ChiChi Love Pejsek čivava Star v tašce
899 Kč 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozkošný pejsek čivava se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Je krásně měkoučký a heboučký. Jeho přívěsek svítí ve tmě, stejně jako motivy na tašce na přenášení pejska.

TM Toys Fur Balls Touláček Sněhová Kulička
649 Kč 519 Kč

Limitována edice Touláčků – sněhová kulička. Ztracené v zimě, ve sněhu, vypadají jako sněhová koule. Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve vykoupat a učesat. Bude to mrož, tučňák nebo polární medvěd? Součástí balení je také kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

ADC Blackfire Rainbocorns: Zlaté vejce růžový roh
1 599 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Objevte nejúžasnější překvapení s Rainbocorns Big Bow Surprise! Po otevření zlaté skořápky se děti mohou těšit na pořádné překvapení, který jednorožec čeká právě na ně! Každý jednorožec má své jméno a na hrudi flitrované srdce, které po přetření rukou, odhalí své tajemství!

ChiChi Love Pejsek čivava rodinka v tašce
899 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozkošný pejsek čivava s roztomilým štěňátkem se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Součástí je také trendy taška na přenášení pejsků.

Lamps Plyšový Krokodýl 125 cm
479 Kč 399 Kč

Tento krokodýl by neměl chybět v žádném pokojíčku. Hračka je vyrobena z plyšového materiálu, který je příjemný na dotek. Plyšový krokodýl o velikosti cca 125 cm.

ChiChi Love Pejsek čivava Glam Fashion
899 Kč 689 Kč

Rozkošný pejsek čivava se stane milovaným zvířecím společníkem každé malé slečny. Je krásně měkoučký a heboučký. Součástí je také praktická taška na přenášení pejska.

Mac Toys Jednorožec duhový růžový
299 Kč 249 Kč

Roztomilý plyšový jednorožec s krásnou duhovou hřívou a duhovým rohem. Je vyroben z exkluzivní a kvalitní jemné plyše. Děti plyšáky prostě milují. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem!

Mac Toys Jednorožec duhový bílý-16%
299 Kč 249 Kč

Akce

Roztomilý plyšový jednorožec s krásnou růžovou hřívou a duhovým rohem. Je vyroben z exkluzivní a kvalitní jemné plyše. Děti plyšáky prostě milují. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem!

TM Toys Fur Balls Babies Mini Touláček-25%
399 Kč 299 Kč

Výprodej

Jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci? Abyste to zjistili, je potřeba jej nejprve učesat. Bude to králíček, lvíček, pejsek nebo nějaké jiné? V přepravce se skrývá vždy jedno z 21 možných zvířátek. Odhalte jaké zvířátko se skrývá uvnitř přepravky!

TM Toys Fortnite Plyšová Llama Loot
499 Kč 439 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této plyšové Llamě, která udělá radost každému příznivci této hry. Výška plyšové Llamy je 18 cm.

Lamps Slepice plyš

Lamps Slepice plyš

Hodnocení: 5
399 Kč

Plyšová hračka v podobě nepostradatelného domácího zvířátka slepice. Plyšák o velikosti 39 cm. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Tato krásný samička kuru domácího potěší obdarované dítě i dospěláka.

Lamps Plyšový medvěd tmavý 100 cm
719 Kč 439 Kč

Velký plyšový medvěd, který udělá radost snad každému dítěti. Tak velký, že ho lze sotva obejmout. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit!