Energy Sistem BT Running 2 Neon
990 Kč 853 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zvýší bezpečnost sportujícího posluchače díky osvětlení – moderní sportovní Bluetooth 4.2 sluchátka Energy Sistem BT Running 2 Neon mají zabudovaná LED světla a kromě toho hrají i skvělým zvukem, za který vděčí 10mm neodymovým měničům. Na nabití hrají až 7 h, disponují handsfree mikrofonem a jsou odolná vodě i potu dle normy IPX4.

Energy Sistem Style 7 True Wireless-24%
1 990 Kč 1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyjmete je z uší a přestanou hrát, vsunete je do uší a zase začnou tam, kde jste s poslechem skončili – šikovná Bluetooth 5.0 špuntová sluchátka Energy Sistem Style 7 True Wireless jsou vybavená senzorem přiblížení, ale také dotykovým ovládání a podporují i ovládání hlasem. Hrají špičkovým zvukem díky 6mm měničům, čipsetu Qualcomm a podpoře aptX. Na nabití vydrží až 6 h, dalších 15 h přidá 350mAh nabíjecí box.

Energy Sistem Style 3 True Wireless-15%
1 190 Kč 1 009 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jsou doslova ozdobou do uší a potěšením pro ušní bubínky – prudce stylová Bluetooth 5.0 sluchátka Energy Sistem Style 3 True Wireless svým moderním provedením nadchnou fashion maniaky a svým super zvukem potěší i náročnější posluchače. Mají výkonné 10mm měniče, pohodlný tvar pecek do uší, výdrž 4 h a nabíjecí box pro 4 další plná nabití.

Energy Sistem Headset Office 2 Anthracite, černá
499 Kč

Novinka

Zajistí, aby se vaše online hovory nesly v dokonalé čistotě zvuku a srozumitelnosti – moderní komunikační a kancelářská sluchátka Energy Sistem Headset Office 2 Anthracite mají kvalitní mikrofon na sklopném raménku a jsou osazena 30mm měniči pro super zvuk. Připojují se 150cm kabelem s 3,5mm jack konektorem a v balení mají i PC adaptér 2× 3,5mm jack v délce 50 cm.

Energy Sistem Headset Office 2+ Black, černá
599 Kč

Novinka

Zajistí, aby se vaše online hovory nesly v dokonalé čistotě zvuku a srozumitelnosti – moderní komunikační a kancelářská sluchátka Energy Sistem Headset Office 2+ Black mají kvalitní mikrofon na sklopném raménku a jsou osazena 30mm měniči pro super zvuk. Připojují se 150cm kabelem s 3,5mm jack konektorem a v balení mají i PC adaptér USB-A v délce 50 cm a s vestavěným ovládáním.