Intezze EVO-18%

Intezze EVO

Hodnocení: 4
1 490 Kč 1 210 Kč

Novinka

Za jejich špičkovým zvukem stojí výkonné 13mm grafénové měniče – moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Intezze EVO zaujmou vynikajícími audio vlastnostmi i skvělou výdrží 7,5 h na jedno nabití. Dalších 32,5 h přidá 400mAh nabíjecí box. Model je odolný vodě i potu dle normy IPX5 a má kvalitní MEMS mikrofony pro čisté handsfree hovory.

Intezze Move
1 295 Kč

Novinka

Šťavnatý zvuk, který vás bude motivovat k lepším sportovním výkonům, vám do uší pustí Bluetooth 5.0 sportovní sluchátka Intezze Move se speciálním háčky za uši pro pevnější fixaci při pohybové aktivitě. Mají 13mm dynamické měniče, MEMS mikrofony, 7h výdrž na nabití a nabíjecí pouzdro. Sluchátka jsou odolná vodě a potu dle normy IPX5.

Intezze Wireless HUB, černá-17%
1 690 Kč 1 389 Kč

Novinka

Zajistí přenos zvuku z TV do BT sluchátek a zprostředkuje streaming hudby z mobilu do audio systému – šikovný Bluetooth 5.0 vysílač i přijímač Intezze Wireless HUB se neztratí v domácnosti žádného audiofila. Podporuje připojení 2 sluchátek najednou a je vybaven RCA i optickými digitálními vstupy a výstupy. Vysokou kvalitu přenášeného zvuku garantuje kodek aptX Low Latency.