Asus TUF GAMING COMBO K1 & M3– CZ/SK (90MP02A0-BCZA00)
1 599 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Herní set klávesnice a myši řady ASUS TUF Gaming tvoří dokonalý pár pro všechny herní nadšence. Klávesnice K1 disponuje hmatovými přepínači s tichou odezvou, velkým kolečkem pro ovládání hlasitosti a technologií 19-key-rollover. Rámeček z tvrzeného plastu je odolný proti polití tekutinou a umožňuje připojení ergonomické opěrky zápěstí, která je součástí balení. Myš M3 má pravorukou ergonomii, 7 programovatelných tlačítek a kvalitní optický senzor s rozlišením až 7000 DPI. Obě zařízení mají nastavitelné RGB podsvícení, které si snadno přizpůsobíte v dodávaném softwaru ASUS Armoury Crate.

DELL KM5221W, SK (580-AJRO)
797 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM5221W SK nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 36 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM5221W, US, RTL box (580-AJRC)
999 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM5221W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 36 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, SK, černá (580-ADGE)
799 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 SK nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, UK, bílá (580-ADFP)
742 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 UK/EN nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM636, US, bílá (580-ADGF)
699 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM636 US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice s multimediálními klávesami a myši Dell s výdrží baterie až 12 měsíců a optickým sledováním pohybu nabízí spolehlivé uživatelské prostředí.

DELL KM7321W, US (580-AJQJ)
2 549 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM7321W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s multimediálními klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice a myši Dell nabízí spolehlivé uživatelské prostředí díky bezdrátovým technologiím Wi-Fi 2,4 GHz a Bluetooth 5.0.

Genius KM-160 Set, CZ/SK
296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Drátový set kancelářské klávesnice a myši Genius KM-160 s rozvržením CZ/SK. Navržena pro dlouhé hodiny kancelářské práce, jelikož vám umožní maximální pohodlí při práci bez přerušování. Klávesnice disponuje nízkoprofilovými klávesami, které mají za úkol zabránit vyrušování všech ostatních lidí kolem vás. Klávesnice je navíc odolná proti polití a myš disponuje optickým senzorem s citlivostí 1 000 DPI. Délka kabelu je 1,5 m. Tento drátový kancelářský set vám rozhodně bude zpříjemňovat vaši práci!

Yenkee Herní sada KJG - Limitovaná edice (YGS KJG)
1 999 Kč 1 699 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Limitovaný herní set. Yenkee KJG Set, CZ/SK (YGS KJG) sestává z podsvícené membránové klávesnice s anti-ghostingem, optické myši s citlivostí až 4 800 DPI a 9 programovatelnými tlačítky, pohodlných stereo sluchátek s mikrofonem, prostorovým zvukem 7.1 a basovou vibrací.

DELL KM7120W, US (580-AIWM)
2 199 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Bezdrátová klávesnice a myš Dell KM7120W US nabízí elegantní a moderní design, který poskytuje spolehlivý bezdrátový výkon prakticky v libovolném prostředí. Tento set je navržen tak, aby vydržel náročnou kancelářskou práci a zároveň nabídl maximální pohodlí při pracování díky modernímu designu s klávesami typu chiclet. Kombinace bezdrátové klávesnice a myši Dell nabízí spolehlivé uživatelské prostředí díky bezdrátovým technologiím Wi-Fi 2,4 GHz a Bluetooth 5.0.

DELL KM5221W, US (580-AJRP)
899 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Set bezdrátové klávesnice a myši Dell KM5221W US kombinuje elegantní a moderní design s ergonomickým a spolehlivým provedením. Každodenní kancelářská práce se tak stane pohodlnější a příjemnější. Velkou výhodou setu je skvělá výdrž baterie, která činí až 36 měsíců

HP 225 myš & klávesnice, CZ/SK (286J4AA#BCM)
499 Kč

Novinka

Drátový set kancelářské počítačové klávesnice a myši HP 225 s česko-slovenským rozložením kláves. Navržen pro dlouhé hodiny kancelářské práce, jelikož vám umožní maximální pohodlí při práci bez přerušování. Klávesnice obsažena v tomto setu je vybavena také multimediálními klávesami. Myš disponuje optickým senzorem s citlivostí 1 200 DPI. Tento kancelářský set vám poskytne dostatek pracovní flexibility.

Trust Ody Wireless, CZ/SK (24162)
649 Kč
Doprava zdarma

Novinka

Bezdrátový set kancelářské klávesnice a myši Trust Ody Wireless s rozvržením CZ/SK. Navržena pro dlouhé hodiny kancelářské práce, jelikož vám umožní maximální pohodlí při práci bez přerušování. Vybavena nízkoprofilovými klávesami, které mají za úkol zabránit vyrušování všech ostatních lidí kolem vás. Bezdrátová klávesnice je navíc odolná proti polití a myš disponuje optickým senzorem s integrovaným tlačítkem pro změnu citlivosti. Tento bezdrátový kancelářský set vám poskytne dostatek pracovní flexibility.