Microsoft Xbox Stereo Headset (8LI-00002)
1 499 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Herní drátová sluchátka pro Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Microsoft Xbox Stereo Headset (8LI-00002) mají nastavitelný mikrofon s funkcí snížení šumu, odlehčenou konstrukci a pohodlné náušníky. Kvalitní a čistý zvuk zajistí 40mm neodymové měniče. Podpora Dolby Atmos, DTS Headphone:X a Windows Sonic přináší pohlcující 3D zvuk. Nejlepší na těchto sluchátkách je, že i po dlouhém hraní her, nepocítíte žádnou bolest po jejich nošení.

Microsoft Fifa 22: Ultimate Edition (G3Q-01183) - elektronicky
2 599 Kč

Novinka

Nový díl nejpopulárnější sportovní hry světa. FIFA 22 přinese mnoho vylepšení – realističtější pohyb míče, přepracované chování brankářů a ještě výbušnější sprinty. Nechybí ani oblíbené režimy kariéra a FIFA Ultimate.

Microsoft Xbox Series Play&Charge Kit (SXW-00002)
599 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Dobíjecí baterie pro ovladače herních konzolí Microsoft Xbox – Xbox Series Play&Charge Kit (SXW-00002). Během hraní her nebo bezprostředně po něm, můžete nabíjet, a to i přesto, že budete mít konzoli Xbox vypnutou. Tato baterie se na svou plnou kapacitu dostane za méně jak 4 hodiny – zapomeňte tedy na to, že budete muset během hraní vyměňovat baterie na jedno použití.