Muse M-107CF, černá
189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro každodenní poslech muziky na cestách i doma vám dobře poslouží klasická kabelová sluchátka Muse M-107CF osazená 8mm měniči a připojitelná ke zdroji zvuku 120cm audiokabelem s 3,5mm jack konektorem. Dodávaná s 3 velikostmi špuntových koncovek do uší.

SENCOR SDA-632-22%
349 Kč 269 Kč

Pasivní venkovní DVB-T2/T anténa se ziskem 12 dB a integrovaným 4G LTE filtrem. Předo-zadní poměr: 25 dB. Přijímané kanály: 2–12 / 21–60. Horizontální a vertikální polarizace, 4K TV Ready, odolné a robustní venkovní provedení. Připojení přes F-konektor.

1More Piston Fit In-Ear E1009 sluchátka s mikrofonem-43%
499 Kč 281 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mějte stále úsměv na tváři díky muzice v super zvukové kvalitě znějící ze stylových kabelových sluchátek 1MORE Piston Fit In-Ear E1009, která jsou velmi pohodlná v uších díky svému ergonomickému tvaru. Sluchátka se připojují 125cm audiokabelem s 3,5mm jackem. Nechybí ani kvalitní MEMS mikrofon pro handsffree.

Muse M-220CF, černá
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Alou do světa muziky s kabelovými náhlavními sluchátky Muse M-220CF, která jsou osazena 40mm měniči a produkují příjemně znělý zvuk. Pro připojení ke zdroji zvuku mají 120cm kabel s 3,5mm jack konektorem. Nechybí mikrofon pro handsfree hovory i tlačítkové ovládání na kabelu.

Muse M-10CR

Muse M-10CR

Hodnocení: 4,3
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10CR si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-10RED, červená
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10RED si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-10BL, modrá
389 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Večer vás ukolébá ke spánku, ráno vás zase jemně probudí rádiem nebo bzučákem – moderní radiobudík Muse M-10BL si okamžitě oblíbíte díky jeho funkcím. Snooze umožní odložit buzení, Sleep automaticky vypne radiobudík po uplynutí určité doby a duální budík umožňuje nastavit 2 časy buzení. Přístroj je vybaven FM PLL tunerem pro poslech rozhlasových stanic.

Muse M-03R, přenosné digit. kapesní rádio, černá
439 Kč 388 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM stanici – kapesní radiopřijímač Muse M-03R s FM PLL tunerem disponuje digitálním laděním a umožňuje uložit 20 FM stanic do předvoleb. Ve výbavě má i funkci budíku, Sleep a Snooze. Pro provoz je nutné vložit 2× 1,5V AAA baterii.

Rohnson RS-1200MIC, černá-20%
499 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý pro karaoke zpívání i zábavné moderování na probíhající párty – moderní Bluetooth mikrofon Rohnson RS-1200MIC připojíte k zařízení bezdrátově skrze Bluetooth technologii a hned můžete zpívat nebo mluvit. Ideální pro používání s párty reproduktorem Rohnson RS-1200 Raven.

Sandberg Headset USB converter, adaptér 3,5mm jack na USB, bílá/stříbrná
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete svá sluchátka s minijack konektorem připojit k PC? Praktický inteligentní adaptér Sandberg Headset USB converter vám s tím hned pomůže – sluchátka s 3,5mm minijack konektorem do něj jednoduše připojíte a rázem jsou z nich sluchátka s USB konektorem.

Sandberg BULK USB headset s mikrofonem, černá-17%
530 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Diskrétní nadčasový design, příjemný zvuk nejen pro poslech muziky – nadčasová kabelová náhlavní sluchátka Sandberg BULK USB headset s mikrofonem vypadají na uších nenápadně a jsou velice lehká a komfortní. Pyšní se 40mm měniči a připojují se 1,8m kabelem s USB konektorem. Ve výbavě jim nechybí mikrofon na sklopném raménku.

Sandberg Headset USB Controller, adaptér 3,5mm jack na USB 1,5m, černá
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potřebujete svá sluchátka s minijack konektorem připojit k PC? Praktický inteligentní adaptér Sandberg Headset USB Controller vám s tím hned pomůže – sluchátka s 3,5mm minijack konektorem do něj jednoduše připojíte a rázem jsou z nich sluchátka s USB konektorem. Délka kabelu adaptéru je 1,5 m, adaptér má vestavěná tlačítka pro nastavení hlasitosti.

