Evolveo HDO mini
899 Kč 863 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Venkovní anténa pro příjem DVB-T/T2 signálu se ziskem 20 dB. Zesilovač, LTE/4G filtr pro eliminaci rušení mobilními operátory, vertikální i horizontální polarizace, 3 způsoby uchycení antény. Součástí balení: napájecí adaptér 230V, kabel 10m IEC male, redukce F female / IEC male.

Evolveo Xany 6 LTE
589 Kč

Aktivní pokojová otočná anténa, pro příjem DVB-T2, zisk 20 dB, příjem v pásmech UHF a VHF, zvládne zpracovat i signál FM rádia i moderního digitálního DAB a DAB+, dosah 25 km, zesilovač, LTE/4G filtr eleminuje rušení mobilními operátory, vertikální i horizontální polarizace. Napájení přes USB či pomocí přiloženého adaptéru, konektor IEC male (redukce na F konektro je součástí balení).

Evolveo SupremeSound 4ANC
1 089 Kč

Novinka

Jiskřičky štěstí v očích budete mít hned, co si dáte trendy Bluetooth 5.0 sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC na uši a uslyšíte, jak božský mají zvuk. Díky ANC technologii umí aktivně potlačit hluk z okolí a zajistit dokonalé ticho, do kterého zazní vaše oblíbené songy. Disponují slotem pro microSD karty a lze je připojit i kabelem. Na nabití hrají až 30 h a do výbavy dostala také kvalitní mikrofon pro handsfree hovory.

Evolveo SupremeSound 8EQ
990 Kč

Novinka

Jiskřičky štěstí v očích budete mít hned, co si dáte trendy Bluetooth 5.0 sluchátka Evolveo SupremeSound 8Q na uši a uslyšíte, jak božský mají zvuk. Jsou využitelná nejen jako sluchátka, ale také jako stereo repráčky s RMS výkonem 2× 3 W. Disponují slotem pro microSD karty, FM tunerem a lze je připojit i kabelem. Na nabití hrají až 30 h a do výbavy dostala také kvalitní mikrofon pro handsfree hovory.