Sandberg 2in1 Office Headset Jack+USB s mikrofonem, černá-21%
1 270 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg 2in1 Office Headset Jack+USB s mikrofonem se připojují 1,5m kabelem s USB nebo 3,5mm minijack konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Sandberg Bluetooth Office Headset Pro+, černá
3 560 Kč 3 031 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající náhlavní souprava pro online komunikaci i poslech hudby – bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Sandberg Bluetooth Office Headset Pro+ mají výkonné měniče pro špičkovou kvalitu zvuku a mikrofon s citlivým snímáním hlasu. Mikrofon lze díky flexi raménku otočit o 180 stupňů. Na nabití hrají 20 h, v balení najdete elegantní nabíjecí základnu.

Sandberg Bluetooth Office headset s mikrofonem, mono, černá
1 640 Kč 1 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající náhlavní souprava pro online komunikaci i poslech hudby – bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Sandberg Bluetooth Office headset s mikrofonem, mono mají výkonný měnič pro špičkovou kvalitu zvuku a mikrofon s citlivým snímáním hlasu. Mikrofon lze díky flexi raménku otočit o 180 stupňů. Na nabití hrají 14 h, v balení najdete USB nabíjecí kabel.

Sandberg BULK USB headset s mikrofonem, černá-17%
530 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Diskrétní nadčasový design, příjemný zvuk nejen pro poslech muziky – nadčasová kabelová náhlavní sluchátka Sandberg BULK USB headset s mikrofonem vypadají na uších nenápadně a jsou velice lehká a komfortní. Pyšní se 40mm měniči a připojují se 1,8m kabelem s USB konektorem. Ve výbavě jim nechybí mikrofon na sklopném raménku.

Sandberg Dominator Headset s mikrofonem, černá
829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dominátoři mezi sluchátky – to jsou rozhodně stylová kabelová herní sluchátka Sandberg Dominator Headset s mikrofonem, která mají robustní konstrukci budící respekt už z dálky. Hrají krásně čistým zvukem díky výkonným 50mm měničům a pyšní se výjimečně citlivým mikrofonem pro nerušenou komunikaci s ostatními hráči. Sluchátka mají zabudované LED diody a na uších jsou velmi pohodlná.

Sandberg Headset USB Controller, adaptér 3,5mm jack na USB 1,5m, černá
719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete svá sluchátka s minijack konektorem připojit k PC? Praktický inteligentní adaptér Sandberg Headset USB Controller vám s tím hned pomůže – sluchátka s 3,5mm minijack konektorem do něj jednoduše připojíte a rázem jsou z nich sluchátka s USB konektorem. Délka kabelu adaptéru je 1,5 m, adaptér má vestavěná tlačítka pro nastavení hlasitosti.

Sandberg Headset USB converter, adaptér 3,5mm jack na USB, bílá/stříbrná
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potřebujete svá sluchátka s minijack konektorem připojit k PC? Praktický inteligentní adaptér Sandberg Headset USB converter vám s tím hned pomůže – sluchátka s 3,5mm minijack konektorem do něj jednoduše připojíte a rázem jsou z nich sluchátka s USB konektorem.

Sandberg MiniJack Chat Headset s mikrofonem, černá-23%
780 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack Chat Headset s mikrofonem, která se připojují 1,8m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Na kabelu se nachází dálkové ovládání, sluchátka disponují mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Sandberg MiniJack Office Saver headset s mikrofonem, černá-22%
640 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack Office Saver headset s mikrofonem, která se připojují 1,5m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Sluchátka disponují jednosměrným mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Sandberg MiniJack SAVER headset s mikrofonem, černá
609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack SAVER headset s mikrofonem, která se připojují 1,8m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Na kabelu se nachází dálkové ovládání, sluchátka disponují mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Sandberg SAVER USB headset s mikrofonem, černá-41%
680 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg SAVER USB headset s mikrofonem se připojují 1,8m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Sandberg USB Office Headset s mikrofonem, černá-22%
710 Kč 547 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg USB Office Headset s mikrofonem se připojují 2m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Sandberg USB Office Saver headset s mikrofonem, černá-23%
650 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg USB Office Saver headset s mikrofonem se připojují 1,5m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Sandberg USB Pro Mono Headset s mikrofonem, černá-24%
1 070 Kč 813 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jejich kvalitu oceníte zejména při studiu, na pracovišti i při práci ve své domácí kanceláři – kabelová náhlavní sluchátka Sandberg USB Pro Mono Headset s mikrofonem jsou určená předně pro online komunikaci. Mají kvalitní 30mm měnič a díky mono provedení budete mít přehled o dění v okolí. Připojují se 2,1m USB kabelem a pyšní se kvalitním mikrofonem.

Sandberg USB Pro Stereo Headset s mikrofonem, černá-22%
1 190 Kč 923 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jejich kvalitu oceníte zejména při studiu, na pracovišti i při práci ve své domácí kanceláři – kabelová náhlavní sluchátka Sandberg USB Pro Stereo Headset s mikrofonem jsou určená předně pro online komunikaci. Mají kvalitní 30mm měniče a na uších jsou velmi pohodlná díky polstrování a nastavitelnému oblouku. Připojují se 2,1m USB kabelem a pyšní se kvalitním mikrofonem.

Sandberg USB Chat Headset s mikrofonem, černá-42%
1 010 Kč 579 Kč

Novinka

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg USB Chat Headset s mikrofonem, která se připojují 1,8m kabelem s USB konektorem. Na kabelu se nachází dálkové ovládání, sluchátka disponují mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.