Sandberg MiniJack Office Saver headset s mikrofonem, černá-22%
640 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack Office Saver headset s mikrofonem, která se připojují 1,5m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Sluchátka disponují jednosměrným mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Energy Sistem Headset Office 2 Anthracite, černá
499 Kč

Novinka

Zajistí, aby se vaše online hovory nesly v dokonalé čistotě zvuku a srozumitelnosti – moderní komunikační a kancelářská sluchátka Energy Sistem Headset Office 2 Anthracite mají kvalitní mikrofon na sklopném raménku a jsou osazena 30mm měniči pro super zvuk. Připojují se 150cm kabelem s 3,5mm jack konektorem a v balení mají i PC adaptér 2× 3,5mm jack v délce 50 cm.

Sandberg USB Office Saver headset s mikrofonem, černá-22%
650 Kč 506 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg USB Office Saver headset s mikrofonem se připojují 1,5m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Muse M-06SW

Muse M-06SW

Hodnocení: 4,5
569 Kč 539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příjemný zvuk i AUX In vstup pro kabelové připojení externího zdroje zvuku nabízí přenosný radiopřijímač Muse M-06SW s vestavěným 3palcovým reproduktorem, voličem pásma a otočným ovladačem hlasitosti. Rozhlasové stanice ladí pomocí FM/MW tuneru. Napájení je možné z elektrické sítě nebo z baterií.

Muse M-167KDB

Muse M-167KDB

Hodnocení: 4
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-167KDB s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje MW/FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Nap, Sleep a Snooze nebo projektor na zeď.

Sandberg SAVER USB headset s mikrofonem, černá-19%
680 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg SAVER USB headset s mikrofonem se připojují 1,8m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

Muse M-05BL, přenosné rádio
569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM stanici – líbivý přenosný radiopřijímač Muse M-05BL s FM/MW/SW/LW tunerem disponuje analogovým laděním. Ve výbavě má AUX In vstup pro kabelové připojení zdroje zvuku i sluchátkový výstup. Hraje zněle díky 3palcovém reproduktoru. Provoz je možný z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Evolveo Xany 6 LTE
589 Kč

Aktivní pokojová otočná anténa, pro příjem DVB-T2, zisk 20 dB, příjem v pásmech UHF a VHF, zvládne zpracovat i signál FM rádia i moderního digitálního DAB a DAB+, dosah 25 km, zesilovač, LTE/4G filtr eleminuje rušení mobilními operátory, vertikální i horizontální polarizace. Napájení přes USB či pomocí přiloženého adaptéru, konektor IEC male (redukce na F konektro je součástí balení).

Sandberg USB Office Headset s mikrofonem, černá-15%
710 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá k vašemu notebooku nebo stolnímu počítači – kvalitní kabelová sluchátka Sandberg USB Office Headset s mikrofonem se připojují 2m kabelem s USB konektorem. Poskytují příjemný zvuk a disponují kvalitním mikrofonem. Hodí se pro online komunikaci, výuku i konference.

SENCOR SDB 521T-39%
990 Kč 599 Kč

Set-top box s integrovaným DVB-T/T2 (HEVC) tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání. Přehrávání z / nahrávání na externí USB, Timeshift, elektronický programový průvodce EPG na 7 dní, časovač pro až 8 záznamů teletext, rodičovský zámek. Připojení: HDMI 1.4 (CEC), Scart, USB. Napájení antény 5 V.

SENCOR SDB 5005T-39%
990 Kč 599 Kč

Novinka

Set-top box s integrovaným DVB-T/T2 (HEVC/H.256) tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání (1080p při 60 FPS). Podpora 16:94:3. Nahrávání na externí USB paměť s funkcí Timeshift, přehrávání multimédií z USB, časování pořadů, časovač vypnutí, elektronický programový průvodce EPG, teletext, seznam oblíbených stanic, rodičovský zámek, možnost ovládat ostatní přístroje připojené přes HDMI (CEC). Scart konektor, koaxilání digitální výstup, vstup pro anténu s napájením 5 V, VF výstup.

Soundmaster NADEL05, Gramofonová přenoska, černá
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váš gramofon bude hrát opět jako nový – stačí mu pořídit kvalitní gramofonovou přenosku Soundmaster NADEL05 se safírovým hrotem a s hmotností jen 6 g. Hodí se pro vybrané gramofony Soundmaster.

Energy Sistem Headset Office 2+ Black, černá
599 Kč

Novinka

Zajistí, aby se vaše online hovory nesly v dokonalé čistotě zvuku a srozumitelnosti – moderní komunikační a kancelářská sluchátka Energy Sistem Headset Office 2+ Black mají kvalitní mikrofon na sklopném raménku a jsou osazena 30mm měniči pro super zvuk. Připojují se 150cm kabelem s 3,5mm jack konektorem a v balení mají i PC adaptér USB-A v délce 50 cm a s vestavěným ovládáním.

