na setrvačník-33%
599 Kč 399 Kč

Výprodej

Úžasná terénní auta policie a armády zdolají každý terén, který jim přijde do cesty. Vydejte se společně s nimi na cestu za dobrodružstvím, pochytejte zloděje v nepřístupném terénu a hlavně se nenechte nachytat při bojových operacích nepřáteli.

Mikro hračky Stánek cukrovinky pojízdný
499 Kč 399 Kč

Novinka

Pojízdný stánek s cukrovinkami s různými doplňky zaujme na první pohled každého malého obchodníka. Hra na prodavače je totiž velmi zábavná. Tento pestrobarevný stánek se bude jistě hodit do každého dětského pokojíčku!

Mikro hračky Stánek s rychlým občerstvením-33%
599 Kč 399 Kč

Výprodej

Plastový stánek s rychlým občerstvením je vybaven váhou, různými doplňky a světelnými a zvukovými efekty. Hra na prodavače je velmi zábavná. Tento pestrobarevný stánek se bude jistě hodit do každého dětského pokojíčku!

Mikro hračky Policejní auto 13cm s přívěsem+2 vozíky-28%
499 Kč 359 Kč

Výprodej

Sada policejního auta s lodí, vozíkem na koně a vozíkem se svítící šipkou promění děti ve strážce zákona. Součástí je i přívěs s lodí, přepravník pro koně a dopravní vozík se značením.