Apple Magic Keyboard Touch ID, CZ (MK293CZ/A)
3 799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s CZ rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard Touch ID, CZ (MK293CZ/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Specialitou je zabudované Touch ID pro rychlé a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac s čipem Apple a macOS 11.4 nebo novějším.

 
Apple Magic Keyboard Touch ID, US (MK293Z/A)
3 799 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s US rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard Touch ID, US (MK293Z/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Specialitou je zabudované Touch ID pro rychlé a bezpečné ověřování uživatele při přihlašování a nakupování. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac s čipem Apple a macOS 11.4 nebo novějším.

Apple Magic Keyboard, US (MK2A3Z/A)
2 499 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s US rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard, US (MK2A3Z/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac, iPad, iPhone a iPod touch.

Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A)
3 199 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Bezdrátový a dobíjecí trackpad s podporou široké škály Multi-Touch gest a technologií Force Touch. Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A) má velkou skleněnou plochu od okraje k okraji, která zajišťuje pohodlné a přesné ovládání. Trackpad vyniká též extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Lze ho připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i k dobíjení trackpadu. Podporuje zařízení Mac a iPad.

Apple Magic Keyboard, CZ (MK2A3CZ/A)
2 499 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kancelářská, bezdrátová klávesnice s CZ rozložením kláves bez numerické části. Klávesnice Magic Keyboard, CZ (MK2A3CZ/A) vyniká pohodlností, přesností a extra vysokou výdrží – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. Klávesnici lze připojit přes Bluetooth nebo odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který zároveň slouží i pro dobíjení. Podporuje zařízení Mac, iPad, iPhone a iPod touch.

Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A)
2 290 Kč 2 189 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Bezdrátová, dobíjecí myšMulti-Touch povrchem, který umožňuje ovládání pomocí jednoduchých gest. Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A) pro Mac a iPadoptimalizovaný design kolejniček pro hladké přejíždění po stole bez jakéhokoliv zadrhávání. Myš vyniká snadným připojením přes Bluetooth a nabízí též extra vysokou výdrž – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. V balení naleznete i odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který slouží k dobíjení myši.