Sandberg MiniJack Chat Headset s mikrofonem, černá-23%
780 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack Chat Headset s mikrofonem, která se připojují 1,8m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Na kabelu se nachází dálkové ovládání, sluchátka disponují mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Sandberg MiniJack SAVER headset s mikrofonem, černá
609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fajnový zvuk při poslechu oblíbené muziky i při online komunikaci zajistí moderní kabelová náhlavní sluchátka Sandberg MiniJack SAVER headset s mikrofonem, která se připojují 1,8m kabelem s 4pólovým 3,5mm minijack konektorem. Na kabelu se nachází dálkové ovládání, sluchátka disponují mikrofonem na ohebém raménku. Na uších netlačí díky měkkému polstrování náušníků.

Muse M-051

Muse M-051

Hodnocení: 4,8
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/MW stanici – retro radiopřijímač Muse M-051 s FM/MW tunerem disponuje analogovým laděním. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Buxton BHP 7502 mk2, růžová-35%
999 Kč 643 Kč

Novinka

Extravagantní černo-růžový street art design, skládací konstrukce, nepředimenzované basy a výšky – moderní Bluetooth 5.0 BLE sluchátka Buxton BHP 7502 mk2 jsou dobrou volbou pro pohodový poslech muziky i podcastů. Mají výkonné 40mm neodymové měniče, na nabití hrají až 18 h a lze je připojit také klasicky kabelem s 3,5mm jackem. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory.

SENCOR SDB 5005T + univerzální ovladač k TV
649 Kč

Set-top box s integrovaným DVB-T/T2 (HEVC/H.256) tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání (1080p při 60 FPS). Podpora 16:94:3. Nahrávání na externí USB paměť s funkcí Timeshift, přehrávání multimédií z USB, časování pořadů, časovač vypnutí, elektronický programový průvodce EPG, teletext, seznam oblíbených stanic, rodičovský zámek, možnost ovládat ostatní přístroje připojené přes HDMI (CEC). Scart konektor, koaxilání digitální výstup, vstup pro anténu s napájením 5 V, VF výstup. Univerzální dálkové ovládání součástí balení.

SENCOR SDB 521T + univerzální ovladač k TV
649 Kč

Set-top box s integrovaným DVB-T/T2 (HEVC) tunerem pro příjem digitálního pozemního vysílání. Přehrávání z / nahrávání na externí USB, Timeshift, elektronický programový průvodce EPG na 7 dní, časovač pro až 8 záznamů teletext, rodičovský zámek. Připojení: HDMI 1.4 (CEC), Scart, USB. Napájení antény 5 V. Univerzální dálkové ovládání se schopností učení součástí balení.

Buxton BHP 7501 mk2, černá-33%
999 Kč 661 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěkný design, skládací konstrukce, nepředimenzované basy a výšky – moderní Bluetooth 5.0 BLE sluchátka Buxton BHP 7501 mk2 jsou dobrou volbou pro pohodový poslech muziky i podcastů. Mají výkonné 40mm neodymové měniče, na nabití hrají až 18 h a lze je připojit také klasicky kabelem s 3,5mm jackem. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory.

Muse M-188P

Muse M-188P

Hodnocení: 5
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-188P s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje MW/FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a má AUX In vstup pro připojení například MP3 přehrávače. Nechybí ani funkce Nap, Sleep a Snooze.

Muse M-170 CMR

Muse M-170 CMR

Hodnocení: 4,5
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vstávat, je nový den a krásné zážitky vás čekají jen – spolehlivé a jemné probuzení zajistí moderní radiobudík Muse M-170CMR s duálním alarmem a s možností buzení rádiem nebo bzučákem. Disponuje FM PLL tunerem pro poslech rozhlasu a nabízí 20 předvoleb. Nechybí ani funkce Sleep a Snooze.

Yenkee YHP 20BT BK
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlná, s dobře vyladěným zvukem a příjemnou výdrží 8 h na nabití jsou Bluetooth 5.0 sluchátka Yenkee YHP 20BT BK, která dostala do výbavy 300mAh baterii. Baterie dodá energii pro 8h provoz sluchátek. Nechybí ani mikrofon čisté handsfree hovory a zabudované ovládání. Sluchátka lze připojit také kabelem.

