Boya BY-BM57, černá
1 990 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jeho přednosti ocení zejména muzikanti a umělci – praktický ruční mikrofon Boya BY-BM57 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon je vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů, strunných nástrojů, vokálů, prvního hlasu, rapu. Připojuje se 5m XLR kabelem s 6,3mm jack konektorem.

Boya BY-BM58, černá
1 990 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jeho přednosti ocení zejména muzikanti a umělci – praktický ruční mikrofon Boya BY-BM58 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon je vhodný pro nahrávání perkusních nástrojů, strunných nástrojů, vokálů, prvního hlasu, rapu. Připojuje se 5m XLR kabelem s 6,35mm jack konektorem.

Boya BY-HM100, černá
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Perfektní pro rozhovory, streaming videí i tvorbu podcastů nebo pro konference  – praktický ruční mikrofon Boya BY-HM100 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon využívá 48 kanálů a připojuje se 3kolíkovým XLR konektorem.

Boya BY-HM2, černá
3 090 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající pro mobilní žurnalistiku, online výuku, podcasting i nahrávání muziky – praktický ruční mikrofon Boya BY-HM2 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímkulovou směrovou charakteristikou snímající zvuk ze všech směrů stejně kvalitě. Mikrofon disponuje USB-C/USB-A/Lightning konektory a sluchátkovým výstupem. Zesílení lze nastavit na mikrofonu i na sluchátkách.

Boya BY-MC2, černá
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velice vhodný pro zpěváky a zpěvačky, skvělý pro online komunikaci a konference  – praktický kondenzátorový mikrofon Boya BY-MC2 si získá všechny tvůrce zvukového obsahu svým odolným provedenímsuperkardioidní směrovou charakteristikou s potlačením zvuku proudícího zezadu mikrofonu. Mikrofon disponuje sluchátkovým výstupem. Pro napájení je nutné USB připojení.

Intezze Wireless HUB, černá
1 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zajistí přenos zvuku z TV do BT sluchátek a zprostředkuje streaming hudby z mobilu do audio systému – šikovný Bluetooth 5.0 vysílač i přijímač Intezze Wireless HUB se neztratí v domácnosti žádného audiofila. Podporuje připojení 2 sluchátek najednou a je vybaven RCA i optickými digitálními vstupy a výstupy. Vysokou kvalitu přenášeného zvuku garantuje kodek aptX Low Latency.

Rohnson RS-1200MIC, černá-20%
499 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý pro karaoke zpívání i zábavné moderování na probíhající párty – moderní Bluetooth mikrofon Rohnson RS-1200MIC připojíte k zařízení bezdrátově skrze Bluetooth technologii a hned můžete zpívat nebo mluvit. Ideální pro používání s párty reproduktorem Rohnson RS-1200 Raven.

Soundmaster NADEL05, Gramofonová přenoska, černá
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váš gramofon bude hrát opět jako nový – stačí mu pořídit kvalitní gramofonovou přenosku Soundmaster NADEL05 se safírovým hrotem a s hmotností jen 6 g. Hodí se pro vybrané gramofony Soundmaster.

Soundmaster NADEL07, Gramofonová přenoska, černá/bílá
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Váš gramofon bude hrát opět jako nový – stačí mu pořídit kvalitní gramofonovou přenosku Soundmaster NADEL07 se safírovým hrotem, která vznikla ve spolupráci se společností Audio-Technica. Hodí se pro vybrané gramofony Soundmaster.