Razer Seiren Elite (RZ19-02280100-R3M1)
5 999 Kč 5 890 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Kvalitní mikrofon Razer Seiren Elite (RZ19–02280100-R3M1) s redukcí okolního šumu. Frekvenční rozsah od 50 Hz do 20 kHz a nulová latence. Vytváří přesnou reprodukci vašeho hlasu a potěší elegantním provedením. Připojení přes USB.

Speed-Link Capo, černý (SL-8703-BK)
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní ruční mikrofon Speedlink Capo je ideálním společníkem nejen pro nahrávání, ale také videokomunikaci díky křišťálově čistému zvuku. Příjemně se drží – to dokazuje jeho ergonomický design a lehkost. Disponuje prvotřídní kvalitou zvuku, vysoce odolným provedením, praktickým stojánkem pro optimální polohu na stole a 2 m dlouhým kabelem s 3,5mm audio jack zakončením pro připojení. S tímhle mikrofonem rozhodně oslníte vaše okolí!

Trust GXT 253 Emita Arm (22563)
999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nastavitelné rameno pro mikrofony Trust GXT 253 Emita Arm s připevněním na pracovní a herní stoly. Díky tomuto ramenu zjistíte tu vaši správnou polohu pro umístění mikrofonu připraveného pro streamování a vlogování. Otočné provedení až 360°. Dlouhý integrovaný kabel s USB konektorem. Bezpečná montáž díky silné svorce. Kompatibilita se všemi běžně používanými mikrofony. Kompaktní rozměry a unikátní design.

Trust GXT 255+ ONYX (24354)
4 999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální studiový mikrofon s výstupem na sluchátka pro snadné monitorování nahrávaného obsahu. Mikrofon GXT 255+ ONYX (24354) od značky Trust je dodáván spolu s kvalitním ocelovým ramenem se skrytým vedením kabelu pro dokonale minimalistický vzhled. Výhodou mikrofonu je snadná instalace typu Plug & Play, pohodlné ovládání hlasitosti na přední straně a nastavitelný osvětlovací kruh v 6 barvách. Ideální volba pro podcasty, vlogy, nahrávání hudby či streamování.

Trust GXT244 Buzz Streaming (23466)
1 299 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Streamovací mikrofon pro přesné a velmi kvalitní záznamy Trust GXT244 Buzz Streaming. S tímto mikrofonem hladce zaznamenáte vaše vlastní audionahrávky počítačových her, podcasting, kvalitní hlasové záznamy. I komunikace bude s ním na jedničku. Pokud hledáte ten správný mikrofon pro streamování vašich oblíbených her v té nejvyšší kvalitě, můžete přestat hledat. Disponuje vysokou kvalitou zvukového přenosu a snadno se používá. Stvořen pro nahrávání čehokoliv, co máte osobně rádi. Stylové provedení. Kompaktní rozměry.

Yenkee YMC 1011BK
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete komunikovat s vaší rodinou, přáteli, kolegy v práci či vašimi spoluhráči perfektně a bez obav? Pak si pořiďte stylový počítačový mikrofon Yenkee YMC 1011BK. Flexibilní esovitý držák vám umožní všesměrové nastavení pro optimální zvukovou kvalitu a pohodlné využívání. Disponuje parádním LED podsvícením, tlačítkem pro okamžité ztlumení a dlouhým 1,3 m USB kabelem.