Nivea Šampon proti lupům pro muže Power
85 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šampon účinně odstraňuje lupy a posiluje vlasy. Aktivní složky jsou rychle a zcela rozpustné a proto důkladně odstraňují lupy v místě jejich vzniku.


Nivea Šampon pro muže Strong Power
59 Kč
+ doprava zdarma

Šampon pro muže Strong Power – pro normální vlasy je dokonalou kombinací nejčistších přírodních složek a moderních vlasových technologií.


Nivea Extra jemný šampon pro děti Baby
75 Kč
+ doprava zdarma

Extra jemný šampon šetrně myje citlivou pokožku hlavy a dětské vlásky, které zanechává čisté a hebké. Byl vyvinut speciálně s ohledem na citlivé dětské oči, ke kterým je jemný jako čistá voda.


Nivea Micelární šampon pro děti (Micellar Mild Shampoo) 500 ml
115 Kč
+ doprava zdarma

Mytí vlásků bez slziček? Žádný problém. Jemné složení šamponu s micelárními molekulami nedráždí ani očička, ani dětskou pokožku. Hebká pěna k sobě jemně přichytí všechny nečistoty a vy je vodou snadno smyjete. Vyberte pro své děťátko tu nejšetrnější péči bez alkoholu, parabenů a barviv.


Nivea Posilující micelární šampon (Micellar Shampoo) 400 ml
95 Kč
+ doprava zdarma

Posilující šampon šetrně myje a čistí vlasy a citlivou pokožku hlavy. Obsahuje micely, které na sebe váží nečistoty a maz a díky tomu zanechá šampon vlasy dokonale čisté a svěží. Výtažek z leknínu vlasy příjemně provoní.


Nivea Sprchový gel pro muže Energy
55 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pro všechny muže, kteří chtějí zažít sprchu plnou povzbuzujícího osvěžení.


Nivea Suchý šampon pro tmavé vlasy (Dry Shampoo Dark Tones) 200 ml
129 Kč
+ doprava zdarma

Svěží a krásné vlasy okamžitě? Žádné čekání, ani zdlouhavé mytí. Vyzkoušejte šetrné složení, které nedráždí pokožku hlavy, zanechá účes objemnější a krásně voní. Díky suchému šamponu od značky Nivea budete připravená ihned.