Buxton BHP 7500 mk2 Camo-30%
999 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěkný design s maskáčovým vzorem, skládací konstrukce, nepředimenzované basy a výšky – moderní Bluetooth 5.0 BLE sluchátka Buxton BHP 7500 mk2 jsou dobrou volbou pro pohodový poslech muziky i podcastů. Mají výkonné 40mm neodymové měniče, na nabití hrají až 18 h a lze je připojit také klasicky kabelem s 3,5mm jackem. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory.

Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá-18%
859 Kč 703 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

 Výborný k TV, k PC, k notebooku a klidně i do zasedací místnosti k projektoru nebo do kanceláře – to je Bluetooth 5.1 soundbar Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT (BT-X54), který je osazen 2× 52mm převodníky a pasivním basovým zářičem. Hudební výkon je celkem 10 W a zvuk zní velice příjemně. Soundbar disponuje FM tunerem, AUX In vstupem, microSD slotem a USB portem. Na nabití hraje 3 h.

Muse M-058 R

Muse M-058 R

Hodnocení: 5
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivý přístroj, který naladí každou FM/MW stanici – moderní radiopřijímač Muse M-058 R s FM/MW tunerem disponuje analogovým laděním. Přehrává hudbu z připojeného AUX In audio zdroje a je možné ho napájet ze sítě nebo z baterií.

Muse M-069R
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hraje znělým zvukem díky 2× 3palcovým reproduktorům a pyšní se i AUX In vstupem pro kabelové připojení audiozdroje – líbivý přenosný radiopřijímač Muse M-069R je vybaven FM/MW tunerem pro poslech rádia. Ladění stanic je analogové. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Niceboy HIVE Beans-22%
999 Kč 773 Kč

Novinka

Inspirována drobnými fazolkami – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Niceboy HIVE Beans mají po fazolkách název a připomínají je i svým tvarem a mini velikostí. Hrají křišťálově čistým zvukem díky 10mm měničům s MaxxBass technologií. Na nabití vydrží 4 h, dalších 16 h dodá 300mAh nabíjecí box. Model je odolný vodě a podporuje hlasové ovládání.

NEW ONE AR270, autorádio, USB / micro SD
779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Při řízení auťáku vám dopřeje spoustu muziky – moderní autorádio NEW ONE AR270 s FM PLL tunerem s 18 předvolbami, AUX In vstupem, USB portem a slotem pro microSD karty nabízí spoustu hudebních možností. Výkon autorádia je 4× 15 W a v balení najdete i praktickou montážní sadu.

Muse M-087R

Muse M-087R

Hodnocení: 5
779 Kč

Novinka

Příjemný stereo zvuk vám do uší pustí moderní radiopřijímač Muse M-087R, který je vybavený 2× 3palcovými reproduktory a MW/FM PLL tunerem s 20 předvolbami. Ladění stanic je digitální. AUX In vstup umožňuje připojení externího zdroje zvuku kabelem. Přístroj lze napájet z elektrické sítě nebo z baterií.

LAMAX Blaze2
799 Kč

Novinka

Stačí je nasadit na uši a ihned se ocitnete ve světě muziky s báječným zvukem bez zkreslení – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka LAMAX Blaze2 nabízí díky výkonným měničům opravdu příjemně vyladěný zvuk. Jsou vybavena mikrofonem pro handsfree hovory i hlasové ovládání a na nabití vydrží hrát až 35 h. Lze je připojit i 1,2m audio kabelem, který je součástí balení.

SENCOR SDA-532
899 Kč 799 Kč

Odolná všesměrová venkovní DVB-T/T2/DAP anténa se ziskem 20 dB a integrovaným 5G LTE filtrem. Přijímané kanály: 21–50. Horizontální a vertikální polarizace, 4K TV Ready, nízkošumový zesilovač, voděodolné provedení, odolné proti UV záření. Připojení přes F-konektor (redukce na IEC v balení).

NEW ONE RD310, přenosné rádio s CD přehrávačem
799 Kč

Novinka

Přehrává CéDéčka a poradí si také s MP3 písničkami – stylový přenosný radiomagnetofon NEW ONE RD310 je vybaven CD mechanikou s podporou CD-R/CD-RW/CD-MP3 disků a USB portem. Disponuje MW/FM analogovým tunerem pro poslech rozhlasových stanic. Lze ho napájet z elektrické sítě nebo z vložených baterií.

Buxton BHP 7503 mk2 Purple-20%
999 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěkný street art design, skládací konstrukce, nepředimenzované basy a výšky – moderní Bluetooth 5.0 BLE sluchátka Buxton BHP 7503 mk2 jsou dobrou volbou pro pohodový poslech muziky i podcastů. Mají výkonné 40mm neodymové měniče, na nabití hrají až 18 h a lze je připojit také klasicky kabelem s 3,5mm jackem. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory.